Similar lots by type
-
#23A. Camos, Valauris
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.
An earthenware decorative dish with a multi-coloured decor of a fish. Hairline crack.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#290
Een Vlaams aardewerken kruikje met een vredesduif in reliëf op de buik en met een kruisje op de stop.
Verseuse en faïence flamande avec une colombe de la paix en relief sur la panse et une croix sur le bouchon.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#70
Een Duits gepolychromeerde, aardewerken schenkkan.
A German polychrome earthenware jug.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 25 x Ø 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#21
Een broodmandje van gekleurd porselein, kobaltblauw en wit met een polychroom bloemenmotief. Zonder merk.
A bread basket in colored porcelain, cobalt blue and white with a polychrome floral motif. Without brand.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. L. 37,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#279Santucci Deruta
Een dekselpot en een fruitschaal van Italiaans majolica. Onderaan gemerkt.
Un pot à couvercle et un bol de fruits en majolique italienne. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 36 cm Ø: 36 cmEstimate: € 25 / 30 -
#226
Een lot Engels aardewerk met old-willowdecor, bestaande uit een terrine, negen platte borden, vier diepe borden en een ronde schotel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 25 cm Ø: 25 cm -
#286
Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
A duck of glazed Chinese pottery. Crack in the neck.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#188
Een vaas van witgeglazuurd aardewerk met getorste ribben. Gemonteerd als lampenvoet.
A white-glazed earthenware vase with twisted ribs. Mounted as a lamp base.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm (vaas)Estimate: € 60 / 100 -
#143
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
A Satsuma earthenware vase. Hole in the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
#297
Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
large and a small pot of German stoneware with a blue decor. One of the two ears of the large pot has come off.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20 / 25 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
"Dancing Couple". A group of polychrome terracotta. Signed. Hand restored.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#295
Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
A pitcher of Cologne earthenware. A hairline crack at the top.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#96
Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.
Lot of 2 earthenware flower pot in the shape of pigs.No longer availableOnline onlyDim. h 17 m x 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#294
Drie verschillende vaasjes van Nanking-aardewerk,waarbij een dekselvaasje en een lampenvoet. Deksel gerestaureerd.
Trois vases différents en faïence de Nankin, dont un vase à couvercle et un pied de lampe. Couvercle restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 38 - 26,5 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#150Matchbox Dinky Collection
Twee modelautootjes op schaal 1:43:- DY-2 Chevrolet Bel Air 1957.- DY-7 Cadillac Coupe De Ville 1959. In originele doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - DY-2 Chevrolet Bel Air 1957. - DY-7 Cadillac Coupe De Ville 1959. In original boxes.No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#167
Een kleine cachepot en een onderbord van polychroom porselein met decor van lange lijzen aan een tafel. China, tijdperk Republiek.
A small cachepot and a bottom plate in polychrome porcelain with a decoration of long lines on a table. China, Republic era.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 16,5 x 23,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#171
Een vintage kristal kleurloos vaasje op zwart vierkante voet.
A vintage crystal colorless vase on a black square foot.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 19 x Ø 9 cmEstimate: € 25 / 35 -
#159
Een bronzen beeldje van een paard, vroeg 20e eeuws, naar Tang dynastie.
A bronze figurine of a horse, early 20th century, after the Tang dynasty.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#195
Een lot bestaande uit divers beeldmateriaal rond thema Antwerpen 19-20e eeuw.
A lot consisting of various visual material on the theme of Antwerp 19-20th century.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#284
Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
Bol en porcelaine d'Imari à bord lobé. Fissure à la glaçure.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#107Gotha Pfeffer
Een lot van 2 Gotha Pfeffer porseleinen hondjes, onderaan gemerkt.
A lot of 2 Gotha Pfeffer porcelain dogs, marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 14 x 15cmEstimate: € 25 / 50 -
#47
Een houten postzegeldoosje met grisaille tekening van bomen aan de oever. We voegen er een pennendoos en brievenhouder aan toe.
A wooden stamp box with grisaille drawing of trees on the shore. We add a pen box and letter holder.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. l: 21, 31 en 20 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#189Murano
Een lot bestaande uit 3 glazen schalen, waarvan 1 gemerkt.
A lot consisting of 3 glass bowls, 1 of which is marked.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 12 x 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#204Wirel
3 strips van Bessy: ‘Eerste druk - Het laatste hertejong.’, ‘De Ht teken van de grote geest.’
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#43
16 verzilverd metalen onderborden. Drie maten. Duits werk.
16 silver-plated metal bottom plates. Three sizes. German work.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 29-34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#79Maria Innocentia Hummel
Hum 486 - Schluß für heute, I wonder, #241, gesign onderaan, in orginele doos
Hum 486 - Schluß für heute, I wonder, #241, signed at the bottom, in original boxNo longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 13cmEstimate: € 80 / 130