Similar lots by type
-
#190Raymond Weil
Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband bezet met 26 diamantjes. Met certificaat en in originele doos.
Montre de dame en acier inoxydable à bracelet en cuir, serti de 26 petit diamants. Avec certificat et la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#290Emporio Armani
Een roestvrij stalen polshorloge met chronometer in origineel etui met documenten.
Montre chronomètre à bracelet en acier inoxydable. Etui d’origine aux documents.No longer availableEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#242Van der Straeten
“Meisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fille vue du dos”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#474G Durvaerts
“Mediterraan kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1966.
“Côte méditerranéenne”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 34 x 50 cmEstimate: € 20 / 30 -
#662
Twee Chinese scrolls op rijstpapier met afbeeldingen van krijgers.
Deux rouleaux chinois sur papier de riz représentant des guerriers.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#654
“Man met schriftrol”. Japanse ivoren netsuké.
“Homme au rouleau”. Netsuké japonais en ivoire.No longer availableDim. H.5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#411
Een lot glaswerk bestaande uit een bonbonnière versierd met olifantenkoppen en een jongen, een pique-fleurs in de vorm van een waterdraagster en een schaal in een verzilverd metalen montuur in art-nouveaustijl( gemerkt WMF).
Lot de verres comprenant une bonbonnière décorée de têtes d’éléphants et d’un garçon, un pique-fleurs en forme d’une porteuse d’eau et un plat en métal argenté de style art nouveau de la marque WMF.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#186
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 204 x 143 cmEstimate: € 100 / 120 -
#595Inis France n° 301
Pop. Blauwe slaapogen, halfopen mond met zichtbare boventanden.
Poupée. Yeux dormeurs bleus, bouche mi-ouverte et dents supérieures visibles.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#27
“Den Nederlandschen negotiant ofte...”. Vierde druk. Brussel 1742.
“Den Nederlandschen negotiant ofte...”. Quatrième édition. Bruxelles 1742.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#233
Een paar jardinières met onderschalen van porselein met een veelkleurig bloemendecor op blauwe fond. Waarschijnlijk Parijs, omstreeks 1900. Sterbarstjes in de bodems.
Paire de jardinières et leurs présentoirs en porcelaine à décor polychrome de fleurs sur fond bleu. Probablement Paris, vers 1900. Petites étoiles dans les fonds.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 120 / 180 -
#85
Een 18 karaats geel gouden hanger, bezet met putti in reliëf van bloedkoraal naar Grieks voorbeeld.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un putto en relief en corail rouge d’après les classiques.No longer availableDim. 10,42 gEstimate: € 200 / 300 -
#425Azzaro en Verdi pour homme
Twee eau de parfums van 120 ml en 50 ml. We voegen er een aftershave lotion aan toe.
Deux eaux de parfum de 120 et de 50 ml. Nous ajoutons un lotion après-rasage.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#132Tony-Luc BlickxPeriod: Mechelen 1926-2000
“Middernacht”. Ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 39/100
“Minuit”. Eau-forte. Signée et numérotée 39/100 hors planche.No longer availableDim. 22,5 x 28,5 cmEstimate: € 25 / 35