Other lots in this auction
-
#33Een set van 2 kandelaars bestaande uit een marmeren sokkel en een verzilverd metalen deel voor 5 kaarsen.
A set of 2 candlesticks consisting of a marble base and a silver-plated metal part for 5 candles.No longer availableDim. h 36 x Ø 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#450Een parelhalssnoer met verschillende kleuren bruin, grijs en verzilverd slot.
A pearl necklace with various shades of brown, grey, and a silver clasp.No longer availableDim. L: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#18Een groot vintage koffieblik met opschrift Koffie F. Coosemans, Falconplein, 31 - Antwerpen. Het groen is grotendeels bijgeschilderd.
A large vintage coffee tin with the inscription Coffee F. Coosemans, Falconplein, 31 - Antwerp. The green has been mostly repainted.No longer availableDim. 50 x 36 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#106Een ovalen glazen design salontafel met 2 hoekvormige poten
An oval glass design coffee table with 2 angled legsNo longer availableDim. 37 x 140 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#92Jozef (Jef) Gastmans“Geabstraheerd gelaat”. Een schilderij, olieverf op paneel, bovenaan gesigneerd “Antoon 2002”.
"Abstracted face". A painting, oil on panel, signed at the top "Antoon 2002".No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#108Amphora, CzechoslovakiaEen Tsjecho-Slowaakse Art Deco aardewerken vaas met meerkleurig decor en gestileerde haan in het reliëf. Onderaan gemerkt.
A Czechoslovakian Art Deco earthenware vase with multicolored decor and a stylized rooster in relief. Marked at the bottom.No longer availableDim. 33,5 x Ø 19 cmEstimate: € 180 / 220 -
#369Vier oude boeken, in leder en perkament gebonden. “Abregé de Géographie”, Ed. Rouen 1716. Elémens de Géométrie”, Ed. Paris 1814. “Het Groote Woordenboeck, vervattende den Schat der Nederlantsche Taele”. Ed. Pieter van Waesberge, Rotterdam 1643 (slechte staat). “Lettres Spirituelles sur les Mystères”, Ed. Nantes, 1700.
Four old books, bound in leather and parchment. "Abregé de Géographie", Ed. Rouen 1716. "Elémens de Géométrie", Ed. Paris 1814. "Het Groote Woordenboeck, containing the Treasure of the Dutch Language". Ed. Pieter van Waesberge, Rotterdam 1643 (poor condition). "Lettres Spirituelles sur les Mystères", Ed. Nantes, 1700.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#683Een lot van drie verzilverde kandelaars, een paar met 4 lichtpunten, en een kleinere met 2.
A lot of three candleholders, a pair with 4 lights each, and a smaller one with 2.No longer availableDim. h 38 & 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#689Een verguld bronzen luchter met 3 cherubijnen, rozenring, 4 lichtpunten met roosvormig glazen blakers, waarvan 1 manco.
A gilded bronze chandelier with 3 cherubs, rose wreath, 4 light points with rose-shaped glass sconces, one of which is missing.No longer availableDim. 82 cmEstimate: € 60 / 90 -
#163Een lot zilveren bestek, bestaande uit 13 grote vorken en 1 kleine, 13 grote lepels en 1 kleine, gemerkt “VK” (Van Kempen en Begeer) met Leeuw II (835‰), en bijgevoegd een soeplepel.
A set of silver cutlery, comprising 13 large forks and 1 small, 13 large spoons and 1 small, marked "VK" (Van Kempen en Begeer) with Lion II (835‰), and includes a soup ladle.No longer availableDim. 1820g - 835‰Estimate: € 900 / 1100 -
#666Een set van 2 gesculpteerde houten Aziatische mythologische gevleugelde wezens waarvan 1 polychroom.
A set of 2 wood-carved Asian mythological winged creatures, one of which is polychrome.No longer availableDim. h 18.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#684Een paar antieke vergulde stoeltjes, zit en rug met rietwerk.
A set of 2 antique gilded chairs with seat and back in caning.No longer availableDim. 95 x 45 x 41 cmEstimate: € 50 / 80

