#438Een paar Chinees porseleinen blauw en witte gemberpotten
#367Een wierookbrander in speksteen met Boeddha in 5 delen. Kleine beschadigingen.
An incense burner in soapstone with Buddha in 5 parts. Small damages.No longer availableDim. h 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#238Val Saint LambertEen geslepen kristallen coupe, blauw in de massa. Gesigneerd, en gemerkt P.U.
A cut crystal coupe, blue in color. Signed and marked P.U.No longer availableDim. 7,5 x 38 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#55Cartier Swiss madeEen verguld metalen reiswekker bezet met email.
A gilt metal travel clock set with enamel.No longer availableDim. 9 x 7 cmEstimate: € 350 / 450 -
#510Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met een gezamenlijk gewicht van 2,67 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with a total weight of 2.67 ct.No longer availableDim. 12,50 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#383Een Afrikaans hout gescupteerd fetisj beeldje van een geknield figuur, vermoedelijk Congo.
#21WiskemannEen 7-delig lot verzilverd metaal gemerkt Wiskemann bestaande uit 3 schalen, 2 terrines en 2 sauskommen.
A 7-piece lot of silver-plated metal marked Wiskemann consisting of 3 bowls, 2 tureens, and 2 sauce boats.No longer availableDim. 45 x 32 schaalEstimate: € 40 / 60 -
#64F. De Landtsheer“Bloemenstilleven met Hortensia's.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Flower still life with Hydrangeas." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 73 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#450Een 18 kt witgouden armband in vlechtmotief.
An 18 kt white gold bracelet in a woven pattern.No longer availableDim. 45,45 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#500Een 18 kt wit en geelgouden schakelhalssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
An 18 kt white and yellow gold chain necklace set with diamonds weighing approximately 0.70 ct in total.No longer availableDim. 56,15 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#205Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.
A set of 2 modern black leather sofas, Longlife for W. Schillig.No longer availableDim. 83 x 186 x 88 cmEstimate: € 300 / 400