#291Een verchroomd metalen kandelaar voor 5 kaarsen.
A chrome metal candle holder for 5 candles.No longer availableDim. h 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#156Een halfronde commode in marquetterie met messing beslag en marmeren blad.
#312Marcel Cle...“Hippogrief”. Gravure. Gesigneerd en E.A.
"Hippogriff". Engraving. Signed and E.A. (artist’s proof).No longer availableDim. 45 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#82E. Sacré“Stilleven met bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd E. Sacré.
"Still life with flower vase", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed E. Sacré.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#411Een grote oude Chinese gemberpot met het geluksteken. Houten deksel. Niet gemerkt.
A large antique Chinese ginger jar with the lucky symbol. Wooden lid. Unmarked.No longer availableDim. h 32 x Ø 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#375Een set van 2 Afrikaanse houtgesculpteerde beelden van de Chokwe uit Angola.
A set of 2 African wooden sculptures by the Chokwe from Angola.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#164Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Aanbidding van de herders.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#530Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en twee smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliants and diamond baguettes with a total weight of approximately 1 ct. and two emeralds with a total weight of approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 8,35 gEstimate: € 900 / 1000 -
#482Een antieke hallamp met verguld bronzen guirlandes.
#56Een Lodewijk XV stijl fauteuil met beige bekleding.
A Louis XV style armchair with beige upholstery.No longer availableEstimate: € 40 / 60