#303Lage kom in Chinees celadon porcelein.
Low bowl in Chinese celadon porcelain.No longer availableDim. Ø 20.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#474Smeedijzeren torso. Assemblage.
#526Wollen Bidjar tapijt, Benares India.
#157‘Visser met vrouw en kind’. Set beeldjes in biscuit. Niet gemerkt. Het beeldje van de man vertoont een haartje in de hals.
‘Fisherman with wife and child’. Set of figurines in biscuit. Not marked. The man figurine has a hairline in the neck.No longer availableDim. Hoogte 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#250Period: 1973Mooi vintage polshorloge van Jeager-leCoultre. Stalen kast met zilverkleurige wijzerplaat en streepindex. Met origineel garantiedocument.
Beautiful vintage wristwatch by Jeager-leCoultre. Steel case with silver-colored dial and stick indexes. Comes with original warranty document.No longer availableDim. Ø 34 mmEstimate: € 600 / 800 -
#314Pierre Van Rompaay‘Vezels’ Tekening in gemengde techniek. Getekend van Rompaay.
‘Fibers’ Drawing in mixed media. Signed by Rompaay.No longer availableDim. 35/50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#190Een paar 18 kt drie kleuren gouden oorbellen.
#89Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949“Heidezicht bij storm.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#146Een massief eikenhouten secretaire in Louis XV-stijl.
A solid oak secretary desk in Louis XV style.No longer availableDim. 96 x 95 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#188Pieter Frans PerckmansPeriod: 1895 - ?“Begijnhof te Mechelen, een lot van 2 aquarellen op papier, gesigneerd Fr. Perckmans.
"Beguinage in Mechelen, a set of 2 watercolors on paper, signed Fr. Perckmans."No longer availableDim. 49 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#552Set van 2 houten platonische lichamen. Een octahedron en een icosahedron.
#52Francois Heyvaert“Bloemenstilleven”, olieverf op doek. Getekend Heyvaert.
"Flower still life", oil on canvas. Signed by Heyvaert.No longer availableDim. 40/50 cmEstimate: € 40 / 60