Similar lots by type
-
#49Een houten lunchbox, versierd met ingelegd parelmoer decor van bloemen en vogels.
Une boîte à lunch en bois, ornée d'un décor incrusté de nacre de fleurs et d'oiseaux.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#73Een vaasje van blauw en kleurloos glas.
Un vase de verre bleu et incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 35 -
#64Een meerkleurig Chinees porseleinen gemberpot. Schilfer aan het deksel.
Un pot à gingembre multicolore en porcelaine de Chine. Eclat sur le couvercle.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 35 / 45 -
#72Twee stuks Japans aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en een jardinière messingen pootjes en draakvormige handvatten.
Deux pièces de poterie japonaise, composées d'un vase avec couvercle et d'une jardinière, pieds en laiton et anses en forme de dragon.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#260Een reeks van zes eikenhouten stoelen. Bekleding te vervangen.
Une série de six chaises en chêne. Couvertures à remplacer.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#65Een gepolychromeerde houten eend.
Un canard en bois polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#70“Geisha’s”. Twee schilderijtjes op board.
"Geishas". Deux tableaux sur carton.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#74Een vaas van kleurloos kristal met handgeschilderde vergulde motieven.
Vase en cristal incolore avec motifs dorés peints à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 25,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#80Wiskemann, BruxellesEen driedelig verzilverd metalen theestelletje. Gemerkt. We voegen er een warmhoudertje met theelichtje aan toe.
Service à thé trois pièces en métal argenté. marqué. Nous ajoutons un support chaud avec une bougie chauffe-plat.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#48Een dekselpot van meerkleurig Chinees porselein met bloemen in het decor. Onderaan gemerkt.
Pot à couvercle en porcelaine de Chine multicolore à décor de fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#98Een vaasje van cloisonné op geel koper.
Un vase cloisonné sur laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#76Een kleurloos kristallen schenkkan met verzilverd metalen montuur.
Un pichet en cristal incolore avec une monture en métal argenté.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#144Een zeshoekige vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.
Vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages.No longer availableOnline onlyDim. h: 37,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#84SwarovskiEen bloemetje van geslepen en deels gekleurd kristal. Gemerkt en in originele doos.
Une fleur de cristal taillé et partiellement coloré. Marqué et dans la boîte d'origine.No longer availableOnline onlyDim. h: 5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#40Een antieke kruik van rood geglazuurd steengoed.
Ancienne verseuse en grès émaillé rouge.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 30 / 40 -
#69Een antiek glazen schenkkannetje met handgeschilderd decor.
Une cruche en verre antique avec un décor peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#71Een gedreven koperen plaat met voorstellingen uit het leven van Boeddha. Jaren ‘80. Patan, Nepal.
Une plaque de cuivre chassée avec des scènes de la vie de Bouddha. Les années 80. Patan, Népal.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#174Louis de PoortereEen mechanisch geknoopt wollen karpetje.
Un tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyDim. 190 x 90 cmEstimate: € 20 / 25 -
#61Een Mascotte en een Boeing schaalmodel van air India.
Une Mascotte et une maquette Boeing d'air India.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#135Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloeiende struiken, vogels en vlinders. Onderaan gemerkt.
Assiette en porcelaine de Chine à décor multicolore d'arbustes fleuris, d'oiseaux et de papillons. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#78Een lot bestaande uit drie glazen Chinese snuff bottles met diverse decors en een kleine globe van plastiek met een pagode.
Lot composé de trois tabatières chinoises en verre à décors divers et d'un petit globe en plastique avec une pagode.No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 9 cmEstimate: € 35 / 50 -
#81Een beeldje van steen op een marmeren sokkel.
Une statue en pierre sur un socle en marbre.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#39“Personages”. Een paar geglazuurd aardewerken kunstwerkjes.
"Personnages". Une paire d’oeuvres d'art en faïence vernissée.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#77Val Saint LambertEen geslepen kleurloos kristallen schenkkan. Gemerkt onderaan en met label.
Un pichet en cristal incolore taillé. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#203Twee uilen op een boomstronk van biscuit op houten voetstuk.
Deux hiboux sur une souche en biscuit sur un socle en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#106“De bevrijding” & “D-Day”. Twee documentatieboeken over de tweede wereldoorlog.
« La Libération » et « Le jour J ». Deux livres de documentation sur la seconde guerre mondiale.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#257Claude Zographos“Kwartels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/100 buiten de plaat.
“Cailles” . Une lithographie. Signée et numérotée 48/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 17,5 x 12,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#250Een lot van negen decoratieve blikken dozen, waarbij vijf van “Bensons toffee”, één van “Quality Street” en één van “Succes koffie”.
Lot de neuf boites décoratives en tôle dont cinq de "Bensons toffee", une de "Quality Street" et une de "Success coffee".No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#155Een lot tin bestaande uit twee hanen, een kandelaar, een kleine en een grote schaal, een lepel en drie bordjes.
Lot en tôle composé de deux coqs, d'un bougeoir, d'un petit et d'un grand bol, d'une cuillère et de trois assiettes.No longer availableOnline onlyDim. h: 1 - 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#239“Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.
“Chevreuil” & “Lièvre”. Deux reproductions.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 32 & 33 x 43 cmEstimate: € 20 / 25 -
#67Een metalen asbak in de vorm van een vliegtuigje.
Un cendrier en métal en forme d’un avion.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 25 / 30 -
#249“Vrouwelijk naakt”. Potlood op papier. Gesigneerd.
"Nu féminin". Crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#57Een paar recente balustervazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine récente, ornée d'un décor famille rose.No longer availableOnline onlyDim. h: 35,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#55Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
Une tête de femme en verre de Murano multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 220 / 240 -
#170L. Heyns“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#280Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 140

