Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een rookgrijs glazen designcoupe en een klein vaasje. Beide gemerkt. Ontwerp Per Lutken.
Holmegaard, Denemarken

Een rookgrijs glazen designcoupe en een klein vaasje. Beide gemerkt. Ontwerp Per Lutken.

A smoke grey glass design coupe and a small vase. Both marked. Designed by Per Lutken.
Dim. h: 9,5 & 12,5 cm
SKU: 2409240685.
Category: Glas.
Auction day: 25 September 2024 19:00
Catalogue #685
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #245

    Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Gepatineerd met floraal top en gevleugeld dier in het snijwerk.

    A wall mirror with a wooden carved frame and beveled glass. Patinated with a floral top and winged animal in the carving.
    No longer available
    Dim. 125 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #694

    Een bord van veelkleurig porselein met een famille rose decor van pioenen met vergulde details. Symbolen onderaan de vleugel.

    A plate of polychrome porcelain with a famille rose decoration of peonies with gilded details. Symbols at the bottom of the wing.
    No longer available
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #449

    Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.

    A large stained glass window showing a view from the left bank of ships and the city of Antwerp, bearing a monogram in the bottom left corner.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #189

    Een spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het lijstwerk.

    A mirror with a gilded frame and various ornaments in the frame.
    No longer available
    Dim. 215 x 90 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #478
    David Thai

    Een glazen schaal in grijs, zwart en goud door David Thai, niet gesigneerd.

    A glass bowl in grey, black and gold by David Thai, unsigned.
    No longer available
    Dim. h 10 x Ø 32 cm
    Estimate: € 140 / 170
  • #215
    Frank Ligtelijn Raak
    Period: 1933-1996

    “Globe hanger”. Een vintage design hanglamp met smoked glazen bol en aluminium reflector. Ontwerp uit de Globe-serie door Frank Ligtelijn voor Raak, Nederland. Fabrikage van het glas door Peill & Putzler, Duitsland. Binnenin gemerkt.

    "Globe hanger". A vintage design pendant lamp with smoked glass globe and aluminum reflector. Design from the Globe series by Frank Ligtelijn for Raak, the Netherlands. Manufacture of the glass by Peill & Putzler, Germany. Marked inside.
    No longer available
    Dim. Ø 32 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #199
    Charly Michel

    “Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.

    "World Exhibition of Brussels May - November 1910", a painting, oil on canvas marouflaged, signed Charly Michel. Cracked glass. Damage to the canvas.
    No longer available
    Dim. 152 x 110
    Estimate: € 150 / 200
  • #65

    Een verguld messingen luchter met floraal decor, glazen centrale coupe en drie blakers.

    A gilded brass chandelier with floral decoration, a glass central bowl, and three candle holders.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #116
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vintage bar-cart in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. Het onderste glas heeft een klein barstje in een hoek.

    A vintage bar cart in brass and glass, designed by Pierre Vandel. The bottom glass has a small crack in one corner.
    No longer available
    Dim. 75x 82 x 42 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #286
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vintage vierkante salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel.

    A vintage square coffee table in brass and glass, designed by Pierre Vandel.
    No longer available
    Dim. 46 x 78 x 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #549

    Een vaas van oud roze glas met decor van bloemen.

    A vase of old pink glass with flower decoration.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #574
    Rasteli

    Een design fruitschaal van Italiaans ‘Lattice’ glass. Gemerkt.

    A design fruit bowl made of Italian 'Lattice' glass. Marked.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #429

    Een groot formaat rechthoekige spiegel in geslepen glas met een vergulde omlijsting.

    A large rectangular mirror in cut glass with a gilded frame.
    No longer available
    Dim. 144 x 83 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #295

    Een set van 2 geel koperen koetslampen gedecoreerd met een adelaar.

    A set of 2 yellow copper carriage lamps decorated with an eagle.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #425

    Een vintage design rond glazen salontafel met gechromeerd onderstel op 3 poten. In de stijl van Milo Baughman. Blad mogelijk niet originele constructie.

    A vintage design round glass coffee table with a chromed tripod base. In the style of Milo Baughman. Top may not be original construction.
    No longer available
    Dim. 44,5 x Ø 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #45

    Een meerkleurige Venetiaans glazen luchter met enkele delen beschadigd en manco waaronder de onderste coupe.

    A multicolored Venetian glass chandelier with some parts damaged and missing, including the bottom cup.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #276
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vintage rechthoekige salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. De spiegelrand van de glazen bladen zijn deels afgeschilferd.

    A vintage rectangular coffee table in brass and glass, designed by Pierre Vandel. The mirrored edges of the glass shelves are partially chipped.
    No longer available
    Dim. 46 x 128 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #419

    “L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.

    "The Iran," a stained glass window depicting a map and flag of Iran. Small damage to glass and lead.
    No longer available
    Dim. 67 x 114 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #696

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #299

    Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.

    A set of 2 stained glass windows depicting Jesus and Mary.
    No longer available
    Dim. 52 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #55

    Een bronzen luchtertje met een engel en 2 bloemvormige glazen kapjes.

    A small bronze chandelier with an angel and 2 flower-shaped glass shades.
    No longer available
    Dim. h 75 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #187
    Francesco Librizzi Fontana Arte
    Period: 2017

    “Setareh 4401”. Een moderne design tafellamp uit verguld polygoon metalen frame, wit satijnglazen bol en marmeren voet. Ontwerp door Francesco Librizzi voor Fontana Arte, 2017.

    "Setareh 4401". A modern design table lamp featuring a gilded polygon metal frame, white satin glass sphere, and marble base. Designed by Francesco Librizzi for Fontana Arte, 2017.
    No longer available
    Dim. 45 x 48 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #213
    Raak

    “Discus B-1412”. Een paar vintage design plafondlampen met conisch ronde melkglazen kap en zwart bakelieten ring, ontwerp door Raak Amsterdam, ‘60-70. Glas fabrikant BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Duitsland.

    "Discus B-1412". A pair of vintage design ceiling lights with conically round milk glass shade and black bakelite ring, designed by Raak Amsterdam, 60s-70s. Glass manufacturer BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Germany.
    No longer available
    Dim. 14 x Ø 40 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #435

    Een vintage design rond glazen salontafel met gechromeerd onderstel op 3 poten. In de stijl van Milo Baughman.

    A vintage design round glass coffee table with chrome-plated 3-legged base. In the style of Milo Baughman.
    No longer available
    Dim. 44,5 x Ø 105 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #114
    Albert De Deken
    Period: 1915 - 2003

    “Dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. De Deken.

    "Village View," a painting, oil on canvas, signed A. De Deken.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #451
    Tyco

    “US1 Electric Trucking Highway Construction Set”. Een vintage speelgoed bouwset in H0 schaal, ‘82-84, door Tyco.

    "US1 Electric Trucking Highway Construction Set". A vintage toy construction set in H0 scale, '82-84, by Tyco.
    No longer available
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #633
    ML

    Een bronsgepatineerd aardewerken beeldengroep op marmeren sokkel, gemonogrammeerd ML.

    A bronze-patinated terracotta group of sculptures on a marble base, monogrammed ML.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #560

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met centrale diamanten totaal +- 1,20 ct. FSI2.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with central diamonds totaling approximately 1.20 ct. FSI2.
    No longer available
    Dim. 1,79 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #497

    Een rijkelijk gedecoreerde koperen beker met putto op het deksel. Met handvaten van druivenranken.

    A richly decorated copper cup with putto on the lid. With grape vine handles.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #287
    Gustave Doré

    "Bibeln eller Den Heliga Skrift med Illustrationer af Gustave Doré". Een lot van 3 Zweedse bijbels met illustraties van Gustave Doré. Familj-Journalens Boktryckeri Stockholm 1877.

    "The Bible or The Holy Scripture with Illustrations by Gustave Doré". A lot of 3 Swedish bibles with illustrations by Gustave Doré. Familj-Journalens Boktryckeri Stockholm 1877.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #606

    Een fishtank van Imariporselein. Onderaan gemerkt.

    A fish tank made of Imari porcelain. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 20 x Ø 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #54

    Een antiek houten handwaaier met floraal decor en Chinese lak. Eind 18e eeuw.

    An antique wooden hand fan with floral decor and Chinese lacquer. Late 18th century.
    No longer available
    Dim. 40 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #120

    Een 18 kt witgouden hanger in de vorm van een sleutel bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    An 18 kt white gold pendant in the shape of a key, set with diamonds totaling approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 2,88 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #444

    “Tuin van Eden”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “G. Vanneste”. Vermoedelijk “Gustave Vaneste”.

    "Garden of Eden." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom "G. Vanneste." Presumably "Gustave Vaneste."
    No longer available
    Dim. 54 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #424

    Een Mandylion icoon met voorstellingen van St. Elia en St. Joris. 19de eeuws.

    A Mandylion icon depicting St. Elijah and St. George. 19th century.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #509

    Een mythisch voorouderbeeld of hampatong van gebeeldhouwd hout. Voorstelling van een vrouw met een uitgestoken tong en een kind aan de borst. Borneo, vroeg XXste eeuw.

    A mythical ancestor figure or "hampatong" made of carved wood. Depicts a woman with a protruding tongue breastfeeding a child. Borneo, early 20th century.
    No longer available
    Dim. H. 135 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More