Similar lots by type
-
#358
Een lot van vier verschillende borden van meerkleurig Chinees porselein.
Un lot de quatre assiettes différentes en porcelaine de Chine.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#283
Een lot van drie borden van meerkleurig Aziatisch porselein, waarbij één van Canton porselein, één met personages en een Japans bord met een decor van Geisha’s in een landschap. Het laatste onderaan gemerkt.
Un lot de trois assiettes en porcelaine asiatique dont une en porcelaine de Canton, une avec décoration de personnages et une assiette japonaise à décor de geishas dans un paysage.No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. Ø: 19 & 20 cmEstimate: € 40/50 -
#353
Een kraagvaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van personages in cartouches op een achtergrond met bloemenmotieven. Het decor gesigneerd.
Un vase évasé en porcelaine du Japon au décor polychrome de personnages en cartouches sur un fond fleuri. Le décor porte une signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 100/150 -
#255
Een siervaas van meerkleurig porselein in de vorm van een leeuw op een rots. Mogelijk Amphora.
Un vase en porcelaine polychrome sous forme de lion sur un rocher. Amphora possible.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 120/180 -
#308
Een paar vaasjes van Imariporselein.
Une paire de vases en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 30/50 -
#281
Een bootvormige schaal van Imariporselein.
Un plat en forme de bateau en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. l: 28 cmEstimate: € 30/50 -
#388
Een porseleinen tête-à-tête met Chinees decor op dienblaadje (klein letsel). Tsjechoslovakije.
Tête-à-tête en porcelaine à décor chinois sur présentoir (petit dégât). Tchécoslovaquie.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30/50 -
#301
Een lot Chinees porselein, bestaande uit een bord met bloemendecor gelijmd, een grote kom met een decor van bloemen en vlinders met haarscheur en een klein kommetje met een plantendecor met haarscheur.De twee laatste onderaan gemerkt.
Trois pièces en porcelaine de Chine: une assiette à décor famille rose (réparée), un bol à décor de fleurs et de papillons (cheveu) et une petite coupe à décor de plantes (cheveux). Les deux derniers avec marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. ø: 10 - 24 cmEstimate: € 25/ 35 -
#318
Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Un Guanyin en porcelaine blanche monochrome d’après le Blanc-de-Chine.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#75
Een buikvaas van Chinees aardewerk met een decor van vogels op bloeiende takken.
Un vase pansu en faïence de Chine, décor d’oiseaux sur des branches en floraison.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 60/80 -
#327
Drie polychrome biscuit beeldjes. Onderaan genummerd. Een haarscheurtje aan een hals.
Trois statuettes en biscuit polychrome. Numérotées sous la base. Un cheuveux à un cou.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 30/50 -
#148
Een inktstelletje van meerkleurig porselein met een bloemenmotief.
Petit encrier en porcelaine polychrome à décor de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. H: 12 cmEstimate: € 40/60 -
#218
Een schotel van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen en pioenen.
Un plat en porcelaine de Chine à décor polychrome de pivoines et élises.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. Ø 35 cmEstimate: € 30/50 -
#355
Een reeks van drie borden van Imariporselein.
Une série de trois assiettes en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. Ø: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#165
Een lot van zes laat XIXe eeuwse sierborden met handgeschilderde decors en vergulde randen. 2 met randschilfer.
Un lot de six assiettes, décors peints à la main et rebords dorés. Fin XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. Ø: 23 - 25 cmEstimate: € 40/50 -
#357
Een kraagvaas van Imariporselein.
Un vase à col en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 40/80 -
#240
Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
Cinq assiettes récentes en porcelaine chinoise.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 26 cmEstimate: € 25/45 -
#105
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#313
Een Japans theeservies van Kutani-porselein, bestaande uit een theepot en tien kopjes. in originele doos.
Un service à thé japonais en porcelaine Kutani.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. l: 63 cmEstimate: € 40/80 -
#245Amphora, Austria
Een lampenvoet van meerkleurig porselein, versierd met twee spelende meisjes. Onderaan gemerkt.
Un pied de lampe en porcelaine polychrome, décoration de deux jeunes filles qui jouent. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 80/120 -
#28
Een brede vaas van Chinees porselein met een blauw en geel decor van bloemen. Onderaan gemerkt.
Un vase large en porcelaine de Chine, décor bleu et jaune de fleurs. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 61.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 40/80 -
#351
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in cartouches. Onderaan met stempel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome au décor de personnages en cartouche.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 80/120 -
#235
Drie XIXe eeuwse inktstellen van Brussels porselein. Twee met restauratie.
Trois encriers en porcelaine de Bruxelles. XIXème siècle. Deux avec restaurations.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. b: 10, 16 & 27 cmEstimate: € 40/80 -
#265
Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.
Un encrier remarquable en porcelaine de Paris/Bruxelles, couvercle et pied en cuivre. Dégât au couvercle. Marques à la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#282Georges Claeys
“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek op paneel gekleefd. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur toile, collée sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. 32 x 24 cmEstimate: € 50/80 -
#79Max Olsson
“Drinkend Koppel” . Olieverf op doek. gesigneerd en op verso gedateerd: 09/96.
”Couple qui boit”. Huile sur toile. Signée et datée au verso: 09/96.No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. 48 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#46
Een lot van negen messingen olielampen, waarvan één zonder lampenglas.
Lot de neuf lampes à huile en cuivre et verre. Un verre de lampe manquant.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 50/80 -
#374F. Millenhuber
“Romantiserend rivierlandschap met zeilboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage rupestre romantique au voilier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 28 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#195
Een grote bolle schenkkan van aardewerk met een reliëfdecor van Franse lelies op rode achtergrond.
Une grande verseuse sphérique en faïence à décor en relief de lys français sur le fond.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#188
“Herder met doedelzak” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van gepolychromeerd terracotta.
“Berger et cornemuse” et “Femme avec une cruche”. Deux statuettes en terre cuite polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 30/50 -
#258
Twee donkerblauwe porseleinen langhalsvazen met een landschapsdecor op bronzen voet.
Deux vases à longs cols en porcelaine bleue foncée à décor de paysages et sur base en bronze.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 40/80 -
#384
“Moede gods van de tederheid”. Een achterglasschildering met bladgoud, naar voorbeeld van een Russisch icoon.
”Vierge à l’Enfant”. Une peinture sous-verre, feuille d’or. D’après une icône russe.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 47 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#376K. Schuermans
Een Johanneshoofd van gepatineerd gips. Letsel.
Tête de St-Jean en plâtre patiné. Dégât.No longer availableOnline onlyActive bid: 74.00 €Dim. h: 47 cmEstimate: € 40/60 -
#288
Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met voet, monturen en deksel van gedreven koper. Mogelijk Perzisch.
Un vase à couvercle en faïence polychrome sur pied au montures et couvercle en cuivre repoussé. Probablement Perse.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 43 cmEstimate: € 100/150 -
#311
Een Delfts blauwe schotel met een vissersscène en het opschrift “N° 11. Rooke der Haring of Bockemhang”. Achteraan gemerkt Lambertus Cleffius, De Metaale Pot. XVIIIe eeuw. Kleine restauratie.
Un plat en faïence de Delft bleue avec une scène de poissoniers et écriture "N° 11. Rooke der Haring of Bockemhang". Porte la marque "Lambertus Cleffius, De Metaale Pot" à l'arrière. Petite restauration.No longer availableOnline onlyActive bid: 132.00 €Dim. Ø 35 cmEstimate: € 80/120 -
#271
Een gedreven rood koperen spiegel. XIXe eeuw.
Un miroir en cuivre rouge repoussé. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 48 cmEstimate: € 40/60