Similar lots by type
-
#251Een vaasje van geglazuurd steengoed. Onderaan gemerkt.
Vase en grès émaillé. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 15 / 25 -
#293Een klein hertengewei op houten muurplaat.
Un petit bois de cerf sur une plaque murale en bois.No longer availableOnline onlyDim. h:Estimate: € 20 / 30 -
#241Een opgezette ekster op tak.
Une pie empaillée sur une branche.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#294Drie wollen lopertjes. (slijtage).
Trois couloirs en laine (usures).No longer availableOnline onlyDim. 236 x 81 cm365 x 84 cm222 x 58 cmEstimate: € 25 / 35 -
#248Een lotje verzilverd metaal, bestaande uit een doopbekertje, een groot replica van een Romeinse munt, gemerkt van Wiskemann, een ovaal schaaltje van Sheffield, een bloemvormig sierstuk/ kandelaar, een antiek leesbrilletje, een hondenfluitje, een zoutvaatje in de vorm van een kwartel, zes kleine bladvormige asbakjes, een kommetje en drie zakhorloges (niet werkend).
Un lot en métal argenté, composé d'une coupe baptismale, d'une grande réplique d'une pièce de monnaie romaine, marquée Wiskemann, d'un plat ovale de Sheffield, d'une pièce décorative/bougeoir en forme de fleur, de lunettes de lecture anciennes, d'un sifflet de chien, d'une salière en forme de caille, six petits cendriers en forme de feuille, un petit bol et trois montres de poche (ne fonctionnant pas).No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#228Een opgezette houtduif.
Un pigeon ramier naturalisé.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#226Een machinaal geweven wollen loper.
Un chemin de table en laine tissée à la machine.No longer availableOnline onlyDim. 394 x 78 cmEstimate: € 10 / 15 -
#260Een katoenen vloerkleed, model ‘Vintum’.
Tapis en coton, modèle ‘Vintum’.No longer availableOnline onlyDim. 240 x 170 cmEstimate: € 35 / 45 -
#165Een machinaal geknoopt wollen tapijtje. Belgisch fabrikaat.
Un tapis de laine noué à la machine. Fabrication belge.No longer availableOnline onlyDim. 151 x 68 cmEstimate: € 20 / 30 -
#257Een lot van 20 miniatuur Boeddhabeeldjes van diverse mineralen en metaal. In doosje.
Lot de 20 statues miniatures de bouddha en divers minéraux et métaux. En boîte.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#174Een lot van vijftien verschillende fantasie kettingen en halssnoeren bezet met fantasiestenen.
Un lot de quinze colliers fantaisie différents et des colliers sertis de pierres fantaisie.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100 -
#273Een paar geglazuurd aardewerken tempelleeuwen met bal.
Une paire de lions de pho en faïence vernissée avec boule.No longer availableOnline onlyDim. h: 16,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#269Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje. Slijtage.
Couloir d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableOnline onlyDim. 290 x 103 cmEstimate: € 30 / 50 -
#180Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Goede staat.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Bon état.No longer availableOnline onlyDim. 153 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#276Een grote spaarpot in de vorm van een varken.
Une grande tirelire en forme de cochon.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#189Een klein handgeknoopt Chinees wollen karpetje.
Un petit tapis de laine chinois noué à la main.No longer availableOnline onlyDim. 155 x 77 cmEstimate: € 20 / 30 -
#152Vierentwintig messen met benen heft.
Vingt-quatre couteaux avec manches en os.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#268Twee verschillende vaasjes van cloisonné op messing, versierd met meerkleurige bloemendecors.
Deux vases cloisonnés différents sur laiton, décorés de décors floraux multicolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 & 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#162“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
Hautes herbes. Huile sur toile. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#185Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij één Tibetaans.
Deux tapis en laine noués à la main dont un tibétain.No longer availableOnline onlyDim. 149 x 92 & 160 x 76 cmEstimate: € 15 / 25 -
#231Een opgezette merel.
Un merle empaillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#266Twee verschillende vazen van Nanking aardewerk. Eén gemerkt onderaan.
Deux vases différents en poterie de Nankin. Un marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 31 cmEstimate: € 25 / 40 -
#159R. Delbeke“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#218Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Tapis en laine noué main. Quelque usures.No longer availableOnline onlyDim. 197 x 126 cmEstimate: € 30 / 35
Other lots in this auction
-
#289Jos Martin“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#50Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.
Un grand chandelier décoratif en verre à mercure.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 50 / 60 -
#86“Een vissersboot”. Aquarel op papier.
"Un bateau de pêche". Aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 14 cm x 17 cmEstimate: € 20 / 40 -
#252Een lot van 15 verschillende slavenarmbanden.
Un lot de 15 bracelets d'esclaves différents.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#250Van Bavels (?)“Boompje op de oever van een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Arbre au bord d'un lac. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#232Een lot van drie kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
Un lot de trois petits tapis en laine noués à la main.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60; 118 x 65 & 130 x 75 cmEstimate: € 40 / 50 -
#145Royal Dux“Jachthonden”. Een groep van geglazuurd porselein. Onderaan gemerkt. Staart gelijmd.
"Chiens de chasse". Un groupe de porcelaine émaillée. Marqué en bas. Queue collée.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#132‘Kundo’ Kieninger & ObergfellEen tafelklok in kast van messing en glas. Niet getest. Eén nummertje opnieuw te bevestigen.
Une horloge de table dans un coffret en laiton et verre. Pas testé. Un numéro à rattacher.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#52SchwarzenhammerEen paar Beierse porseleinen bordjes met opengewerkte vleugel en met meerkleurig Japans decor. Onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes bavaroises en porcelaine à ailes ajourées et décor japonisant multicolore. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#213Een lotje brons, bestaande uit een opengewerkt voetje met drie vogeltjes (zonder glazen recipiënt en dekseltjes, een kleine buste van Nefertete op onyx, een belletje en een wasstempel met kinderbuste.
Un lot en bronze, composé d'un pied ajouré avec trois oiseaux (sans récipient en verre et couvercles, un petit buste de Néfertète sur onyx, une cloche et un cachet de cire avec un buste d'enfant.No longer availableOnline onlyDim. h: 5,5 - 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#177Een verguld zamakken schouwpendule, getooid met een allegorische voorstelling op de oogst. Met slinger en sleutel. Zonder dekglaasje. Achterste plaat beschadigd en bijgewerkt.
Une pendule de cheminée en régule doré, décorée d'une représentation allégorique de la récolte. Avec balancier et clé. Sans couvercle en verre. Plaque arrière endommagée et réparée.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#120Jurjen FonteinPeriod: °1949“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nu allongé. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 97 cmEstimate: € 200 / 300

