Een sac-à-perles luchter van kristal.

A crystal sac-à-perles chandelier.
Dim. h 115 cm
SKU: 2801250415.
Auction day: 29 January 2025 19:00
Catalogue #415
Estimate: € 100 / 150

  • #6

    Een miniatuur Bretoense kast met 2 schuifdeurtjes.

    A miniature Breton cabinet with 2 sliding doors.
    Dim. 37 x 35 x 16 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #571

    Een in leder bekleed nijlpaard.

    A leather-covered hippopotamus.
    Dim. h 33 x L 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #308

    Een verstelbare bureaulamp in messing, de glazen kap is niet origineel.

    An adjustable brass desk lamp, the glass shade is not original.
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #74
    G. Smits

    “Graanoogst met hooischoven”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Gesigneerd G. Smits en gedateerd 1941.

    "Harvest with Haystacks," a painting, oil on canvas in a gilded frame. Signed G. Smits and dated 1941.
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #286

    Een massief houten wijnrek met ijzeren beslag voor 11 flessen in de vorm van een fles.

    A solid wooden wine rack with iron fittings for 11 bottles in the shape of a bottle.
    Dim. h 155 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #162
    Edouard Lucke
    Period: 1901 - 1972

    “Zicht op velderijen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Lucke.

    "View of farmlands", a painting, oil on canvas, signed Lucke.
    Dim. 90 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #368

    Een set van 4 Chineese aardewerken borden, met blauw-wit decor van een meerval. Onderaan gemerkt ‘Made in China’.

    A set of 4 Chinese earthenware plates, with blue and white decoration of a catfish. Marked "Made in China" at the bottom.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #501

    Een rode glaspasta murano vaas met polychroom mozaïek decor.

    A red glass paste Murano vase with polychrome mosaic decoration.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #582

    Een Scandinavische-stijl buikkan met kleine tuit.

    A Scandinavian-style belly jug with a small spout.
    Dim. h 27,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #456
    Heriz

    Een 19e eeuws Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.

    A 19th-century Persian hand-knotted wool carpet.
    Dim. 345 x 268 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #392
    Lex Grobben

    “San Francisco, schoenen en terras”. Litho. D.d. 1981.

    "San Francisco, shoes and terrace". Lithograph. Dated 1981.
    Dim. 98 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #319
    Honnier

    “Zotte Rik.” Houtskooltekening op papier. Gesigneerd Honnier. Gedateerd 1978.

    "Mad Rik." Charcoal drawing on paper. Signed Honnier. Dated 1978.
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 20 / 25

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00