Een Russisch-orthodox icoon van de Moeder van God van Vladimir (Theotokos van Vladimir), een tedere Eleusa-weergave van de Heilige Maagd Maria en het Christuskind. Midden 19e eeuw.

A Russian Orthodox icon of the Mother of God of Vladimir (Theotokos of Vladimir), a tender Eleusa depiction of the Holy Virgin Mary and the Christ child. Mid-19th century.
Dim. 45 x 37 cm
SKU: 1712240157.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #157
Estimate: € 300 / 400

  • #309
    Danny Vlaminck
    Period: 1959 - ....

    “Stilleven met aardbeien”, ssn schilderij, olieverf op paneel in licht vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘89.

    "Still Life with Strawberries", a painting, oil on panel in a lightly gilded frame, signed D. Vlaminck and dated '89.
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #569

    Een retro staande lamp op houten statief gemonteerd.

    A retro floor lamp mounted on a wooden tripod.
    Dim. 150 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #392

    Een keramieken vaas met geometrisch patroon in het decor, in precolumbiaanse stijl.

    A ceramic vase with a geometric pattern in the decoration, in Pre-Columbian style.
    Dim. 14 x Ø 20 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #246

    Een Mahoniehouten ronde tafel in Empire stijl.

    A mahogany round table in Empire style.
    Dim. 76 x Ø 140 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #527

    A lot of 2 carved metal votive tablets, temple tokens, 18th century, Siam.
    Dim. 32 & 24 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #350
    Colladon & fils, Fr Cresens

    Een lot van 2 zakhorloges, Colladon & fils en Fr Cresens, Diest.

    A lot of 2 pocket watches, Colladon & fils and Fr Cresens, Diest.
    Dim. Ø 5.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #663
    Val Saint Lambert

    Een pique-fleur van fumé kristal met kleurloos kristallen inzetstuk, gemerkt Val Saint Lambert.

    A flower holder in smoked crystal with colorless crystal insert, marked Val Saint Lambert.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #117
    Moser

    “Giant Snifters”, een lot van 6 kristallen degustatieglazen ontworpen door Frantisek Chocholaty in 1957 voor de 100ste verjaardag van Moser. Model MEDIUM.

    "Giant Snifters", a lot of 6 crystal tasting glasses designed by Frantisek Chocholaty in 1957 for Moser's 100th anniversary. Model MEDIUM.
    Dim. h 27.5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #577

    Een lot van 3 varia aardewerken kommetjes, bodemvondsten. 1 met enkele schilfers en 1 met diverse breukherstellingen.

    A lot of 3 assorted earthenware bowls, archaeological finds. 1 with some chips and 1 with several repairs.
    Dim. 10 x Ø 15 & 10 x Ø 9 & 6 x Ø 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #389
    Paul Smolders
    Period: 1921-1997

    “Jonge Ballerina’s”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 2/60.

    "Young Ballerinas." A lithograph on paper, signed and numbered 2/60 at the bottom outside the plate.
    Dim. 42 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #314
    E. Haagemans

    “Stilleven met fruit”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd E. Haagemans.

    "Still life with fruit," a painting, oil on panel, signed E. Haagemans.
    Dim. 28.5 x 39.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #320

    Een zilveren armband met oorbellen in filigraanwerk. Gemerkt 925.

    A silver bracelet with filigree earrings. Marked 925.
    Dim. 26,20 g
    Estimate: € 40 / 60

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00