#44“Stilleven met wijn”, een schilderij, olieverf op board, onleesbaar gesigneerd.
"Still life with wine", a painting, oil on board, signed unreadable.No longer availableDim. 52 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
A patinated walnut music stand with fine carving.No longer availableDim. 104 cmEstimate: € 80 / 120 -
#459Val Saint LambertAcht geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Niet gemerkt. (1 schilfer aan de onderkant voet).
#114Irène BataillePeriod: 1913-2012“Havenzicht met sleepboten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Harbor view with tugboats." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 150 / 200 -
#609Val Saint LambertEen grote zware kristallen coupe, bordeaux en kleurloos, gemerkt met sticker Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de voet.
#344“Droevig meisje”, een litho op papier, genummerd 99/100, gesigneerd.
"Legong dancer," a solid wood sculpted statue from Bali, has a crack at the back.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#41Een bronzen beeld van een paard, naar P.J. Mène.
#421Een Chinees gesculpteerde puzzelbal in Jade.
A Chinese carved puzzle ball in Jade.No longer availableDim. Ø 9 cmEstimate: € 100 / 150