#127DelheidEen glazen bonbonnière met zilveren houder en deksel. Gemerkt 800‰ Delheid.
#96Een massief deels gesculpteerd houten dubbele deur, Noord Indisch.
#617Een groep in porselein voorstellend een middeleeuwse dame met hond op een ijsberenvacht. Naar Sèvres. Op houten sokkel. Gelijmd aan de linker wijsvinger.
#465Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 1,10 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 1.10 ct.No longer availableDim. 8,60 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#386Mori YomoudEen Pakistaans tapijt van wol.
A woolen carpet.No longer availableDim. 159x256 cmEstimate: € 50 / 80 -
#648“De apenkoning”, een polychroom massief houten Indonesisch mythologisch beeld gekocht in een missieverkoop in 1965. Het stelt de zo juist gekroonde en blije apenkoning voor.
"The Monkey King," a polychrome solid wood Indonesian mythological sculpture purchased at a mission sale in 1965. It depicts the newly crowned and joyful monkey king.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#316Bima ProfiEen vintage architectenstoel, gemerkt Bima Profi.
A vintage architect's chair, marked Bima Profi.No longer availableDim. 100 x 45 x 50 xmEstimate: € 60 / 80 -
A lot of 11 Chinese porcelain plates, early to mid-20th century.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 60 / 100