Een ronde doos van gedreven zilver. Op het deksel een stadszicht, op de buik bloemen en guirlandes. Nederlandse keur, tweede gehalte (835).

A round box of embossed silver. Lid depicts cityscape, body adorned with flowers and garlands. Dutch hallmark, second purity (835).
Dim. 342 g
SKU: 2810250163.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #163
Estimate: € 300 / 400

  • #564
    Petrus Verbist

    ‘Dioecesis Eposcopatus Antverpiensis’, een 17e eeuwse ingekleurde gravure. Toegevoegd het boek; ‘Hoogtepunten uit de wereld van de Cartografie’, door Tony Campbell.

    'Dioecesis Episcopatus Antverpiensis', a 17th-century hand-colored engraving. Included is the book; 'Highlights from the World of Cartography', by Tony Campbell.
    Dim. 36/41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #525

    Een Anatolische wollen Saf-loper versierd met vijf mirhabs.

    A Persian woolen runner decorated with five prayer niches.
    Dim. 130 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #48
    Steiff, Germany

    Vijf vintage pluche bokken, waarvan drie gemerkt Steiff, één met knop/label manco en één gemerkt Grisly.

    Five vintage plush goats, three marked Steiff, one missing button/tag, and one marked Grisly.
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #151
    Charles Catteau

    Een set monochrome art-deco vazen, Charles Catteau, 1927, model F1079, gemerkt ‘made in Belgium’, en genummerd. Eén vaas is gerestaureerd aan de hals.

    A set of monochrome Art Deco vases, Charles Catteau, 1927, model F1079, marked 'made in Belgium', and numbered. One vase has been restored at the neck.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #219
    Henri Waumans

    ‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.

    'Boszicht'. Oil on canvas, signed; Waumans.
    Dim. 70/90 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #140

    Een platina broche en of hanger bezet met een centrale diamant van +- 0,54 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,36 ct.

    A platinum brooch and pendant set with a central diamond of approximately 0.54 ct. and diamonds with a total weight of approximately 1.36 ct.
    Dim. 10,46 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #76

    Dim. h 76 x Ø 115 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #9

    Een musicerend koppel van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt met de zwaarden onder glazuur, waarschijnlijk Meissen. Kleine letsels.

    A musical couple in polychrome porcelain. Marked with crossed swords underneath, probably Meissen. Small damages.
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #206

    Een houten bijzettafeltje in Louis XV stijl met gesculpteerde delen.

    A wooden side table in Louis XV style with sculpted elements.
    Dim. 74 x 92 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #522
    Frans Masereel

    ‘l’Aigle de Distelmonde’, een monochrome ets. Getekend binnen de plaat; Frans Masereel. De ets is gemaakt voor de Contes d’Horace Van Offel, een bibliofiele uitgave met 22 kortverhalen van de auteur Horace Van Offel (Antwerpen, 1878-1944) uitgegeven door de “Editions des artistes” in Brussel in 1935.

    ‘l’Aigle de Distelmonde’, a monochrome etching. Signed within the plate; Frans Masereel. The etching was created for the Contes d’Horace Van Offel, a bibliophile edition with 22 short stories by the author Horace Van Offel (Antwerp, 1878-1944) published by the “Editions des artistes” in Brussels in 1935.
    Dim. 19/14 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #50

    Een 18 kt geelgouden hanger bezet met half edelstenen.

    An 18 kt yellow gold pendant set with semi-precious stones.
    Dim. 4,40 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #225

    Een eikenhouten art-deco wandkapstok met spiegel.

    An oak art-deco coat rack with mirror.
    Dim. 217 x 105 x 27.5 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00