Other lots in this auction
-
#87Een lot van 5 strips met hardcover, oude editie, waaronder Kuifje “Le Crabe aux pinces d’Or”. En 4 versies van Jo, Jette et Jocko.
A lot of 5 old edition hardcover comics, including Tintin “Le Crabe aux pinces d'Or”. And 4 versions of Jo, Jette et Jocko.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#299Val Saint LambertEen kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Bougeoir en cristal taillé incolore. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 10,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#126Een lot van zes modelautootjes op schaal 1:43:- Maisto - Jaguar XK8 1996.- Diapet - Honda NSX (1:40)- Verem - Chevrolet Camaro.- Bang - Mercedes-Benz 300 SL “Gullwing” 1955.- Gama Mini - Opel Kadett cabriolet.- Schabak - Ford Escort cabriolet.In originele doosjes.
A lot of six model cars on a scale of 1:43: - Maisto - Jaguar XK8 1996. - Diapet - Honda NSX (1:40) - Verem - Chevrolet Camaro. - Bang - Mercedes-Benz 300 SL “Gullwing” 1955. - Gama Mini - Opel Kadett convertible. - Schabak - Ford Escort convertible. In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#206Een paar engeltjes van verguld plaaster. Eén vleugel kapot. We voegen er een kleine wandconsole aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm -
#239Een smeedijzeren staande lamp.
Un lampadaire en fer forgé.No longer availableOnline onlyDim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 60 -
#223Een armstoel in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug.
A Louis XVI style armchair with fluted back.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#203Jacques“Historisch overzicht van de locomotief.” Een plakboek, volledig.
No longer availableOnline only -
#1Val Saint LambertEen kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.
A colorless crystal dish with a satined decor of a black grouse. Marked.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 cmEstimate: € 10 / 15 -
#111Een houten klokje naar Art Deco model, 1945
A wooden clock after Art Deco model, 1945No longer availableOnline onlyDim. 20 x 28 cmEstimate: € 30 / 35 -
#285Hector St-Sauveur“Châteaux de France, Région de La Loire. Extérieurs et Intérieurs”. Ed. Massin Paris, 1926. Een collectie foto’s in-folio.
« Châteaux de France, Région de la Loire. Extérieurs et intérieurs ». Éd. Massin Paris, 1926. Une collection de photographies in-folio.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#89BavariaEen lot van drie. Theeservies met drie Bavaria porseleinen tasjes en schoteltjes met divers decor en kleur. Onderaan gemerkt en genummerd.
A lot of three. Tea service with three Bavaria porcelain cups and saucers with various decor and colours. Marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 5 x 11 cmEstimate: € 20 / 25 -
#247Een verzilverde punchbowl op schotel, de randen versierd met druivenranken.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 45,5 cm H. 22,5 cmEstimate: € 60 / 100

