#249J. Andries“Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.
#208Een paar reproducties met zichten op Mechelen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#214Een eikenhouten schouwspiegel.
#20Een zwartgelakt houten cartelklok met handgeschilderd bloemendecor in de geest van de Neuchateloises.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableOnline onlyDim. 36 x 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#184Braun & Hogenberg“Lira, elegans et amoenum Brabantiae”. Een XVIIe eeuwse kaart van Lier. Centrale vouw, niet ingekleurd. Bijgevoegd een recente reproductie van een antieke kaart van Lier.
Lira, elegans et amoenum Brabantiae. Carte de Lierre du XVIIe siècle. Pliée au milieu, sans couleurs. On ajoute une reproduction récente d’une carte ancienne de Lierre.No longer availableOnline onlyDim. 23,5 x 31,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#83DualEen reiswekkertje in etui.
#81“Lezende dame”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Dame lectrice". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 61 x 77 cmEstimate: € 80 / 120 -
#271“Kariathide”. Litho. Gesigneerd. Zonder glas.
#294Jos Van Steen“Meertje met sloep”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Lac avec chaloupe. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 33 cmEstimate: € 75 / 100