Een Russisch-orthodox icoon van de Moeder van God van Vladimir (Theotokos van Vladimir), een tedere Eleusa-weergave van de Heilige Maagd Maria en het Christuskind. Midden 19e eeuw.

A Russian Orthodox icon of the Mother of God of Vladimir (Theotokos of Vladimir), a tender Eleusa depiction of the Holy Virgin Mary and the Christ child. Mid-19th century.
Dim. 45 x 37 cm
SKU: 1712240157.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #157
Estimate: € 300 / 400

  • #74

    “Stilleven met fruit en kruiken”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Still life with fruit and jugs." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 81 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #371

    Een oude handbeschilderde Chinese doos met deksel, papier-maché.

    An old hand-painted Chinese box with lid, made of papier-mâché.
    Dim. 25 x 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #162

    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #255
    Val Saint Lambert

    Een karaf met 5 borreltjes van verschillende kleuren kristal, Val Saint Lambert. Schilferschade aan de voet van het groene en een barst in het blauwe glaasje.

    A decanter with 5 shot glasses of different colored crystal, Val Saint Lambert. Flakes at the base of the green one and a crack in the blue glass.
    Dim. h 36 en h 7 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #256

    Een massief eikenhouten commode met 5 laden.

    A solid oak chest of drawers with 5 drawers.
    Dim. 114 x 139 x 54 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #51
    Fred Bellefroid

    “De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.

    "The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.
    Dim. H. 13 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #266

    Een mahoniehouten commode in Louis Philippe stijl met 4 laden.

    A mahogany chest of drawers in the Louis Philippe style with 4 drawers.
    Dim. 98 x 125 x 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #699

    Een fleurige vintage hanglamp in veelkleurig gesmeed metaal met 4 lichtpunten.

    Dim. h 62 x Ø 58 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #414
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Baignade”. Kleurenlitho. Gesigneerd, gedateerd ‘97 en genummerd E.A. 29/30.

    "Baignade". Color lithograph. Signed, dated '97, and numbered E.A. 29/30.
    Dim. 25 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #587

    Een aardewerken godheidsvat in Sicán stijl, Peru. Achterste deel onderste rand afgebroken en gaatje vooraan in de kruik.

    An earthenware deity vessel in Sicán style, Peru. Back lower rim broken off and small hole at the front of the jug.
    Dim. 18,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #125

    Een 18 kt wit-, geel en roosgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,12 ct.

    An 18 kt white, yellow, and rose gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.12 ct.
    Dim. 8,50 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #67
    Gucci

    Een zwarte lederen handtas, model retro dokterstas . Gemerkt. Gedragen staat.

    A black leather handbag, retro doctor's style. Marked. Shows signs of wear.
    Dim. H. 16 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00