#109Een mis-en vesperboek.
A mass and vespers book.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#103Een glazen vaas met vergulde rand.
#203Jacques“Historisch overzicht van de locomotief.” Een plakboek, volledig.
No longer availableOnline only -
#12Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.
#275Een lot van 3 boeken mbt illustratie.
#162Een lot van 3 porseleinen beeldjes met hond en 2 rozen.
#169Een vintage porseleinen olielamp met witte body en handgeschilderd decor van een vogel op een tak. Lampglas gemerkt aig.
#235HutschenreutherTheeserviesje van blauw en zilvergekleurd porselein. Theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes en zes schoteltjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. H: 5-25 cm -
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#284Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
#63Een lot met boekje van Koningin Astrid en fotoalbum, gedateerd 1935.
#42Een paar verzilverd metalen bloemenschalen met een gedreven en ajour Art Nouveau motief.
pair of silver-plated metal flower bowls with a driven and openwork Art Nouveau motif.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 cmH: 10 cmEstimate: € 50 / 70