Een Russisch-orthodox icoon van de Moeder van God van Vladimir (Theotokos van Vladimir), een tedere Eleusa-weergave van de Heilige Maagd Maria en het Christuskind. Midden 19e eeuw.

A Russian Orthodox icon of the Mother of God of Vladimir (Theotokos of Vladimir), a tender Eleusa depiction of the Holy Virgin Mary and the Christ child. Mid-19th century.
Dim. 45 x 37 cm
SKU: 1712240157.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #157
Estimate: € 300 / 400

  • #579

    Een vintage gesculpteerd houten ossenjuk, Portugees, Aveiro.

    A vintage carved wooden ox yoke, Portuguese, Aveiro.
    Dim. 65 x 121 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #277
    JAW

    Een houten tafelklok met met messing details. Opschrift “Tempus Fugit” in de wijzerplaat met maanaanduiding. Binnen in gemerkt “JAW”, begin 20e eeuw.

    A wooden table clock with brass details. Inscription "Tempus Fugit" on the dial with moon indication. Marked "JAW" inside, early 20th century.
    Dim. 27 x 17,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #666

    Dim. h 18.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #587

    Een aardewerken godheidsvat in Sicán stijl, Peru. Achterste deel onderste rand afgebroken en gaatje vooraan in de kruik.

    An earthenware deity vessel in Sicán style, Peru. Back lower rim broken off and small hole at the front of the jug.
    Dim. 18,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #434

    “Le Picador”. Een litho op papier, onderaan in de plaat gesigneerd. Naar het werk van Dali. Vermoedelijke uitgave S.P.A.D.E.M., 1983, Caligula.

    "The Picador." A lithograph on paper, signed at the bottom of the plate. After the work of Dali. Presumed edition by S.P.A.D.E.M., 1983, Caligula.
    Dim. 89 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #439
    Jori

    Een manuele relax in donkergroen leder op roterende voet van het merk Jori.

    A manual recliner in dark green leather on a swivel base by the brand Jori.
    Dim. 112 x 76 x 76 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #679

    Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.

    A modernist mirror with a beveled mirror edge.
    Dim. 100 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #521

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken karaf met gesculpteerd figuur varend op een vis. Peru.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic carafe with a sculpted figure sailing on a fish. Peru.
    Dim. 21 x 24 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #273

    Een verguld bronzen schouwklokje met violist en hondje.

    A gilded bronze mantel clock with violinist and dog.
    Dim. 25 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #43

    Een eikenhouten wandconsole met gesculpteerd hoofd, monogram aan de zijkant. Vroeg 19e eeuw.

    An oak wall console with sculpted head, monogram on the side. Early 19th century.
    Dim. 21 x 11 x 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #35

    Een 18 kt wit-en geelgouden ring met een briljant van ongeveer 0,15 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring with a brilliant-cut diamond of approximately 0.15 ct.
    Dim. 4,20 g brut
    Estimate: € 250 / 300
  • #149
    Meullemans

    “Marine”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Marine" - A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 400 / 600

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00