Other lots in this auction
-
#620
Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een kleine console met lampje, een beeldje van Don Quichotte, een graanmaat en de basis van een XVIIIe eeuws kruisbeeld.
Un lot de gravures, composé d'une petite console avec lampe, une statuette de Don Quichotte, une mesure à grain et la base d'un crucifix du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#233
Een pseudo-antiek wijnrekje met twaalf messingen flessenleggers op houten voet met een lade.
Un casier à vin pseudo antique avec douze bouteilles en laiton repose sur une base en bois avec un tiroir.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80/120 -
#160
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met vier kleine briljantjes en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 K, serties de quatre petits brillants et de deux rubis ayant un poids total de ca 0,40 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 400/450 -
#685
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een asbak (VSL), een hoornvormig vaasje, een mandje en drie schalen.
Un lot de cristal incolore taillé, composé d'un cendrier (VSL), d'un vase en forme de corne, d'un panier et de trois bols.No longer availableDim. h: 5,5 - 14 cmEstimate: € 35/50 -
#311Gallia (Christofle)
Een witmetalen koffie- en theestel. Onderaan gemerkt. Dienblad bijgevoegd.
Un service à café et thé en métal blanc. Marqué en bas. Plateau inclus.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#389
“Reis rond de wereld”. Een zeefdruk naar Folon.
Autour du monde. Une sérigraphie d’après Folon.No longer availableDim. 26 x 20 cmEstimate: € 60/80 -
#539
Een bamboehouten staande halkapstok met een spiegeltje en twee aardewerken tegels met bloemendecor.
Un porte-manteau de couloir en bois de bambou avec un miroir et deux carreaux de faïence à décor floral.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#520
Een verguld bronzen luchter met drie lichtarmen, eindigend in bloemvormige kapjes, drie opstaande lichtpunten met vlamvormige kapjes en met een centrale coupe.
Lustre en bronze doré à trois bras de lumière, terminés par des abat-jour en forme de fleur, trois points lumineux verticaux à abat-jour en forme de flamme et à coupe centrale.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#638
Een opaalglazen olielamp met handgeschilderd decor.
Une lampe à huile en verre opale avec un décor peint à la main.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 30/40 -
#344Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
Drie gravures met voorstellingen van oude Kempense hoeven. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 63/75 (15,5 x 21 cm), 42/50 (10 x 12,5 cm) en 20/75 (20,5 x 26 cm).
Trois gravures représentant d'anciennes fermes de la Campine. Signées et numérotées à l'extérieur de la planche 63/75 (15,5 x 21 cm), 42/50 (10 x 12,5 cm) et 20/75 (20,5 x 26 cm ).No longer availableEstimate: € 60/100 -
#88
“Bakker”. Een bronzen beeldje.
Boulanger. Une statuette en bronze.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 50/80 -
#447
Een zittende Thaise Boeddha van brons.
Un Bouddha thaïlandais assis en bronze.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 100/160