Een Russisch-orthodox icoon van de Moeder van God van Vladimir (Theotokos van Vladimir), een tedere Eleusa-weergave van de Heilige Maagd Maria en het Christuskind. Midden 19e eeuw.

A Russian Orthodox icon of the Mother of God of Vladimir (Theotokos of Vladimir), a tender Eleusa depiction of the Holy Virgin Mary and the Christ child. Mid-19th century.
Dim. 45 x 37 cm
SKU: 1712240157.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #157
Estimate: € 300 / 400

  • #92
    Jozef (Jef) Gastmans

    “Geabstraheerd gelaat”. Een schilderij, olieverf op paneel, bovenaan gesigneerd “Antoon 2002”.

    "Abstracted face". A painting, oil on panel, signed at the top "Antoon 2002".
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #685

    Een gipsen piédestal in vierkante zuil vorm met diverse ornamenten in reliëf.

    A plaster pedestal in a square column shape with various ornaments in relief.
    Dim. 44 x 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #260
    Telda Swiss

    Een vintage chronograaf, jaren 50. Met 18 kt geelgouden bezel en rekebare polsband.

    A vintage chronograph, circa 1950s. With 18kt yellow gold bezel and expandable wristband.
    Dim. Bruto : 62,40 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #9
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Havenzicht”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin.

    "Havenzicht", a painting, watercolor and gouache on paper, signed R.M. Dujardin.
    Dim. 32 x 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #304
    Danny Vlaminck
    Period: 1959 - ....

    “Stilleven met aardbeien en druiven”, ssn schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘88.

    "Still life with strawberries and grapes", painting, oil on panel in a gilded frame, signed D. Vlaminck and dated '88.
    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #202

    Een verguld houten spiegel.

    A gilded wooden trumeau with a sculpted crest.
    Dim. 170 x 90 cm cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #204

    Een 12-delig bestek set, bestaande uit messen en vorken, in houten koffertje. Verzilverd met benen handvaten.

    A 12-piece cutlery set, consisiting of knives and forks, in a wooden case. Silver-plated with bone handles.
    Dim. 27 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #317
    VB

    Een inktpothouder in verzilverd metaal op groen marmeren sokkel met 4 gelaatsuitdrukkingen. Gemonogrammeerd VB.

    An inkwell holder in silver-plated metal on a green marble base with 4 facial expressions. Monogrammed VB.
    Dim. 15 x 18 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #506
    Roos Van de Velde
    Period: °1961

    Une œuvre d'art avec deux vases en porcelaine fine dans un support en fer forgé. Avec documentation.
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #215

    Een 14 kt geelgouden ring bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    A 14 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.30 ct in total.
    Dim. 2,42 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #53

    Een lot van 6 Delfts aardewerken borden versierd met blauw en witte bloemmotieven. Laat tot vroeg 19de eeuw.

    A lot of 6 Delft earthenware plates. Late to early 19th century.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #278
    Amphora, Czechoslovakia

    Een vintage aardewerken vaas met meerkleurig Egyptisch tafereel in Art Deco stijl. Onderaan gemerkt.

    A vintage ceramic vase with a multicolored Egyptian scene in Art Deco style. Marked at the bottom.
    Dim. 35,5 x Ø 17 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00