Other lots in this auction
-
#45Woldershof, Bavaria
Een tête à tête van verzilverd porselein met theepot, suikerpotje en melkkannetje. Onderaan gemerkt.
Tête à tête en porcelaine argentée avec théière, sucrier et pot à lait. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#164Triade, Italia
“De visser”. Een beeldje van meerkleurig Italiaans biscuit. Ontwerp Benacchio. Beschadiging aan de hengel.
"Le pêcheur". Une figurine de biscuit italien multicolore. Conception Benacchio. Dégât à la tige.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 52 cm (met hengel)Estimate: € 35 / 40 -
#177Capodimonte
“Jager”. Een beeld van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
"Chasseur". Une statue de porcelaine italienne multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 35 / 40 -
#123
“Ambachtslieden”. Een houtsnede.
"Artisans". Une gravure sur bois.No longer availableOnline onlyDim. 9 cm x 66 cmEstimate: € 30 / 40 -
#277
Een lot, bestaande uit twee gesculpteerde leeuwenkopjes met ringen, een fijn gesneden lepel met religieuze scène en vijf gepolijste dennenappels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 1& - 21 cm -
#110Val St. Lambert
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#228Marx Toys, USA
“Suburban colonial dollhouse”. Een geëmaileerd metalen poppenhuis. In originele doos.
“Suburban colonial dollhouse”. Maison de poupée en tôle émaillée. Dans la boîte d’origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 50 / 60 -
#10
Drie zakhorloges, waarbij het kleinste met 800‰ zilveren kast. Op muurplaatje en met twee sleuteltjes.
Trois montres de poche, la plus petite avec boîtier en argent 800‰. Sur plaque murale et avec deux clés.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 25 / 40 -
#263
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#113
Een paar koperen siervaasjes op albasten voet.
Une paire de vases décoratifs en cuivre sur un pied en albâtre.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 25,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#112
Een paar 3D-prenten naar ontwerpen van M.I.Hummel. Ed. Apro International, Nederland.
Quelques impressions 3D d'après les dessins de M.I.Hummel. Ed. Apro International, Pays-Bas.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 11 cmEstimate: € 25 / 30 -
#157La Contea, Bassano
Twee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.
Deux pots décoratifs en majolique, décorés de fleurs. Un avec petit éclat.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 & 33 cmEstimate: € 30 / 40