Other lots in this auction
-
#142
“Maritiem zicht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, rechts onder gesigneerd.
"Maritime view", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed lower right. -
#404
Oekraïens icoon met moeder en kind. Refererende naar de relieken van Ponchaev. 19de eeuws.
Ukrainian icon depicting mother and child. Referring to the relics of Ponchaev. 19th century.Place a bid ›Dim. 28,5 x 21 cm -
#688
Een achthoekige schaal van blauw en wit porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Enkele schilfers. XIXe eeuw.
An octagonal blue and white porcelain bowl. Chinese work. Marked on the bottom. Some flakes. 19th century. -
#257S.A. Boulanger
Een vintage tafellamp in staal en messing. Gaetano Sciolari voor S.A. Boulanger. Met zijn originele kap waarvan de bevestiging niet meer origineel.
A vintage table lamp in steel and brass. Gaetano Sciolari for S.A. Boulanger. With its original shade, although the attachment is no longer original. -
#479Frank Verhé
“Nachtelijke ontmoeting”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘84.
-
#306
Een antiek houten opstap klapladdertje.
An antique wooden folding step ladder. -
#582
“Heilige Virginie” & “Heilige Carolus Borromeus”, (bid voor ons). Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel met ovaal geborduurd passe-partout.
-
#81
Een groot lot van diverse ethnische juwelen afkomstig uit; Turkmenistan, Indië, Marokko, Ethiopië, etc.
A large lot of various ethnic jewelry originating from Turkmenistan, India, Morocco, Ethiopia, etc.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#163
Een zilveren schaal met handvat in de vorm van een draak, 570 gram, gemerkt 800, een maan met kroon (Duitsland) en een leeuw.
A silver dish with a dragon-shaped handle, 570 grams, marked 800, a moon with a crown (Germany), and a lion. -
#231
Een art-deco tafellampje bestaande uit een bronzen engeltje en 2 glazen schijven. Gemerkt JM Made in Belgium.
An Art Deco table lamp consisting of a bronze angel and 2 glass discs. Marked JM Made in Belgium. -
#172Anne Rutten
“Dame met parelsnoer”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#63OKA
Een 174-delig verzilverd bestek voor 12 personen gemerkt OKA en een A op een hart in bijhorende cassette bestaande uit 12 grote vorken, 12 medium vorken, 12 kleine vorken, 12 taartvorkjes, 12 visvorken, 12 kreeftenvorkjes, 12 grote messen, 7 kleine messen, 12 botermessen, 12 vismessen, 12 grote lepels, 12 medium lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en 11 serveerlepels en vorken.
A 174-piece silver-plated cutlery set for 12 people marked OKA and an A on a heart in accompanying case consisting of 12 large forks, 12 medium forks, 12 small forks, 12 cake forks, 12 fish forks, 12 lobster forks, 12 large knives, 7 small knives, 12 butter knives, 12 fish knives, 12 large spoons, 12 medium spoons, 12 small spoons, 12 coffee spoons, and 11 serving spoons and forks.Place a bid ›Estimate: € 80/120