Other lots in this auction
-
#99Goebel, Germany
Een admiraalvlinder van meerkleurig porselein. Gemerkt. No. 35003. Gaaf.
Un papillon amiral en porcelaine multicolore. Marqué. no. 35003. Intact.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 30/40 -
#102Goebel, Germany
“Schluss für heute”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 486. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1990/91. Gaaf.
"Schluss für heute". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 486. Édition exclusive du MI Hummel Club 1990/91. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 30/40 -
#75Goebel, Germany
“Kunstmaler”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 304.
«Kunstmaler ». Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 304.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#26
Een lot van +/- 75 porseleinen peper-, zout- en mosterdvaatjes in diverse uitvoeringen.
Lot de +/- 75 fûts de poivre, de sel et de moutarde en porcelaine de différents modèles.No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 €Dim. h: 4 - 12 cmEstimate: € 70/100 -
#71Goebel, Germany
“Wayside harmony” & “Just resting”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
"Wayside Harmony" & "Just Resting". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de MI Hummel. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 35/45 -
#32Manufacture de Longchamp
Een groot, een klein en een diep bord met blauw op witte decors. Allen gemerkt.
Une grande, une petite assiette et une creuse à décors bleu sur blanc. Tous marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 22 & 26 cmEstimate: € 35/45 -
#50
Een schotel van Frans aardewerk met meerkleurig decor. Haarscheur en randschade. Omstreeks 1800.
Plat en faïence française à décor multicolore. Fissure capillaire et dommages aux bords. Vers 1800.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. Ø: 31,5 cmEstimate: € 35/45 -
#40
Een penseelkoker van Chinees porselein met een famille-rosedecor.
Pot à pinceaux en porcelaine de Chine à décor famille rose.No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Dim. h: 28,5 cmEstimate: € 40/60 -
#83
“Kunstmaler”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 304. Onderaan gemerkt. Schilderspalletje gelijmd.
« Broyeur d'art ». Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. n°. 304. Marqué en bas. Palette de peintre collée.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 35/45 -
#103Goebel, Germany
“A stitch in time” & “Chicken-Licken”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 335 3/0 & 255 4/0.
"Un point dans le temps" & "Chicken-Licken". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 335 3/0 & 255 4/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 8 & 8,5 cmEstimate: € 30/40 -
#1
“De geboorte van Venus” Een Italiaans porseleinen lampenvoet. Diverse reparaties.
"La Naissance de Vénus" Un pied de lampe en porcelaine italienne. Réparations diverses.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 35/45 -
#15
Een paar dekselvazen van meerkleurig porselein versierd met engelen en bloemen in relief. Eén deksel ontbreekt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine multicolore à décor d'anges et de fleurs en relief. Un couvercle manque.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 35/45