#125
Een lot van zeven oude camera’s, waarbij twee Kodak’s, twee Voigtländers, een Zeiss Ikon, een Agfa Isolette en Aubilette. Bijgevoegd een lens van Akumar.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 100/150 -
#132Märklin
Drie tankwagons op schaal HO, waarbij twee van de Duitse en één van de Nederlandse spoorwegen, respecievelijk van BP, Shell en Bon.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 € -
#39
Twee verschillende porseleinen vaasjes met meerkleurige bloemendecors, waarbij het grootste gemerkt van Herend.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 16 & 20 cm -
#40
“Guido Gezelle”. Een buste van gips met bronskleurig patina.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 36 cm -
#35Märklin 4022; 4064 & 4093
Een lot van drie Duitse wagons op schaal HO in originele dozen, bestaande uit een passagierswagen, een slaapwagen en een bagagewagen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 € -
#78
Een Keulse kruik van blauw en wit steengoed.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21,5 cm -
#6
Een lot metalen speelgoed, bestaande uit een stoomwals met zeven accessoires.
No longer availableOnline onlyActive bid: 74.00 € -
#55
Vier plaasteren replica’s van romeinse bustes op beige marmeren sokkels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 21 - 33 cm -
#49
Een meisjesbuste van rozegepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm -
#54
“Christus Koning”. Een gepolychromeerd en verguld porseleien groepje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cm -
#63
Een lot souvenirvoorwerpen van aardewerk, steen en brons, onder meer uit Griekenland.
No longer availableOnline onlyActive bid: 89.00 € -
#128Märklin
Twee gesloten goederenwagons “Mars” van de Nederlandse spoorwegen op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €