Een sac-à-perles luchter van kristal.

A crystal sac-à-perles chandelier.
Dim. h 115 cm
SKU: 2801250415.
Auction day: 29 January 2025 19:00
Catalogue #415
Estimate: € 100 / 150

  • #26

    Een set van 2 massief houten piëdestals.

    A set of 2 solid wood low stools.
    Dim. h 65 x Ø 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #240

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met peridot met een gezamenlijk gewicht van +- 3,20 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with peridot with a total weight of approximately 3.20 ct.
    Dim. 2,30 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #556

    Een Chinees koffertje op los onderstel met koperen beslag en handvaten.

    A Chinese chest on a separate base with copper fittings and handles.
    Dim. 64 x 44 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #332

    “Naakt in beweging”, een tekening, gemengde techniek op papier, gesigneerd Horemans.

    "Nude in motion," a drawing, mixed media on paper, signed Horemans.
    Dim. 33 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #401

    Een gepolychromeerd Chinees houtsnijwerk met feniks (fenghuang) in floraal decor. Vermoedelijk late Qing dynastie. Ouderdomsschade, gebarsten rechts onderaan.

    A polychrome Chinese woodcarving with phoenix (fenghuang) in floral decor. Presumably late Qing dynasty. Signs of age, cracked at the bottom right.
    Dim. 52 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #66

    Een houten plantenstaander met 3 niveaus.

    A wooden plant stand with 3 levels.
    Dim. h 120 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #31
    Val Saint Lambert

    Een groene geslepen kristallen coupe. Gesigneerd onderaan. Beschadiging aan één tand, en enkele kleinere schilfers bovenaan.

    A green cut crystal coupe. Signed at the bottom. Damage to one tooth, and some smaller chips at the top.
    Dim. h 11,5 cm Ø 25,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #43
    American Flyer

    “American Flyer”, stoomlocomotief met tender,spoor O, no 290.

    "American Flyer" steam locomotive with tender, O gauge, no. 290.
    Dim. 7.5 x 25 x 5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #182

    Een grote vergulde houten spiegel met geslepen glas.

    A large gilded wooden mirror with beveled glass.
    Dim. 140 x 91 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #49

    Een lot van drie gegraveerde koperplaten naar de 17e eeuw (19e-20e eeuw). “Currus Veliferi Ill Pr. Matruritii Nassovii. Tafereel met Standboten. Een plaat van Bruegel “Gelijkenis van de wijze en dwaze maagden.” Door H. Cock. En PP. Rubens door W. French SC “Allegorie met engelen en lam.”

    A lot of three engraved copperplates after the 17th century (19e - 20e). "Currus Veliferi Ill Pr. Matruritii Nassovii. Scene with standing boats. A plate by Bruegel "Parable of the wise and foolish virgins." By H. Cock. And PP. Rubens by W. French SC "Allegory with angels and lamb."
    Dim. 28 x 36, 24 x 34, 36,5 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #88

    Een set van 2 vazen met vergulde delen/motieven in porselein met guirlandes in biscuit. Kleine schilferschade aan één van de vazen.

    A set of 2 vases with gilded parts/motifs in porcelain with garlands in biscuit. Minor chipping on one of the vases.
    Dim. h 25 x Ø 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #29
    V. D. Oever

    “Kustzicht”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd VD Oever.

    "Coastal View", a painting, oil paint on board, signed VD Oever.
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00