Een ronde verlengbare tafel met vier stoelen in Louis-Philippe stijl. De stoelen zijn licht gepatineerd met olijfgroene bekleding. De tafel heeft een beetje schade aan het blad.

Een ronde verlengbare tafel met vier stoelen in Lodewijk XVI stijl. De stoelen zijn licht gepatineerd met olijfgroene bekleding. De tafel heeft een beetje schade aan het blad.

Dim. Hoogte 77, Ø 110 cm
SKU: 2608250276.
Category: Meubel.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #276
Estimate: € 100 / 150

  • #497

    Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.

    A modernist table in black lacquered steel and wood.
    Dim. 74 x 140 x 140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #559

    Een houten vitrinekast, circa 1930, met 1 deur en marmeren blad.

    A wooden display cabinet, circa 1930, with 1 door and marble top.
    Dim. 129 x 53 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #652

    Dim. H 80, B 63 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #568

    Een marquetterie bijzetmeubeltje met 3 laden in Lodewijk XV stijl.

    A marquetry side table with 3 drawers in Louis XV style.
    Dim. 72 x 42 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #498

    A vintage Bulo office chair, brown hopsack upholstery.
    Dim. Hoogte 51, Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #502

    Een ronde massief houten tafel in Lodewijk XVI stijl. Verlengbaar tot 3,27 m.

    A round solid wood table in Louis XVI style. Extendable up to 3.27 m.
    Dim. Hoogte 75, Ø 128cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #569

    Dim. 75 x 61 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #146

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #552
    Period: jaren 80

    Een meerkleurige winkeltoog in Memphis stijl. Het glasgedeelte is manco, er zijn enkele beschadigingen en de poten zijn beschilderd.

    Dim. H 90, B 160, D 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #226

    Een halfhoge massief eikenhouten Régence kast met 2 deuren en 2 laden, 19e eeuws.

    A half-height solid oak cabinet with 2 doors and 2 drawers, 19th century.
    Dim. 121 x 160 x 57 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #567

    Een massief eikenhouten gate-leg tafeltje met getorste poten.

    A solid oak gate-leg table with twisted legs.
    Dim. 72 x 78 x 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #554
    ENEA

    Tweepersoons wachtbank. Gemerkt; ENEA.

    2-person waiting bench. Marked; ENEA.
    Dim. H85, B 113, D 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #564

    Een vintage bar-cart, hout en glas, circa 1950.

    A vintage bar cart, wood and glass, circa 1950.
    Dim. 65 x 82 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #204

    Een klassiek bijzettafeltje met twee laden. De laden zijn ingelegd met wortelfineer en het front heeft een ornamentje in relief.

    Dim. H 74, B 90, D 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #136

    Een bijzettafel met 8 laden in art-deco stijl.

    A side table with 8 drawers in art-deco style.
    Dim. 70 x 96 x 64 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #202

    Een massieve eikenhouten consoletafel met onderblad en twee laden.

    A solid oak console table with lower shelf and two drawers.
    Dim. H 76, B 155, D 38 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #465
    Rolf Benz

    Een paar Rolf Benz armstoelen, model ‘Torino BMP’.

    A pair of Rolf Benz lounge chairs, model 'Torino BMP'.
    Dim. H 101, B 76, D 72 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #205

    Een set van zes stoelen waarvan twee met armen, stijl Lodewijk XV. Met gevlochten zit en rug en bijpassende kussens. Van lichtbruin geschilderd en gepatineerd hout.

    A set of six chairs, two with arms, Louis XV style. With caned seat and backrest, matching cushions. Light brown painted and patinated wood.
    Dim. H 90, B 56, D 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #546

    Dim. H 70, B 77, D 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #468

    Dim. H 75, B 128, D 117 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #651

    Een 19e eeuws massief eikenhouten ééndeurskastje.

    A 19th century solid oak single-door cabinet.
    Dim. 99 77 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #206

    Een ladenkast met zeven laden in Engelse stijl, met bronzen beslag.

    A chest of drawers with seven drawers in English style, with bronze fittings.
    Dim. H 128, B 42, D 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #562

    Een massief houten wapenrek voor 5 geweren.

    A solid wood gun rack for 5 rifles.
    Dim. 130 x 59 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #89
    Karl Berckmans

    ‘Landschap met dorp aan de heide’, olieverf op doek. Getekend Karl Berckmans. 2e helft 19e eeuw.

    'Landscape with village on the heath', oil on canvas. Signed by Karl Berckmans. Second half of the 19th century.
    Dim. 33/52 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #40

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,25 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with a central sapphire of approximately 0.25 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.
    Dim. 4,38 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #388
    Ton Jacobs
    Period: 1952-2000

    Een bronzen beeldje, toegeschreven aan Ton Jacobs. Onderaan gemerkt.

    A bronze statue attributed to Ton Jacobs. Marked on the bottom.
    Dim. Hoogte 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #326

    Een 19e eeuws massief eikenhouten opklapbaar wijntafeltje.

    A 19th-century solid oak folding wine table.
    Dim. h 71 x Ø 77 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #126

    Een antieke servieskast met vitrine. Boven en onder twee deuren. 3 ruitjes van de deur te vervangen.

    An antique china cabinet with display case. Two doors on top and bottom. 3 windows of the door broken.
    Dim. H 205, B 145, D 45 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #450

    Een 18 kt witgouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,29 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 1.29 ct.
    Dim. 9,24 g
    Estimate: € 2100 / 2300
  • #580

    Dim. 2,66 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #259
    Prosper Bosteels
    Period: 1881-1964

    ‘Herfststronken’, olieverf op doek. Getekend Pros. Bosteels.

    'Autumn stumps', oil on canvas. Signed Pros. Bosteels.
    Dim. 30/46 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #385

    Een lot van 2 handgeknoopte Iraanse Bidjar tapijtjes.

    A lot of 2 hand-knotted Persian Bidjar rugs.
    Dim. 68 x 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #635
    Kaiser Porzellan

    Een lot van 3 stuks Kaiser porselein van de ‘Ming’ reeks bestaande uit 2 vazen op houten sokkel en een schaaltje.

    A lot of 3 pieces of Kaiser porcelain from the 'Ming' series consisting of 2 vases on wooden base and a small bowl.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #316

    Een barokke bijzettafel met gedraaide poten, één lade in de lange zijde.

    A baroque side table with twisted legs, one drawer in the long side.
    Dim. H 73, B 94, D 57 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #625

    ‘Stormweer’, olieverf op doek. Getekend Paep.

    'Stormy Weather', oil on canvas. Signed Paep.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00