Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ronde houten wandklok. Met slinger en gewichten.

Een ronde houten wandklok. Met slinger en gewichten.

Une horloge murale ronde en bois. Avec balancier et poids.
SKU: 2609170412.
Category: Klok.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #412
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #675
    Bidjar

    Oosters tapijt van wol met een centraal geometrisch medaillon. Handgeknoopt.

    Un tapis d’orient en laine avec un médaillon central géométrique. Noué main.
    No longer available
    Dim. 170 x 113 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #507

    Een paar slagtanden op messingen staander. Eerste helft XXste eeuw.

    Paire de défenses dans une monture en laiton. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 80 cm - 4 kg
    Estimate: € 200 / 300
  • #491

    Thaise sculptuur van exotisch hout met twee personages in een bos. Met tekst en handtekening in handschrift achteraan.

    Sculpture Thaï en bois exotique représentant deux personnages dans le bois. Texte et signature au verso.
    No longer available
    Dim. 50 x 29 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #775
    J. B. Everaert à Bruxelles

    Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #237

    Een wandklok met houten kast.

    Pendule murale en bois.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #268
    Leicester

    Een hangklok van gefineerd wortelhout.

    Pendule à suspendre en placage de ronce.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #48

    Een wandklokje in handbeschilderde houten kast en met twee zuiltjes naast de wijzerplaat. Compleet.

    Pendulette murale en bois peint à la main et ornée de deux colonnettes flanquant le cadran. Complète.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #650
    L. Ruault

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Compleet met slinger, sleutel, gewichten en muurbevestiging.

    Comtoise en cuivre jaune repoussé. Complète avec balancier, clé, poids et attachement au mur.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #127

    Een schouwpendule van verguld brons, bovenaan getooid met een fluitspeler. Tijdperk Louis-Philippe.

    Pendule de cheminée en bronze doré, surmontée d’un joueur de flûte. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. Robert à St. Denis
    Estimate: € 240 / 360
  • #211
    Val Saint-Lambert

    Een garnituur van geslepen en veelkleurig kristal. Bestaande uit een karaf met stop en zes wijnglazen op hoge voet. Alle gemerkt.

    Garniture en cristal taillé polychrome. Comprenant une carafe et son bouchon et six verres à vin sur pieds hauts. Chaque pièce marquée.
    No longer available
    Dim. H. 40,5 & 22 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #685
    Ispahan

    Perzisch tapijt van wol met een centraal medaillon en in lichtblauwe, beige en bruine tonen. Handgeknoopt.

    Un tapis perse en laine avec un médaillon central dans les tons bleus, beiges et bruns. Noué main.
    No longer available
    Dim. 233 x 157 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #379
    Pelletier à Louhans

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Inclusief gewichten.

    Comtoise en cuivre repoussé. Poids inclus.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #276
    Blaylock, Longtown.

    Een staande klok in mahoniehouten kast. Het werk van geel koper met datumnotering. Gemerkt.

    Horloge de vestibule en acajou. Mouvement en laiton, cadran en cuivre jaune à indication de la date. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 224 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #317
    Fohmid

    Een recente kolompendule van verguld brons met zuiltjes van kunststof.

    Pendule à colonnes récente en bronze doré à colonnettes en plastique.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #422

    Een houten wandklok met beschilderde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Met stoeltje, slinger en gewicht.

    Une horloge murale en bois avec un cadran peint au chiffres romains. Avec chaise, balancier et poids.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #389
    Junghans

    Een ronde wandklok in houten kast.

    Pendule murale ronde en bois.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #303

    Een tafelklokje in Engelse stijl.

    Une pendule de table en style anglais.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #351

    Een 128-delig bestekgarnituur van verzilverd metaal in ménagère. Eén koffielepel en een dessertvork manco.

    Couvert 128 pièces en métal argenté dans une ménagère. Une cuillère à café et une fourchette à désert manquent.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #273

    Een milieu de table van geslepen kleurloos Boheems kristal op messingen voet. We voegen er een bijpassende vaas en een schaaltje aan toe.

    Milieu de table en cristal de Bohème incolore sur base en laiton. Nous ajoutons un vase assorti et un petit plat.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #615

    “Het korenmeisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Fille aux gerbes de foin”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 100 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #684
    Volkers

    “Stilleven met hortensia’s”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte aux hortensias”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 28 x 28 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #69

    Twee verschillende dienbladen van verzilverd metaal en mahoniehout. We voegen er een verzilverde tafelspiegel aan toe.

    Deux différents plateaux en métal argenté et acajou. Nous ajoutons un miroir de table en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #404
    Peribedhil

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol op katoen. Slijtage.

    Tapis d’Orient en laine sur coton. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 166 x 107 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #192
    Karel Ooms

    “Damesfiguren”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1870.

    “Femmes”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1870.
    No longer available
    Dim. 22 x 22 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #547

    Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, versierd met een decor van eeuwig-levenstekens.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche décorés de signes de la vie éternelle.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #645

    Een buffet van groengepatineerd hout met twee deuren en twee laden.

    Un buffet en bois patiné vert avec deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 185 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #381

    Een lot van drie stolpen, waarbij twee met een heiligenbeeld van biscuit en één met een tinnen kruisbeeld.

    Lot de trois globes dont deux avec statuette d’un saint en biscuit et un au crucifix en étain.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #444

    Vier stoelen van gesculpteerd eikenhout met vijf balustervormige spijlen in de rug en met gevlochten zit.

    Quatre chaises en chêne sculpté, dossiers à cinq balustres, sièges cannées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #582
    Ernst Gustav Doerell
    Period: 1832 - 1877

    “Sloep aan een meer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1874.

    “Chaloupe au bord d’un lac”. Huile sur panneau. Signé et daté 1874.
    No longer available
    Dim. 15 x 18 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More