#402Een vergulde houten ronde butlerspiegel.
A gilt wooden round butler's mirror.No longer availableDim. Ø 80 cmEstimate: € 160 / 180 -
#346Een set van 4 massief houtgesculteerde bijzettafeltjes in Chinese stijl met glazen bladen.
A set of 4 solid wood carved side tables in Chinese style with glass tops.No longer availableDim. 65 x 50.5 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#259Jan Vercammen“UItgestrekt landschap”. Tekening. Gesigneerd.
"Vast landscape". Drawing. Signed.No longer availableDim. 26 x 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#585“Wolf.” Abstract met soldaten, wolf en geest. Olieverf op paneel.
"Wolf." Abstract with soldiers, wolf, and spirit. Oil on panel.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#11Een lot van 2 sets 19e eeuwse messing kandelaars.
A lot of 2 sets of 19th-century brass candlesticks.No longer availableDim. h 24.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#258Een paar decoratieve witmarmeren cassolettes.
A pair of decorative white marble cassolettes.No longer availableDim. h 25 x 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#479Een lot van 3 design hanglampen met gechromeerde kap en roostertjes.
#359Een Birmaans borduurwerk met driehoekige zwarte passe-partout in vergulde kader.
A Burmese embroidery with triangular black mat in gilded frame.No longer availableDim. H. 82 x B. 94 cmEstimate: € 80 / 120 -
#310Een 18 kt witgouden ring bezet met één briljantje.
An 18 kt white gold ring set with one brilliant-cut diamond.No longer availableDim. 1,79 gEstimate: € 100 / 150 -
#290Een lot van 2 zilveren zakhorloges, beide gemerkt 800.
A lot of 2 silver pocket watches, both marked 800.No longer availableDim. Ø 4.5 - 800‰Estimate: € 80 / 120 -
#584Een vintage solifiore glaspasta vaas met blauw en bruin decor.
#431Een sang de boeuf Chinees porseleinen bolvormige vaas met kleine handvaten.
A sang de boeuf Chinese porcelain globular vase with small handles.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 650 / 750