No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#209Villeroy & BochEen lot bestaande uit drie kannen en een nachtspiegel van wit porselein, kannen onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h max 36 cm -
#5Een paar tinnen beeldjes van de Shinto Gods of Prosperity and Good Fortune; “Daikoku & Ebisu”.
A pair of pewter figurines of the Shinto Gods of Prosperity and Good Fortune; "Daikoku & Ebisu".No longer availableOnline onlyDim. 8cmEstimate: € 40 / 50 -
#271Een pickmand met bordjes, bestek en bekers voor vier personen. Nieuwstaat.
No longer availableOnline only -
#60Biscuit beeldje wit, 3 meisjes, lichte herstelschade aan 1 arm.
#286Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
#191Twee verschillende Limoges borden.
#211JapyEen ‘Chemin de Fer’ zakhorloge van verzilverd metaal. In werkende staat. (twee stukjes beschadigd aan wijzerplaat.
#201Een lot van 6 porseleinen beeldjes. Diverse formaat en decor.
No longer availableOnline onlyDim. H: 12-15 cm -
#65“Openbaar kunstbezit in Vlaanderen” 7 Jaargangen, 1963 tot 1969.
“Public Art Property in Flanders” 7 Volumes, 1963 to 1969.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60