Een Russisch-orthodox icoon van de Moeder van God van Vladimir (Theotokos van Vladimir), een tedere Eleusa-weergave van de Heilige Maagd Maria en het Christuskind. Midden 19e eeuw.

A Russian Orthodox icon of the Mother of God of Vladimir (Theotokos of Vladimir), a tender Eleusa depiction of the Holy Virgin Mary and the Christ child. Mid-19th century.
Dim. 45 x 37 cm
SKU: 1712240157.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #157
Estimate: € 300 / 400

  • #442
    Jozef (Jef) Gastmans

    “WINTER 880801-0-”. Een schilderij, olieverf op doek, bovenaan gesigneerd “Antoon 88”, onderaan getiteld.

    "WINTER 880801-0-". A painting, oil on canvas, signed "Antoon 88" at the top, titled at the bottom.
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #635

    Een houten ronde tafel met centrale draaipot, gesteund op 3 klauwpoten met wieltjes. Bovenaan marmeren blad met herstelling aan een breuk doormidden.

    A wooden round table with a central revolving pot, supported by 3 claw feet with wheels. Marble top with repair to a break in half.
    Dim. 77 x Ø 103 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #251

    “Dame met bloemen in het haar”. Een bruin gepatineerd bronzen buste op stokkel met rozen ornament.

    "Lady with flowers in her hair." A brown patinated bronze bust on a pedestal with rose ornamentation.
    Dim. 29,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #20

    Een gouden hangertje in de vorm van een saxofoon, 18 kt. 2.2 gram.

    A gold pendant in the shape of a saxophone, 18 kt. 2.2 grams.
    Dim. l 2.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #113
    Buttura & Massoni Harveiluce
    Period: 1960-1970

    Een vintage design shell tafellamp met gechromeerde arm, kunststoffen kap en plateau. Ontwerp door Buttura & Massoni voor Harvey Guzzini, Italië ‘60s.

    A vintage design shell table lamp with chrome arm, plastic shade, and base. Designed by Buttura & Massoni for Harvey Guzzini, Italy '60s.
    Dim. 42 x Ø 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #444
    A. De Racourt

    Dim. 32,5 x 40,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #122
    Paul - Henry Schouten

    “Schaapskooi”, een schilderij, olieverf op doek in licht vergulde houten lijst gesigneerd P-J Schouten.

    "Sheeps pen", a painting, oil on canvas in lightly gilded wooden frame signed P-J Schouten.
    Dim. 70 x 90 xm
    Estimate: € 150 / 200
  • #48
    Selmer

    Een dwarsfluit van verzilverd metaal, Bundy, Selmer, U.S.A.

    A silver-plated metal transverse flute, Bundy, Selmer, U.S.A.
    Dim. l 66 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #247
    Steiff, Germany

    Een beer, Steiff club edition 2008, nr 420955, bruin.

    A bear, Steiff club edition 2008, no. 420955, brown.
    Dim. l 31 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #275
    Thonet, Vienna

    Een lot van 4 stoelen in stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit, onderaan in het hout en met label gemerkt; Thonet, Austria, Vienna. Eerste helft XXe eeuw.

    A set of 4 chairs in steam-bent beechwood with caned seats, marked with label: Thonet, Austria, Vienna. First half of the 20th century.
    Dim. 88 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #633

    Een blackware keramieken karaf met schenktuit, Peru. Vermoedelijk precolumbiaanse replica, 20e eeuw.

    A blackware ceramic carafe with a spout, Peru. Presumably a pre-Columbian replica, 20th century.
    Dim. 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #642

    Een aardewerken karaf in precolumbiaanse stijl met lama kop.

    An earthenware carafe in Pre-Columbian style with a llama head.
    Dim. 12,5 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 90

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00