Een rose koortketting met hanger van zilver 925 ‰ en 18 kt geelgoud bezet met een rookkwarts cabochon. Gemerkt.

A pink gold necklace with a pendant of silver 925 ‰ and 18 kt yellow gold set with a cabochon smoky quartz. Marked.
Dim. hanger: 5,56 g
SKU: 1612250230.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #230
Estimate: € 300 / 400

  • #153

    Een paar bronzen leeuwen op marmeren sokkel.

    A pair of bronze lions on a marble base.
    Dim. 16 x 32 x 11 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #6

    Een console met lade en met spiegel van rood hout met art nouveau decor.

    A console with drawer and mirror of red wood with Art Nouveau decoration.
    Dim. h 64, 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #271
    N.V. Wed. J. Ahrend & Zoon, Amsterdam

    “Siersmeedwerk - ontworpen door P.C.Kardol”, 40 platen ontwerpen en constructiedetails.

    "Ornamental metalwork - designed by P.C. Kardol", 40 plates of designs and construction details.
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #37

    “Madonna met kind en druiventros”. Een polychroom plaasteren beeld, opschrift onderaan. Begin 20e eeuw.

    "Madonna with child and bunch of grapes." A polychrome plaster sculpture, inscription at the bottom. Early 20th century.
    Dim. 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #299

    Een vintage aardrijkskundige kaart in houten ‘klik’kader. Bevat 11 recto verso kaarten.

    A vintage geographical map in a wooden "click" frame. Contains 11 double-sided maps.
    Dim. 95 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #208

    Een paar witte gietijzeren piedestals.

    A pair of white cast iron pedestals.
    Dim. h 70 x Ø 36 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #224
    M. Veldeman

    ‘Vrachtschepen op de Schelde’, olieverf op doek. Getekend M. Veldeman.

    ‘Cargo ships on the Scheldt’, oil on canvas. Signed M. Veldeman.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #107
    Jules De Bleye

    ‘Portrait of a child, playing with fire’, oil on canvas. Signed J. De Bleye.
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #250

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.80 ct. and rubies totaling approximately 0.80 ct.
    Dim. 2,88 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #162

    ‘Bellen blazen’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, niet getekend.

    'Blowing bubbles', oil on panel. After the 19th century, not signed.
    Dim. 32/24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #238

    Een Delfts klokstel in 3 delen, gemerkt B en NP. Met drakenornament boven op de klok.

    A 3-piece Delft clock set, marked B and NP. Featuring dragon ornament on top of the clock.
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #232
    Félix Labisse

    ‘Twee dansende bidsprinkhanen’, een kleurenlitho getekend Labisse. Nr. 97 uit een oplage van 175 exemplaren.

    'Two dancing praying mantises', a color lithograph by Labisse. Number 97 out of an edition of 175 copies.
    Dim. 60/45 cm
    Estimate: € 100 / 140

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00