#511Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.
#81Een groot lot van diverse ethnische juwelen afkomstig uit; Turkmenistan, Indië, Marokko, Ethiopië, etc.
A large lot of various ethnic jewelry originating from Turkmenistan, India, Morocco, Ethiopia, etc.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#218Een set van 2 mooi geaderde wit marmeren cassoulet vazen met bronzen guirlandes en ramskoppen gedecoreerd.
#638Een bronzen beeld van een schrijvende jongen op marmeren sokkel, gemerkt C Marcie.
#95Een vergulde bronzen III luchter met 3 lichtpunten. Eind XIXde eeuw.
A Napoleon III bronze-gilt chandelier with 3 lights. Late 19th century.No longer availableDim. 57 x 50cmEstimate: € 120 / 180 -
#569Een lot van 3 Afrikaanse bronzen maskers.
#55Een bronzen luchtertje met een engel en 2 bloemvormige glazen kapjes.
A small bronze chandelier with an angel and 2 flower-shaped glass shades.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 60 / 80 -
#672Een lot van 4 Afrikaans bronzen beeldjes.
#178Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
#111Boud Ceysens“Naar de top”. Een bronzen sculptuur. Onderaan gesigneerd.
"To the top". A bronze sculpture. Signed at the bottom.No longer availableDim. 37 cmEstimate: € 150 / 250 -
#689Een paar massieve messingen vijzels.
#101Een Chinees antiek bronzen inktpotje in de vorm van een mannetje op een os. Vroeg 19e eeuw.
A Chinese antique bronze inkwell in the shape of a man on an ox. Early 19th century.No longer availableDim. 9 x 10 cmEstimate: € 100 / 150 -
#503Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.
#453Een antieke zittende Boeddha in brons.
An antique seated Buddha in bronze.No longer availableDim. h 17.5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#282Een set van 2 muzikale engeltjes in brons op een marmeren sokkeltje, Naar August Moreau, dragen beide een handtekening.
A set of 2 musical bronze angels on a marble base, attributed to August Moreau, both signed.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 60 / 80
#238Een Franse paradesabel zonder schede.
A French parade sabre without scabbard.No longer availableDim. l 98 cmEstimate: € 100 / 150 -
#459Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“De eeuwige trouw”, een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gemonogrammeerd AO (Alfred Ost).
"The Eternal Fidelity", a painting, oil on panel, monogrammed AO (Alfred Ost).No longer availableDim. 33.5 x 24.5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#257S.A. BoulangerEen vintage tafellamp in staal en messing. Gaetano Sciolari voor S.A. Boulanger. Met zijn originele kap waarvan de bevestiging niet meer origineel.
A vintage table lamp in steel and brass. Gaetano Sciolari for S.A. Boulanger. With its original shade, although the attachment is no longer original.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 100 / 150 -
#76Een vintage Chesterfield bureaustoel, groel gecapitonneerd leder. Kleine beschadiging aan de rechter armleuning.
A vintage Chesterfield office chair, green tufted leather. Small damage to the right armrest.No longer availableDim. 88 x 62 x 65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#177Hergé“L’étoile mystéreuse”, Tintin, HC, A23, 1ste blauwe rug, 1944. Naam geschreven op het titelblad.
#224“Fragment strijdtoneel”. Een schilderij, olieverf op doek. 19e eeuws. Diverse restauraties.
"Fragment battlefield". A painting, oil on canvas. 19th century. Various restorations.No longer availableDim. 113 x 99 cmEstimate: € 100 / 150 -
#362Adrien Lechair“Bloemenweelde”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. Lechair en gedateerd ‘72.
"Abundance of Flowers", a painting, oil on canvas, signed A. Lechair and dated '72.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#122Gerard MoortgatPeriod: 1908 - 1992“Jean Joseph Van Der Elsken”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd G. Moortgat
"Jean Joseph Van Der Elsken," a painting, oil on canvas, signed G. Moortgat.No longer availableDim. 80 x 58 cmEstimate: € 160 / 240 -
#396Een massief houten gesculpteerde piëdestal met marmeren blad.
A solid wood carved pedestal table with marble top.No longer availableDim. h 83.5 x Ø 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#372Een gesculpteerd houten paneel, vermoedelijk Indonesisch.
A wooden carved panel, presumably Indonesian.No longer availableDim. 108 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#462“Sierlijke Wilg”. Een schilderij, kleurinkt op zijdepapier. Toegeschreven aan Lin Rongsheng. Draagt stempel en titel.
"Graceful Willow". A painting, colored ink on silk paper. Attributed to Lin Rongsheng. Bears stamp and title.No longer availableDim. 95 x 36,5 cmEstimate: € 200 / 400