#433en lot van 3 divers etnische draagtasjes, bestaande uit 2 Zuid-Amerikaanse coca tasjes en een Perzische zout tas.
a lot of 3 various ethnic carry bags, including 2 South American coca bags and a Persian salt bag.No longer availableDim. 50 x 39 & 20 x 10 cmEstimate: € 120 / 180 -
#83Een comtoiseklok van gedreven messing met een geëmaiillleerde wijzerplaat met inscriptie Mathias Kienzler à Moulins.
A pendulum wall clock with front and pendulum in brass and enamel dial. Inscribed Mathias Kienzler à Moulins.No longer availableDim. 130 x 34 x 15 cmEstimate: € 100 / 150 -
Model Power; "1536, 1544, 1519, 1512, 1501, 1533, 1531". A lot of 7 vintage N scale building kits, marked Model Power, in original packaging.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#485Een kom van Chinees blauw en wit porselein.
A bowl made of Chinese blue and white porcelain.No longer availableDim. Ø39 cm, H. 17 cmEstimate: € 130 / 150 -
#44“Stilleven met wijn”, een schilderij, olieverf op board, onleesbaar gesigneerd.
"Still life with wine", a painting, oil on board, signed unreadable.No longer availableDim. 52 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#667E. Benezit“Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.
"Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#59“Gelijkenis van de wijze en dwaze maagden.” Grieks icoon, vermoedelijk laat 19de eeuw. Gebogen paneel, en ouderdomsschade.
"Parable of the Wise and Foolish Virgins." Greek icon, likely late 19th century. Bent panel, and signs of age-related damage.No longer availableDim. 62 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#461NatanEen vintage lederen handtas, gemerkt Natan. Binnen
A vintage leather handbag, marked Natan. InsideNo longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 150 / 250