Een rood Chinees handgeknoopt tapijt.

A red Chinese hand-knotted carpet.
Dim. 170c105 cm
SKU: 1712240366.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #366
Estimate: € 50 / 70

  • #105

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en een saffier cabochon van +- 0,65 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds totaling approximately 0.50 ct. and a cabochon sapphire of approximately 0.65 ct.
    Dim. 3,85 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #648

    “De apenkoning”, een polychroom massief houten Indonesisch mythologisch beeld gekocht in een missieverkoop in 1965. Het stelt de zo juist gekroonde en blije apenkoning voor.

    "The Monkey King," a polychrome solid wood Indonesian mythological sculpture purchased at a mission sale in 1965. It depicts the newly crowned and joyful monkey king.
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #644

    Een Chinees diep bord van blauw en wit porselein in de geest van de Wanli Kraak schotels.

    A Chinese deep plate of blue and white porcelain in the style of Wanli Kraak dishes.
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #113
    Buttura & Massoni Harveiluce
    Period: 1960-1970

    Een vintage design shell tafellamp met gechromeerde arm, kunststoffen kap en plateau. Ontwerp door Buttura & Massoni voor Harvey Guzzini, Italië ‘60s.

    A vintage design shell table lamp with chrome arm, plastic shade, and base. Designed by Buttura & Massoni for Harvey Guzzini, Italy '60s.
    Dim. 42 x Ø 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #351
    Kay Bojesen

    Een vintage beertje in eik en esdoorn, Kaj Bojesen, Denmark copyright.

    A vintage bear in oak and maple, Kaj Bojesen, Denmark copyright.
    Dim. h 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #307

    Een Art-Nouveau Album met oude postkaarten van rond de vorige eeuwwisseling.

    An Art Nouveau album with old postcards from around the turn of the previous century.
    Estimate: € 35 / 45
  • #132
    Gérard Laenen
    Period: 1899-1980

    “Zicht op de ophaalbrug”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1929.

    "View of the Drawbridge". A painting, oil on canvas, signed and dated 1929 at the bottom.
    Dim. 51 x 61 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #42
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Vlaams Hoevezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Flemish Farm View." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 64 x 78,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #26

    Een donker eikenhouten tafel met rond blad. Onderaan de voet enige schilferschade.

    A dark oak table with a round top. Some chipping damage present at the base of the foot.
    Dim. 76 x Ø 120 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #93
    Cartier

    Een kristallen wijnkaraf met stop. In oorspronkelijke doos. Zilveren montuur, gekeurd 925/1000.

    A crystal wine decanter with stopper. In original box. Silver frame, hallmarked 925/1000.
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #221

    Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurkorf. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.

    A 19th-century Greek plate 'Grand Tour', depicting a satyr and youth by a hearth. We are including a Kylix drinking cup in black glazed earthenware.
    Dim. Ø 33,5 cm & Ø 14 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #215

    Een 14 kt geelgouden ring bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    A 14 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.30 ct in total.
    Dim. 2,42 g
    Estimate: € 400 / 500

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00