Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
Awaiting product image
Majak

Een Russische bureauklok met kristallen rand. “Made in USSR.”

Online only
Dim. h. 20 cm
SKU: 2405210697.
Category: Uurwerk.
Catalogue
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #54

    Een notenhouten cabrioletfauteuil met rood imitatielederen bekleding.

    Fauteuil convertible en noyer avec revêtement en simili cuir rouge.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #216

    “Jongetje met bal”. Een met brons bekleed beeldje naar een werk van Aureli. Gebarsten.

    “Garçon au ballon”. Statuette recouverte de bronze d’après Aurili.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #91
    Kurfürst

    Een messingen pendule onder plexiglazen stolpje.

    Une horloge de cheminée en laiton sous une cloche en plexiglas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #23

    Een aardewerken lampetkom met blauw decor van bloemen en vogels.

    Un bol en faïence décoré de fleurs bleues et d'oiseaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #163

    Een bruine lederen aktetas.

    Une mallette en cuir marron.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 45
  • #176
    Mireille Dabée

    “Griffuzoïde”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1986.

    “Griffuzoïde”. Huile sur carton. Signé et daté 1986.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 70
  • #55

    Een geslepen kleurloos glazen punchbowl met elf kopjes. Zonder lepel.

    Bol à punch en verre incolore. Avec 11 tasses, sans louche.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 30 & 8 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #103
    Märklin 40690-01; -02; -03; -04 & -06

    Vijf personenwagons van de Belgische spoorwegen op schaal HO. In originele doosjes, nieuwstaat.

    Cinq wagons voyageurs des chemins de fer belges à l'échelle HO. Dans les boîtes d'origine, état neuf.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 75 / 100
  • #83

    Een lot van vier XIXde eeuwse reproducties. “Voederen van het paard.”, “Kapel aan de oever.” “Vee in de weide” en “Bergmeer.”

    Un lot de quatre reproductions du XIXème siècle. “Cheval qui se nourrit”, “, Chapelle sur la rive”, “ Bétail dans le pré”, “Lac de montagne”.
    No longer available
    Online only
    Dim. 53 x 42,5 cm x 3
    Estimate: € 60 / 80
  • #257
    Rika Loyens

    “Tulp”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1986.

    ”Tulipe”. Pastel sur papier. Signé et daté 1986.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 42 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #150
    Royal Copenhagen

    Set van 9 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1966, 1968, 1969 (2x), 1986, 1990, 1991, 1992 en 1997.

    Une série de neuf assiettes de Noël en porcelaine bleue et blanche. Marque sous la base. Années 1966, 1968, 1969 (2x), 1986, 1990, 1991, 1992 et 1997.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #231

    “Zicht op begijnhof”. Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd.

    ”Vue sur le béguinage”. Encre de Chine sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 21 cm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Online-Only veiling van 24 mei 2021

Op Maandag 24 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday May 24th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

24 May 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More