#227Verituri ArteEen grote bronzen vide-poche, in de vorm van een blad eindigend in een hand met polychrome vruchten. Gemerkt en genummerd 58/500.
A large bronze vide-poche, in the shape of a leaf ending in a hand with polychrome fruits. Marked and numbered 58/500.No longer availableDim. 24 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#352J. Dieltjens“Kerkinterieur”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Dieltjens.
#367Laurent GeersPeriod: 1944 - ....“Naakt”, een zwart composietstenen beeld, gesigneerd L. Geers.
"Nude", a black composite stone sculpture, signed L. Geers.No longer availableDim. 15 x 32 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#516Een massief eikenhouten Mechelse kast met 1 deur en 1 lade.
#2Een miniatuur van paus Pius XII, in een benen kadertje.
#466Een handgeknoopt zijden Perzisch Nain tapijt.
A hand-knotted silk Persian Nain carpet.No longer availableDim. 180 x 114 cmEstimate: € 200 / 300