Other lots in this auction
-
#657
Een Aziatisch houtsnijwerk. Kleine beschadiging.
Sculpture asiatique en bois. Petit dégât.Dim. h: 54 cmEstimate: € 40/60 -
#425
Vier loomchairs van natuurkleurig rotan met daarbij twee dito bijzettafeltjes. Hedendaags werk. We voegen er een oudere groengelakte loomchair aan toe.
Quatre chaises loom en rotin naturel ainsi que deux tables d’appoint assorties. Travail contemporain. Nous ajoutons une chaise loom plus ancien laquée verte.Estimate: € 150/200 -
#328
Een vleesbestek, een notenkraker, een lepeltje, een taartschep, twee bekertjes en een schaaltje van zilver. We voegen er een taartschep, een suikertang, vier lepeltjes en twee peper- en zoutvaatjes van verzilverd metaal aan toe.
Couvert à viande, une casse noisettes, une cuillère, une pelle à tarte, deux gobelets et un petit plat en argent. Nous ajoutons une pelle à tarte, une pince à sucre, quatre cuillères et deux salières et poivrières en métal argenté.Estimate: € 40/50 -
#55
Een halssnoer en oorbellen van citrine.
Collier et boucles d’oreilles en citrine.Estimate: € 150/250 -
#107Val Saint Lambert
Een glaspasta vaas, gemonogrammeerd sjh - Samuel J. Herman.
Vase en pâte de verre monogrammé sjh (Samuel J. Herman).Dim. H: 29 cmEstimate: € 260/300 -
#246Bochara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 322 x 210 cmEstimate: € 100/160 -
#729
Drie verschillende koekoeksklokken van gepolychromeerd hout.
Trois pendules coucou différentes en bois polychrome.Estimate: € 30/50 -
#591
Een vogel van donker gepatineerd brons. Afrikaans werk.
Oiseau en bronze à patine foncée. Travail africain.Dim. l: 37 cmEstimate: € 120/180 -
#605
Een slagtand versierd met gestileerde bloemenranken. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw. Met plexi staander.
Défense décorée de branches fleuries sculptées. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Avec support en plexi.Dim. L. 80 cmEstimate: € 120/200 -
#490
Drie olifantjes, een ree en een everzwijn van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw. Kleine manco’s.
Trois petits éléphants, une biche et un sanglier en ivoire sculpté. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Petits manquants.Estimate: € 50/80 -
#278Ferdinant Barbedienne
“Lorenzo di Medici.” Een bronzen beeld naar Michelangelo.
“Lorenzo di Medici”. Sculpture en bronze d’après Michel-Ange.Estimate: € 300/400 -
#426
Een massieve messingen kerkkandelaar in barokke stijl. Gemonteerd als elektrische staande lamp.
Candélabre d’église en laiton massif de style baroque. Monté en lampadaire à l’électricité.Dim. H. 172 cmEstimate: € 80/120