Other lots in this auction
-
#101Hutschenreuter, BavariaEen zwart glazen vaas met gestileerd decor van bladeren en een vlinder. Gemerkt.
Un vase en verre noir à décor stylisé de feuilles et d'un papillon. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#11Twee borden van meerkleurig Chinees porselein.
Deux assiettes en porcelaine de Chine multicolore.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#94Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
Trois cendriers en verre dont un en forme de chapeau haut de forme.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 6,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#242Een paar kleine klokjes van Limogesporselein met handgeschilderde decors. Japanse quartzwerkjes op batterij.
Paire de petites pendules en porcelaine de Limoges aux décors peints à la main. Fonctionnent à quartz japonais à piles.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#215Een spiegel met gesculpteerd houten lijst.
Un miroir avec un cadre en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 49 cmEstimate: € 30 / 50 -
#256Henri d’Ainecy Montpezat“Chevaux & Voitures” n°3 Dog-Cart a deux roues, ets paard en koets.
« Chevaux & Voitures » n°3 Dog-Cart a deux roues, gravure cheval et calèche.No longer availableOnline onlyDim. h64cm x b77cmEstimate: € 25 / 35 -
#228“Een meerkleurig porseleinen Madonnabeeld. Vermoedelijk Italiaans werk. Gaaf.
« Une statuette de Madone en porcelaine multicolore. Travail vraisemblablement italien. Intacte.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#70Een divers lot aardewerk, XIXe en XXe eeuw. Beschadigingen. 10 stuks.
Un lot diversifié de poteries, XIXème et XXème siècle. Dégâts. 10 pièces.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#175Een gevarieerd lot foto-albums e.d., bestaande uit twee albums met lederen kaft, twee met imitatielederen kaft, een album met houten fotokader als kaft en drie kastjes met uitneembare fotomapjes.
Un lot varié d'albums photos, etc., composé de deux albums avec couvertures en cuir, deux avec couvertures en similicuir, un album avec cadre photo en bois comme couverture et trois coffrets avec chemises photo amovibles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#185Goebel, Germany“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 75 / 100 -
#270“Twee jongeren” licht gekleed, beeld brons geschilderd, niet gesigneerd.
"Deux jeunes gens" légèrement vêtus, statue en bronze peint, non signée.No longer availableOnline onlyDim. h58cm xEstimate: € 50 / 80 -
#154Een lot Imariporselein, bestaande uit twee kraagvaasjes, een dekselvaasje (zonder deksel) en een sierschotel.
Lot en porcelaine d'Imari, composé de deux vases à col, d'une potiche (sans couvercle) et d'un plat décoratif.No longer availableOnline onlyDim. h : 16 - 26 cm Ø 34 cmEstimate: € 40 / 50

