#55
#113Goebel, Germany
“Junge mit Holzpferd”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 239/c.
#117Goebel, Germany
“Weary wanderer” & “School boy” Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 204 & 82/0. Het eerste gelijmd aan het haar, het tweede met beschadiging aan de veer in de hoed.
#54
Een officier, een beeld van biscuit (één vinger ontbreekt).
Un officier, une statue de biscuit (il manque un doigt).No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 35/45 -
#62
Drie Vlaams aardewerken wandbakjes, versierd met vogels.
#59Boch Frères Keramis, La Louvière
Een lampetstel van zachte pasta, bestaande uit een kom, een schenkkan en twee zeepbakjes. Lichte schade aan de tuit van de kan. Gemerkt.
#2Florence - Capodimonte
“Koppel met fruitmanden”. Twee beeldjes van kunststof. Ontwerp Guiseppe Armani.
"Associer avec des corbeilles de fruits". Deux figurines en plastique. Conception Guiseppe Armani.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 35/45 -
#112Goebel, Germany
“Spitzbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 558. Eerste uitgave 1992. Gaaf.
#76Goebel, Germany
“Aus Nachbars Garten”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Exclusive edition 1991/ 92. No. 485. Onderaan gemerkt.
"Aus Nachbars Garten". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. Édition exclusive 1991/92. 485. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 35/45 -
#21
Napoleon en twee andere porseleinen beeldjes. Onderaan gemerkt.
Napoléon et deux autres figurines en porcelaine. Marquées en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. H. 32 à 11 cmEstimate: € 40/50 -
#52Camden
Un ensemble de 17 assiettes à pâtes molles à décor bleu et blanc et bords festonnés.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 24 cmEstimate: € 20/30 -
#26
Lot de +/- 75 fûts de poivre, de sel et de moutarde en porcelaine de différents modèles.No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 €Dim. h: 4 - 12 cmEstimate: € 70/100