Een rond vintage salontafeltje uit metaal en hout met bolle bodem.

A round vintage coffee table made of metal and wood with a curved bottom.
Dim. 38 x Ø 90 cm
SKU: 1712240346.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #346
Estimate: € 80 / 120

  • #344

    Dim. h 71 x b 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #223

    Een zilveren koffiestel, bestaande uit een koffiekan, melkkan en suikerpot. Keurstempels aan weerskanten.

    A silver coffee set, consisting of a coffee pot, creamer, and sugar bowl. Hallmarks on both sides.
    Dim. 26 & ... & 13,5 cm - 930g
    Estimate: € 300 / 400
  • #202

    Een verguld houten spiegel.

    A gilded wooden trumeau with a sculpted crest.
    Dim. 170 x 90 cm cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #466

    Een Bidjar, handgeknoopt tapijt uit India.

    A Bidjar, hand-knotted carpet from India.
    Dim. 170 x 240 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #383

    Een lot Chinees porselein bestaande uit een vaas in blauw-wit met een visser en een muzikant, een kom met haarlijnscheur en een aardewerken kom in celadon glazuur.

    A lot of Chinese porcelain consisting of a blue and white vase depicting a fisherman and a musician, a bowl with a hairline crack, and a celadon glazed earthenware bowl.
    Dim. h25(vaas)xØ22cm(kom)
    Estimate: € 50 / 80
  • #57
    Gucci

    Een nachtblauw lederen handtas. Gemerkt. Gedragen staat.

    A midnight blue leather handbag. Marked. Shows signs of wear.
    Dim. H. 27 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #54

    “Zeilbootjes op open water”, een schilderij, olieverf op board en vergulde kader. Onleesbaar gesigneerd.

    "Sailboats on open water," a painting, oil on board with a gilded frame. Signed illegibly.
    Dim. 46 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #320

    Een zilveren armband met oorbellen in filigraanwerk. Gemerkt 925.

    A silver bracelet with filigree earrings. Marked 925.
    Dim. 26,20 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #294
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Steegje”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Alleyway." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 48 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #123

    “Welt-verkehrs-globus”, Columbus-Verlag-Paul Oestergaard K-G, Berlin Lichterfelde. Een grote antieke wereldbol op gietijzeren voet, met schade aan de bol. Bovenste moer niet origineel. Schaal 1:26.600.000

    "World traffic globe", Columbus-Verlag-Paul Oestergaard K-G, Berlin Lichterfelde. A large antique world globe on cast iron base, with damage to the globe. Top nut not original. Scale 1:26,600,000.
    Dim. h 82 x Ø 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #688

    Een antieke Indonesische Wayang pop. De lederen vleugels zijn gescheurd.

    An antique Indonesian Wayang puppet. The leather wings are torn.
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #221

    Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurkorf. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.

    A 19th-century Greek plate 'Grand Tour', depicting a satyr and youth by a hearth. We are including a Kylix drinking cup in black glazed earthenware.
    Dim. Ø 33,5 cm & Ø 14 cm
    Estimate: € 120 / 180

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00