Een ronde butlerspiegel.

Een ronde butlerspiegel.

A round butler's mirror.
Dim. Ø 45 cm
SKU: 1712240614.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #614
Estimate: € 100 / 120

  • #3
    Simplex

    “Model A”. Een antieke metalen schrijfmachine in originele doos, gemerkt Simplex. Begin 20e eeuw.

    "Model A". An antique, metal typewriter in original box, marked Simplex. Early 20th century.
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #543

    Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.

    A set of 2 old white painted concrete garden urns.
    Dim. h 35 x Ø 43 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #426
    Bidjar

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt, met certificaat.

    A Persian hand-knotted carpet, with certificate.
    Dim. 289 x 210 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #88

    Een massief gesculpteerde houten 19e eeuwse corpus in vermoedelijk cederhout.

    A solid wood-sculpted 19th-century corpus, possibly in cedar wood.
    Dim. h 50 x b 32 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #333

    Zeiss, Objektive in der Raumfahrt, een lot van 15 boekjes met elk 12 dia’s van de ruimtevaart. Boekjes 1 tem. 17 waarvan nr 11 en 12 ontbrekend.

    Zeiss, Lenses in Space Travel, a lot of 15 booklets each with 12 slides of space travel. Booklets 1 to 17, with numbers 11 and 12 missing.
    Dim. 20 x 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #610

    Een 18 kt witgouden ring bezet met één briljant en vier kleine diamanten oude slijp.

    An 18 kt white gold ring set with one brilliant cut diamond and four small old cut diamonds.
    Dim. 1,80 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #81

    Een bronzen geslepen spiegeltje in Art Nouveau stijl met liggende vrouwenfiguur onderaan.

    A bronze sculpted Art Nouveau mirror with reclining female figure at the bottom.
    Dim. 34 x 19cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #262

    Een geslepen spiegel in vergulde lijst.

    A cut-glass mirror in a gilded frame.
    Dim. 118 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #227
    Steiff, Germany

    Een beer, Steiff Teddybär, 1909 replica, nr 406508, paars.

    A bear, Steiff Teddy bear, 1909 replica, no. 406508, purple.
    Dim. l 35 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #290

    Een armband bestaande uit zilveren muntjes van 50 centimes met beeldenaar van Albert I evenals een ring bezet met een munt van 1 roepie d.d. 1919.

    A bracelet made of silver coins of 50 centimes portraying Albert I, and a ring set with a coin of 1 rupee dated 1919.
    Dim. 46,50 g
    Estimate: € 50 / 80
  • #49

    “Molenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Molenzicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #47

    Een gepatineerd bronzen inktstel , waarvan de 2 porseleinen potjes manco. Versierd met florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt D.L. Depose N-26, met label Patine Roc, medio 1900.

    A patinated bronze inkwell, with 2 missing porcelain pots. Decorated with floral details in relief. Marked at the bottom D.L. Depose N-26, with label Patine Roc, mid-1900s.
    Dim. 9 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 90

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00