Een ronde butlerspiegel.

Een ronde butlerspiegel.

A round butler's mirror.
Dim. Ø 45 cm
SKU: 1712240614.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #614
Estimate: € 100 / 120

  • #126

    Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.

    A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers.
    Dim. 208 x 190 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #53

    Een lot van 6 Delfts aardewerken borden versierd met blauw en witte bloemmotieven. Laat tot vroeg 19de eeuw.

    A lot of 6 Delft earthenware plates. Late to early 19th century.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #456

    Een mechanisch geweven tapijt met geometrisch patroon.

    A mechanically woven carpet with a geometric pattern.
    Dim. 306x206 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #649
    Staf Timmers

    Dim. 48,5 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #173

    Kandelaar in Lodewijk XV-stijl van verguld en donker gepatineerd brons. Zes lichtpunten gedragen door een kariathide. Tijdperk Napoleon III.

    Candlestick in Louis XV style made of gilt and dark patinated bronze. Six light points supported by a caryatid. Era of Napoleon III.
    Dim. 79 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #452
    Zdeněk Sklenář

    “Peacock.” Litho op papier. Genummerd 114/120. Gesigneerd buiten de plaat. Zdeněk Sklenář. Gedateerd 1979.

    "Peacock." Lithograph on paper. Numbered 114/120. Signed outside the plate. Zdeněk Sklenář. Dated 1979.
    Dim. 17 x 18 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #674

    lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.

    A lot of 2 earthenware vases with craquelure.
    Dim. h35cm x Ø14cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #297
    Ruggeri, Mantua

    Een viool in koffertje met zijn bijbehorende strijkstok, draagt binnenin een label: ‘Ruggeri Mantua’.

    A violin in a case with its accompanying bow, bearing a label inside: 'Ruggeri Mantua'.
    Dim. l 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #475

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,56 ct.

    An 18kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 0.56 ct.
    Dim. 14,40 g brut
    Estimate: € 900 / 1000
  • #136

    Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.

    A solid oak bookcase with 2 doors.
    Dim. 203 x 161 x 69 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #155

    Een 18 kt geelgouden met filigraan bewerkte hanger bezet met fijne pareltjes en email. (klein barstje in email).

    An 18 kt yellow gold pendant with filigree work set with fine pearls and enamel. (small crack in enamel).
    Dim. 12,67 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #340
    Gamages London

    “Navigator”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en rubberen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Navigator." A wristwatch chronograph with quartz movement and rubber strap. In original packaging. Like new condition.
    Estimate: € 180 / 220

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00