Een ronde butlerspiegel.

Een ronde butlerspiegel.

A round butler's mirror.
Dim. Ø 45 cm
SKU: 1712240614.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #614
Estimate: € 100 / 120

  • #273

    Een verguld bronzen schouwklokje met violist en hondje.

    A gilded bronze mantel clock with violinist and dog.
    Dim. 25 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #318
    St Clement

    “Saint Clément”, een geglazuurd aardewerken eendenkaraf nr. 7492.

    "Saint Clément", a glazed earthenware duck decanter no. 7492.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #182

    Dim. 120 x 285 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #41

    Een bronzen beeld van een paard, naar P.J. Mène.

    A bronze sculpture of a horse, after P.J. Mene.
    Dim. 30 x 36 x 16 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #344

    Dim. h 71 x b 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #693

    A pendant lamp in brass and cut glass with 6 light points. From the mid-1980s.
    Dim. 48 x 55 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #394

    Een polychroom aardewerken kruik in Shipibo-Conibo stijl, met geometrische patronen in het decor, Peru.

    A polychrome earthenware jug in Shipibo-Conibo style, with geometric patterns in the decoration, Peru.
    Dim. 18 x Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #32
    Kamagurka

    “Zwembad”, een screenprint van Cowboy Henk, Kama & Seele.

    "Zwembad", a screenprint by Cowboy Henk, Kama & Seele.
    Dim. 37 x 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #59

    “Gelijkenis van de wijze en dwaze maagden.” Grieks icoon, vermoedelijk laat 19de eeuw. Gebogen paneel, en ouderdomsschade.

    "Parable of the Wise and Foolish Virgins." Greek icon, likely late 19th century. Bent panel, and signs of age-related damage.
    Dim. 62 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #337
    N. Limoges & Limoges Unique

    Een lot van twee porseleinen coupes met polychroom decor van bloemen, en met vogels.

    A lot of two porcelain cups with polychrome floral decor, and with birds.
    Dim. Ø 21 & 15 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #267
    Steiff, Märklin

    “Gürteltier 45 für Märklin”, een pluche gordeldier geproduceerd door Steiff voor Märklin voor het 150-jarige bestaan van Texas. Nr 999147, in ongeopende originele plastic verpakking.

    "Gürteltier 45 for Märklin", a plush armadillo produced by Steiff for Märklin for the 150th anniversary of Texas. No. 999147, in unopened original plastic packaging.
    Dim. l 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #432
    Dordevic Miodrag
    Period: 1936*

    “Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaagn gesigneerd.

    "Abstract composition". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    Dim. 2,5 x 32 cm
    Estimate: € 150 / 250

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00