#85
Een groot lot souvenirpopjes uit verschillende landen.
No longer availableOnline only -
#103Eduard Hueck
Een verzilverd metalen theepot met gegraveerd decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 26 cm -
#124
Een lotje van vier verschillende vaasjes van Thulin-aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 6 - 13 cm -
#118
Een antiek gietijzeren strijkijzer met houten handvat.
No longer availableOnline onlyDim. 16 x 18 x 10 cm -
#90
Een theeserviesje van Chinees porselein. Voor zes personen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 € -
#108
Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk, gemonteerd als schemerlamp.
#13Märklin 3074
Een BR216 diesellocomotief van de Deutsche Bundesbahn voor spoortype HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 € -
#24Märklin
Een lot van drie personenwagons van de Duitse spoorwegen op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Estimate: € 45 / 55 -
#105
Een houten lijstje, bekleed met gedreven messing.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 37 x 29 cm -
#5Märklin 3080
Een DHG-500 diesellocomotief voor spoortype HO. In originele doos.
Une locomotive DHG-500 diesel pour type de rails HO. Emballage d’origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 20 / 40 -
#28Märklin
Een lot van drie open goederenwagons van de Franse spoorwegen op schaal HO. Zonder doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30 / 40 -
#115
Een XIXe eeuwse gietijzeren touwhouder.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 14 cm