Similar lots by type
-
#268
Twee verschillende vaasjes van cloisonné op messing, versierd met meerkleurige bloemendecors.
Deux vases cloisonnés différents sur laiton, décorés de décors floraux multicolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 19 & 21 cmEstimate: € 30/40 -
#251
Een vaasje van geglazuurd steengoed. Onderaan gemerkt.
Vase en grès émaillé. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 29 cmEstimate: € 15/25 -
#162
“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
Hautes herbes. Huile sur toile. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#189
Een klein handgeknoopt Chinees wollen karpetje.
Un petit tapis de laine chinois noué à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 155 x 77 cmEstimate: € 20/30 -
#248
Een lotje verzilverd metaal, bestaande uit een doopbekertje, een groot replica van een Romeinse munt, gemerkt van Wiskemann, een ovaal schaaltje van Sheffield, een bloemvormig sierstuk/ kandelaar, een antiek leesbrilletje, een hondenfluitje, een zoutvaatje in de vorm van een kwartel, zes kleine bladvormige asbakjes, een kommetje en drie zakhorloges (niet werkend).
Un lot en métal argenté, composé d'une coupe baptismale, d'une grande réplique d'une pièce de monnaie romaine, marquée Wiskemann, d'un plat ovale de Sheffield, d'une pièce décorative/bougeoir en forme de fleur, de lunettes de lecture anciennes, d'un sifflet de chien, d'une salière en forme de caille, six petits cendriers en forme de feuille, un petit bol et trois montres de poche (ne fonctionnant pas).No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 35/45 -
#266
Twee verschillende vazen van Nanking aardewerk. Eén gemerkt onderaan.
Deux vases différents en poterie de Nankin. Un marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 23 & 31 cmEstimate: € 25/40 -
#273
Een paar geglazuurd aardewerken tempelleeuwen met bal.
Une paire de lions de pho en faïence vernissée avec boule.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 16,5 cmEstimate: € 30/40 -
#294
Drie wollen lopertjes. (slijtage).
Trois couloirs en laine (usures).No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 236 x 81 cm365 x 84 cm222 x 58 cmEstimate: € 25/35 -
#180
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Goede staat.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Bon état.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 153 x 120 cmEstimate: € 40/60 -
#241
Een opgezette ekster op tak.
Une pie empaillée sur une branche.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 25/35 -
#276
Een grote spaarpot in de vorm van een varken.
Une grande tirelire en forme de cochon.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 50/80 -
#185
Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij één Tibetaans.
Deux tapis en laine noués à la main dont un tibétain.No longer availableOnline onlyDim. 149 x 92 & 160 x 76 cmEstimate: € 15/25 -
#257
Een lot van 20 miniatuur Boeddhabeeldjes van diverse mineralen en metaal. In doosje.
Lot de 20 statues miniatures de bouddha en divers minéraux et métaux. En boîte.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20/25 -
#231
Een opgezette merel.
Un merle empaillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 20/30 -
#269
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje. Slijtage.
Couloir d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 290 x 103 cmEstimate: € 30/50 -
#159R. Delbeke
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#226
Een machinaal geweven wollen loper.
Un chemin de table en laine tissée à la machine.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 394 x 78 cmEstimate: € 10/15 -
#260
Een katoenen vloerkleed, model ‘Vintum’.
Tapis en coton, modèle ‘Vintum’.No longer availableOnline onlyDim. 240 x 170 cmEstimate: € 35/45 -
#218
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Tapis en laine noué main. Quelque usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 197 x 126 cmEstimate: € 30/35 -
#152
Vierentwintig messen met benen heft.
Vingt-quatre couteaux avec manches en os.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/50 -
#174
Een lot van vijftien verschillende fantasie kettingen en halssnoeren bezet met fantasiestenen.
Un lot de quinze colliers fantaisie différents et des colliers sertis de pierres fantaisie.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 50/100 -
#165
Een machinaal geknoopt wollen tapijtje. Belgisch fabrikaat.
Un tapis de laine noué à la machine. Fabrication belge.No longer availableOnline onlyDim. 151 x 68 cmEstimate: € 20/30 -
#228
Een opgezette houtduif.
Un pigeon ramier naturalisé.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#293
Een klein hertengewei op houten muurplaat.
Un petit bois de cerf sur une plaque murale en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h:Estimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#35
“Portret van een oude man”. Een Vietnamees naaldwerk.
"Portrait d'un vieil homme". Une tapisserie vietnamienne.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 48 x 43 cmEstimate: € 40/50 -
#170
Een lampenvoet van metaal en kunststof.
Un pied de lampe en métal et plastique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/40 -
#193Karel Holemans
“Landelijke weg”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Verfschade centraal in het doek.
Chemin rural . Huile sur toile. Signée. Peinture endommagée au centre de la toile.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 75 cmEstimate: € 100/120 -
#141Junghans
Een wandklokje met aardewerken lijst.
Une horloge murale avec un cadre en faïence.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 23 cm x 25 cmEstimate: € 15/25 -
#192
Een antieke gebeeldhouwde korinthische kapiteel.
Un ancien chapiteau corinthien sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#136
Een bruidsboeket achter bol glas. 1894.
Un bouquet de mariée derrière un verre bombé. 1894.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 20/25 -
#151
“La marache”. Olieverf op doek. Draagt handtekening en datum ‘85 op de verso. Enkele kleine verfbeschadiginkjes.
La marache . Huile sur toile. Porte une signature et la date 85 au dos. Quelques dégâts mineurs à la peinture.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 38 x 59 cmEstimate: € 300/500 -
#247
Een paar gepolychromeerde figuren in de geest van de Javaanse Wajangpoppen.
Une paire de figurines polychromes dans l'esprit des poupées javanaises Wayang.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 & 48 cmEstimate: € 30/50 -
#120Jurjen FonteinPeriod: °1949
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nu allongé. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 54.00 €Dim. 68 x 97 cmEstimate: € 200/300 -
#63Jules Van PaemelPeriod: 1896 - 1968
“Sollicitude paternelle”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 7/100 buiten de plaat en met opdracht.
"Sollicitude paternelle". Une gravure. Signée et numérotée 7/100 hors planche et dédicacée.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 20/25 -
#178H. J. Martin
“Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#36
“Dinant - Le Rocher Bayard en 1815”. Een oude lithografie.
« Dinant - Le Rocher Bayard en 1815 ». Une ancienne lithographie.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 34 cmEstimate: € 20/25