Een rood Chinees handgeknoopt tapijt.

A red Chinese hand-knotted carpet.
Dim. 170c105 cm
SKU: 1712240366.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #366
Estimate: € 50 / 70

  • #52

    “Stilleven met katjes”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Still Life with Kitten". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 24,5 x 33,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #21
    Steiff

    “Macki, Micki, Mucki,...”. Een lot van 5 vintage Steiff egeltjes.

    “Macki, Micki, Mucki,...”. A lot of 5 vintage Steiff hedgehogs.
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #314
    E. Haagemans

    “Stilleven met fruit”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd E. Haagemans.

    "Still life with fruit," a painting, oil on panel, signed E. Haagemans.
    Dim. 28.5 x 39.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #120
    Tecnotempo

    Een polshorloge Tecnotempo - "Moon Phase" Special Edition, nieuw in originele verpakking. Dit Tecnotempo "Moon Phase" horloge geeft de maanfasen aan over de 31 dagen en beschikt over een speciaal aangepast Japans automatisch Miyota uurwerk.

    A wristwatch Tecnotempo - "Moon Phase" Special Edition, new in original packaging. This Tecnotempo "Moon Phase" watch indicates the moon phases over 31 days and features a specially modified Japanese automatic Miyota movement.
    Dim. 20 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #47

    Een gepatineerd bronzen inktstel , waarvan de 2 porseleinen potjes manco. Versierd met florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt D.L. Depose N-26, met label Patine Roc, medio 1900.

    A patinated bronze inkwell, with 2 missing porcelain pots. Decorated with floral details in relief. Marked at the bottom D.L. Depose N-26, with label Patine Roc, mid-1900s.
    Dim. 9 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #54

    “Zeilbootjes op open water”, een schilderij, olieverf op board en vergulde kader. Onleesbaar gesigneerd.

    "Sailboats on open water," a painting, oil on board with a gilded frame. Signed illegibly.
    Dim. 46 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #379
    Franz Montfort

    “Zittend naakt.” potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd 1916.

    "Sitting nude." Pencil on paper. Signed, dated 1916.
    Dim. 32,5 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #600

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,50 ct. en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 0.50 ct. and old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.
    Dim. 3,25 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #454
    Rigobert Haeck
    Period: 1912 -

    “Kleurexplosie”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Rigobert Haeck.

    "Color explosion", a painting, oil on panel, signed by Rigobert Haeck.
    Dim. 109 x 122 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #184

    Een paar terracotta Bamoen pijpenkoppen, Kameroen.

    A pair of terracotta Bamoun pipe heads, Cameroon.
    Dim. 22 & 19 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #343

    Een tafelklok met houten omkasting en koperen sierdelen, gemerkt John Smith London.

    A table clock with a wooden case and copper decorations, marked John Smith London.
    Dim. 33 x 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #455

    Een 18 kt witgouden ring bezet met twee hartvormige tanzanieten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct. en een parel.

    An 18 kt white gold ring set with two heart-shaped tanzanites with a total weight of approximately 1.10 ct. and a pearl.
    Dim. 5,02 g
    Estimate: € 1000 / 1200

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00