#153Een paar bronzen leeuwen op marmeren sokkel.
#6Een console met lade en met spiegel van rood hout met art nouveau decor.
#37“Madonna met kind en druiventros”. Een polychroom plaasteren beeld, opschrift onderaan. Begin 20e eeuw.
"Madonna with child and bunch of grapes." A polychrome plaster sculpture, inscription at the bottom. Early 20th century.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#208Een paar witte gietijzeren piedestals.
#238Een Delfts klokstel in 3 delen, gemerkt B en NP. Met drakenornament boven op de klok.
#232Félix Labisse‘Twee dansende bidsprinkhanen’, een kleurenlitho getekend Labisse. Nr. 97 uit een oplage van 175 exemplaren.
'Two dancing praying mantises', a color lithograph by Labisse. Number 97 out of an edition of 175 copies.No longer availableDim. 60/45 cmEstimate: € 100 / 140