Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ronde bronzen plaquette met voorstelling van het hoofd van Christus met de doornkroon. Achteraan gesigneerd ‘S. Norca’.

Een ronde bronzen plaquette met voorstelling van het hoofd van Christus met de doornkroon. Achteraan gesigneerd ‘S. Norca’.

A round bronze plaque depicting the head of Christ with the crown of thorns. Signed 'S. Norca' on the back.
Dim. Ø: 23 cm
SKU: 2409240656.
Category: Brons.
Auction day: 25 September 2024 19:00
Catalogue #656
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #511

    Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.

    A bronze sculpture of a saddled horse. After a T’ang example.
    No longer available
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #231

    Een art-deco tafellampje bestaande uit een bronzen engeltje en 2 glazen schijven. Gemerkt JM Made in Belgium.

    An Art Deco table lamp consisting of a bronze angel and 2 glass discs. Marked JM Made in Belgium.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #81

    Een groot lot van diverse ethnische juwelen afkomstig uit; Turkmenistan, Indië, Marokko, Ethiopië, etc.

    A large lot of various ethnic jewelry originating from Turkmenistan, India, Morocco, Ethiopia, etc.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #637
    Vasari

    Een geslepen kristalglazen tafelmiddenstuk met verguld bronzen decoratie en drakenvissen als voet. Onderaan gesigneerd.

    A cut crystal glass table centerpiece with gilt bronze decoration and dragon fish as base. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #502

    “Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.

    "Mercury." A bronze statue on a red marble pedestal with a bronze frieze. After a work by Jean Bologne. Fine casting.
    No longer available
    Dim. 90cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #161
    Eugène Marioton
    Period: 1854 - 1933

    “De verleidingsdans”, een bronzen groep met 3 naakten op een marmeren sokkel. Gesigneerd E. Marioton.

    "The Seduction Dance," a bronze group of 3 nudes on a marble pedestal. Signed E. Marioton.
    No longer available
    Dim. h 71 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #218

    Een set van 2 mooi geaderde wit marmeren cassoulet vazen met bronzen guirlandes en ramskoppen gedecoreerd.

    A set of 2 heavily veined white marble cassoulet vases decorated with bronze garlands and ram heads.
    No longer available
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #365

    Een Bonzai boompje in kunstbrons met steentjes als bladeren op groenig gesteente.

    A bonzai tree in artificial bronze with stones as leaves on greenish rock.
    No longer available
    Dim. 19 x 33 x 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #638

    Een bronzen beeld van een schrijvende jongen op marmeren sokkel, gemerkt C Marcie.

    A bronze sculpture of a writing boy on a marble base, marked C Marcie.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #95

    Een vergulde bronzen III luchter met 3 lichtpunten. Eind XIXde eeuw.

    A Napoleon III bronze-gilt chandelier with 3 lights. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 57 x 50cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #569

    Een lot van 3 Afrikaanse bronzen maskers.

    A lot of 3 African bronze sculpted masks.
    No longer available
    Dim. 30cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #181
    Bertaux

    Een beeld in brons op zwart marmeren sokkel voorstellend een meisje met 3 honden, gemerkt Bertaux.

    A bronze statue on a black marble base depicting a girl with 3 dogs, marked Bertaux.
    No longer available
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #55

    Een bronzen luchtertje met een engel en 2 bloemvormige glazen kapjes.

    A small bronze chandelier with an angel and 2 flower-shaped glass shades.
    No longer available
    Dim. h 75 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #672

    Een lot van 4 Afrikaans bronzen beeldjes.

    A lot of 4 African bronze sculpted figurines.
    No longer available
    Dim. H: 6-16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #178

    Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.

    A pair of bronze candlesticks in the shape of sphinxes. On black marble bases.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #131
    Sèvres

    Een set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.

    A set of 2 biscuit vases with a floral decor and gilded bronze ornaments and base. Both vases have damage to the flowers. They bear the Sèvres mark at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #111
    Boud Ceysens

    “Naar de top”. Een bronzen sculptuur. Onderaan gesigneerd.

    "To the top". A bronze sculpture. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 37 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #689

    Een paar massieve messingen vijzels.

    A pair of solid brass mortars.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #101

    Een Chinees antiek bronzen inktpotje in de vorm van een mannetje op een os. Vroeg 19e eeuw.

    A Chinese antique bronze inkwell in the shape of a man on an ox. Early 19th century.
    No longer available
    Dim. 9 x 10 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #305

    Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.

    A pendant lamp with a bronze gilded angel with two flower-shaped light points.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #498

    Een verguld bronzen inktstel met twee inktpot houders, kandelaar en penhouder, Barok versierd met leeuwenkop en gekroond hoofd ornament in reliëf.

    A gilded bronze inkwell set with two inkpot holders, candlestick, and penholder, Baroque decorated with lion head and crowned head ornament in relief.
    No longer available
    Dim. 23 x 53 x 22cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #503

    Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.

    A Buddhist bronze statue on a wooden base.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #453

    Een antieke zittende Boeddha in brons.

    An antique seated Buddha in bronze.
    No longer available
    Dim. h 17.5 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #282

    Een set van 2 muzikale engeltjes in brons op een marmeren sokkeltje, Naar August Moreau, dragen beide een handtekening.

    A set of 2 musical bronze angels on a marble base, attributed to August Moreau, both signed.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #238

    Een Franse paradesabel zonder schede.

    A French parade sabre without scabbard.
    No longer available
    Dim. l 98 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #459
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “De eeuwige trouw”, een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gemonogrammeerd AO (Alfred Ost).

    "The Eternal Fidelity", a painting, oil on panel, monogrammed AO (Alfred Ost).
    No longer available
    Dim. 33.5 x 24.5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #257
    S.A. Boulanger

    Een vintage tafellamp in staal en messing. Gaetano Sciolari voor S.A. Boulanger. Met zijn originele kap waarvan de bevestiging niet meer origineel.

    A vintage table lamp in steel and brass. Gaetano Sciolari for S.A. Boulanger. With its original shade, although the attachment is no longer original.
    No longer available
    Dim. h 75 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #76

    Een vintage Chesterfield bureaustoel, groel gecapitonneerd leder. Kleine beschadiging aan de rechter armleuning.

    A vintage Chesterfield office chair, green tufted leather. Small damage to the right armrest.
    No longer available
    Dim. 88 x 62 x 65 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #177
    Hergé

    “L’étoile mystéreuse”, Tintin, HC, A23, 1ste blauwe rug, 1944. Naam geschreven op het titelblad.

    "The Mysterious Star", Tintin, Hardcover, A23, 1st blue spine, 1944. Name written on the title page.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #224

    “Fragment strijdtoneel”. Een schilderij, olieverf op doek. 19e eeuws. Diverse restauraties.

    "Fragment battlefield". A painting, oil on canvas. 19th century. Various restorations.
    No longer available
    Dim. 113 x 99 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #362
    Adrien Lechair

    “Bloemenweelde”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. Lechair en gedateerd ‘72.

    "Abundance of Flowers", a painting, oil on canvas, signed A. Lechair and dated '72.
    No longer available
    Dim. 27 x 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #122
    Gerard Moortgat
    Period: 1908 - 1992

    “Jean Joseph Van Der Elsken”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd G. Moortgat

    "Jean Joseph Van Der Elsken," a painting, oil on canvas, signed G. Moortgat.
    No longer available
    Dim. 80 x 58 cm
    Estimate: € 160 / 240
  • #396

    Een massief houten gesculpteerde piëdestal met marmeren blad.

    A solid wood carved pedestal table with marble top.
    No longer available
    Dim. h 83.5 x Ø 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #61

    Een lot van 14 divers, meerkleurige Dymkovo, Russische volkskunst, figuratieve kleibeeldjes. 19e-20e eeuw. Enkele met barst en herstelschade.

    A lot of 14 various, multicolored Dymkovo, Russian folk art, figurative clay figurines. 19th-20th century. Some with cracks and restoration damage.
    No longer available
    Dim. 21 & 11 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #372

    Een gesculpteerd houten paneel, vermoedelijk Indonesisch.

    A wooden carved panel, presumably Indonesian.
    No longer available
    Dim. 108 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #462

    “Sierlijke Wilg”. Een schilderij, kleurinkt op zijdepapier. Toegeschreven aan Lin Rongsheng. Draagt stempel en titel.

    "Graceful Willow". A painting, colored ink on silk paper. Attributed to Lin Rongsheng. Bears stamp and title.
    No longer available
    Dim. 95 x 36,5 cm
    Estimate: € 200 / 400
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More