#80Een lot van twee jagersmessen in lederen schede, waarvan 1 met hertenpoten heft.
A lot of two hunting knives in a leather sheath, one of which has a deer's leg handle.No longer availableOnline onlyDim. 27cmEstimate: € 60 / 80 -
#50Royal Doulton, EnglandEen porseleinen beeldje van dame met hoepeljurk. Onderaan gemerkt Royal Doulton England.
#68Drie diverse glazen parfumflesjes.
#210Een Oost-Franse schotel van blauw en wit aardewerk. XIXde eeuw.
#217Een groot houten dienblad.
No longer availableOnline onlyDim. 80 x 50 cm -
No longer availableOnline onlyDim. H: 5-28 cm -
#173Val Saint-LambertEen paar kleurloze kristallen kandelaars. Onderaan gemerkt.
#239Een smeedijzeren staande lamp.
#121Een lot van uit glas gesculpteerd flesje en gietkan.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#201Een lot van 6 porseleinen beeldjes. Diverse formaat en decor.
No longer availableOnline onlyDim. H: 12-15 cm