Similar lots by type
-
#43Eumig
Een vintage 8mm, Eumig P8 Phonomatic projector, in originele verpakking.
-
#156
“Ommeganck van Lier”. Een ets op papier. Afbeelding van de Lierse Ommeganck met de reuzenfamilie en praalwagens op de Grote Markt. Onderaan de tekst: "AensChoUWt Den oMMeganCk Van LIer / VerbeLDt op sYnen VoLLen sWIer"
"Procession of Lier". An etching on paper. Image of the Lierse Procession with the giant family and floats on the Grote Markt. Text at the bottom: "Gazes at the Procession of Lier / Portrayed in all its splendor" -
#147Steuben Art Glass
“Embraced couple”, een beeldje in kunstglas van ‘Steuben’. Onderaan kleine schilferschade.
"Embraced couple", a figurine in art glass by 'Steuben'. Small chip damage at the bottom. -
#82
Een tableau met 30 locomotiefconstructieplaatjes.
-
#69
Een varia lot brocante, bestaande uit verzilverde, koperen, houten items, koffie-en theekan, flacons, borstel, asbak, etc.
-
#65Roger Leloup
“Yoko Tsuno”. Een lot van 5 hardcover strips, nummers; 14, 15, 16, 17 & 19. UItgeverij “Dupuis”.
-
#74Amilcare Santini
Een Ivorine beeld van de Griekse godin Hebe. Onderaan gesigneerd.
-
#251
Een kunstbronzen putto kandelaar.
A bronze putto candlestick. -
#86Willy Vandersteen
Een lot van 8 Suske & Wiske, eerste drukken nieuwe reeks. Nummers; 106, 108 x2, 116 x2, 130, 148, 152.
-
#59J Van Neste
Een Art Nouveau bronzen vide-poche met druivelaar in het reliëf. Gesigneerd “J VAN NESTE”. Bijgevoegd vergulde bronzen vide-poche.
-
#274
Een lot van 9 stripverhalen. Guust, Alex, Sophie, Piet Pienter en Bert Bibber e.a.
A lot of 9 comic books. Guust, Alex, Sophie, Piet Pienter and Bert Bibber, among others. -
#67Vance Vernes
“Bob Morane”. Een lot van 13 vintage strips, diverse titels en uitgaven.
-
#8
Een lot van 2 Arabische dolken.
-
-
#92
Een lot fin de slècle glas, met vazen, karaffen en glazen. Diverse veelkleurige decors.
-
#42
Een lot brocante bestaande uit een antieke katrol en een wastonnetje.
-
#107Daniel Winkelmans
“Hanswijkbasiliek”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 39/90.
"Hanswijkbasiliek". A lithograph on paper. Signed and numbered 39/90 at the bottom outside the plate. -
#95
Een lot van 3 handgemaakt, traditionele Wajang theaterpoppen.
-
#121
“Sobelair”, een vintage foto van een opstijgend vliegtuig, waterschade en een barst in het glas.
"Sobelair," a vintage photo of a taking off airplane, water damage, and a crack in the glass. -
#153
Een lot van 3 vintage bordspelen, bestaande uit; Kleur Bekennen, Jumbo-Jet & Money-Maker.
A lot of 3 vintage board games, consisting of; Kleur Bekennen, Jumbo-Jet & Money-Maker. -
#110Alessi
Een set van 5 verzilverde dienbladen, onderaan gemerkt.
-
#117
“Chinese ruiters”, een ingekaderde print.
"Chinese cavalrymen," a framed print. -
#113
Een varia lot Afrikaanse items, bestaande uit 2 hout gesculpteerde beeldjes, 2 speerpunten en een houten werktuig.
-
#94
Een lot varia brocante. Beeldjes, biscuit, tin, verzilverd, tasje, etc. Circa 33 stuks. twee artikelen zijn kapot
Other lots in this auction
-
#176
“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
"Madonna Della Rose". A plastic statue of the Madonna. -
#11
Een paar messing kandelaars in de Korintische zuil vorm.
-
#57
Een lot van twee zwart-wit portretfoto's, bevat in rechthoekige, frames met gouden verfraaiing. 19de eeuw.
-
#21
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from various brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, among others. -
#108
“Heidelandschap met bomen”, gemengdetechniek op board, gesigneerd Daems en gedateerd ‘77.
"Heath landscape with trees", mixed media on board, signed Daems and dated '77. -
#26
Een kristallen geslepen coupe met floraal decor.
-
#340
Een paar gesculpteerde eikenhouten stoelen met gestoffeerde zitting en rug. Kruisverbinding aan de poten.
A pair of carved oak chairs with upholstered seat and back. Cross connections on the legs. -
#100Sabino
Lot van drie stijlvolle vogelbeelden van matglas, handgemaakt met fijne details en één glazen vogelbeeldje in Art Deco stijl, alle uit de 20e eeuw.
-
#142
Een kandelaar in kristal, gemerkt met sticker met opschrift: Lead crystal, made in Germany.
A crystal candlestick, marked with a sticker stating: Lead crystal, made in Germany. -
#68
Een lot bestaande uit een Royal Copenhagen porseleinen bord en twee vierkante keramische schalen, met voorstellingen van de Kleine Zeemeermin in blauwe en grijze tinten, in de Langelinie stijl, allen gemerkt en uit de 20e eeuw, geproduceerd in Denemarken.
-
#2
Een vintage tafellampje in groen opalineglas.
-
#270
Een messing luchter met melkglazen kapjes en 6 lichtpunten.
A brass chandelier with milk glass shades and 6 light points.