#6Een miniatuur Bretoense kast met 2 schuifdeurtjes.
#571Een in leder bekleed nijlpaard.
A leather-covered hippopotamus.No longer availableDim. h 33 x L 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#308Een verstelbare bureaulamp in messing, de glazen kap is niet origineel.
An adjustable brass desk lamp, the glass shade is not original.No longer availableDim. h 59 cmEstimate: € 30 / 50 -
#74G. Smits“Graanoogst met hooischoven”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Gesigneerd G. Smits en gedateerd 1941.
#286Een massief houten wijnrek met ijzeren beslag voor 11 flessen in de vorm van een fles.
A solid wooden wine rack with iron fittings for 11 bottles in the shape of a bottle.No longer availableDim. h 155 cmEstimate: € 40 / 60 -
#162Edouard LuckePeriod: 1901 - 1972“Zicht op velderijen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Lucke.
#368Een set van 4 Chineese aardewerken borden, met blauw-wit decor van een meerval. Onderaan gemerkt ‘Made in China’.
A set of 4 Chinese earthenware plates, with blue and white decoration of a catfish. Marked "Made in China" at the bottom.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#501Een rode glaspasta murano vaas met polychroom mozaïek decor.
A red glass paste Murano vase with polychrome mosaic decoration.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#582Een Scandinavische-stijl buikkan met kleine tuit.
A Scandinavian-style belly jug with a small spout.No longer availableDim. h 27,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#456HerizEen 19e eeuws Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
A 19th-century Persian hand-knotted wool carpet.No longer availableDim. 345 x 268 cmEstimate: € 300 / 500 -
#392Lex Grobben“San Francisco, schoenen en terras”. Litho. D.d. 1981.
"San Francisco, shoes and terrace". Lithograph. Dated 1981.No longer availableDim. 98 x 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#319Honnier“Zotte Rik.” Houtskooltekening op papier. Gesigneerd Honnier. Gedateerd 1978.
"Mad Rik." Charcoal drawing on paper. Signed Honnier. Dated 1978.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 20 / 25