Similar lots by type
-
#21
Een broodmandje van gekleurd porselein, kobaltblauw en wit met een polychroom bloemenmotief. Zonder merk.
A bread basket in colored porcelain, cobalt blue and white with a polychrome floral motif. Without brand.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. L. 37,5 cmEstimate: € 20/25 -
#70
Een Duits gepolychromeerde, aardewerken schenkkan.
A German polychrome earthenware jug.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 25 x Ø 10 cmEstimate: € 40/50 -
#297
Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
large and a small pot of German stoneware with a blue decor. One of the two ears of the large pot has come off.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20/25 -
#295
Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
A pitcher of Cologne earthenware. A hairline crack at the top.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35/45 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
"Dancing Couple". A group of polychrome terracotta. Signed. Hand restored.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#96
Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.
Lot of 2 earthenware flower pot in the shape of pigs.No longer availableOnline onlyDim. h 17 m x 23 cmEstimate: € 30/40 -
#279Santucci Deruta
Een dekselpot en een fruitschaal van Italiaans majolica. Onderaan gemerkt.
Un pot à couvercle et un bol de fruits en majolique italienne. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 36 cm Ø: 36 cmEstimate: € 25/30 -
#188
Een vaas van witgeglazuurd aardewerk met getorste ribben. Gemonteerd als lampenvoet.
A white-glazed earthenware vase with twisted ribs. Mounted as a lamp base.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm (vaas)Estimate: € 60/100 -
#23A. Camos, Valauris
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.
An earthenware decorative dish with a multi-coloured decor of a fish. Hairline crack.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20/25 -
#294
Drie verschillende vaasjes van Nanking-aardewerk,waarbij een dekselvaasje en een lampenvoet. Deksel gerestaureerd.
Trois vases différents en faïence de Nankin, dont un vase à couvercle et un pied de lampe. Couvercle restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 38 - 26,5 cmEstimate: € 60/100 -
#226
Een lot Engels aardewerk met old-willowdecor, bestaande uit een terrine, negen platte borden, vier diepe borden en een ronde schotel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 25 cm Ø: 25 cm -
#290
Een Vlaams aardewerken kruikje met een vredesduif in reliëf op de buik en met een kruisje op de stop.
Verseuse en faïence flamande avec une colombe de la paix en relief sur la panse et une croix sur le bouchon.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#143
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
A Satsuma earthenware vase. Hole in the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 10/15 -
#286
Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
A duck of glazed Chinese pottery. Crack in the neck.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#88Viners of Sheffield
Een verzilverd metalen theepotje.
A silver plated metal teapot.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 20/30 -
#234
Een lot varia, bestaande uit een verzilverd tafelemmertje, een papegaai van verschillende gesculpteerde mineralen op een fractie amethist, twee bronzen plaquettes, een oude misaal, enz.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H: 3-18 cm -
#163
Tweedelige chocoladevorm van gebeeldhouwd hout voor zes verschillende diertjes.
Two-part chocolate mold of carved wood for six different animals.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. L. 29,5 cmEstimate: € 25/35 -
#252
Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
Une cloche en cristal incolore taillé sur une soucoupe. Bord endommagé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 & 16 cmEstimate: € 20/30 -
#166
Een vintage schaal uit amberkleurig glas met smeedwerk.
A vintage bowl of amber glass with ironwork.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 30 cmH: 23 cmEstimate: € 40/45 -
#59
Een lot boeken m.b.t. Expo 58. Met ABC, Match en Post. Met een stoppentrekker en een kleine versie van een affiche.
Book a ticket for Expo 58. With ABC, Match and Post. With a plug puller and a small version of a poster.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 35/50 -
#186
Een verzilverde lampadaire naar Art Deco ontwerp.
A silver plated lampadaire after an Art Deco design.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. H: 90 cmEstimate: € 35/45 -
#95
Een lot Chinees porselein bestaande uit twee gemberpotten en een vaas. Polychroom decor met personages en dieren.
lot of Chinese porcelain consisting of two ginger jars and a vase. Polychrome decor with characters and animals.No longer availableOnline onlyDim. h 24,18, 12 cmEstimate: € 60/80 -
#196
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
A bluestone inkstand. Without receptacles.No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cmEstimate: € 20/25 -
#104
Een vergulde bronzen jardinière, stijl barok met puti’s. Schaal ontbreekt. Meerdere herstellingen.
A gilded bronze jardinière, baroque style with putis. Scale is missing. Multiple repairs.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 16,5 cmEstimate: € 30/40 -
#218
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/80 -
#280
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
A pair of Chinese porcelain baluster vases decorated with floral designs. One with perforation at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100/140