#557Een lot van 6 houten damesschoenvormen.
A lot of 6 wooden women's shoe lasts.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#272Jos SlootmaeckersPeriod: °1926“Begijnhof te Brugge”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Slootmaeckers.
"Beguinage in Bruges", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed by J. Slootmaeckers.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#237Een Nikon F-801 analoge camera met 2 lenzen, 35-38mm 1:4-5.6D + 75-300 1:4.5-5.6 en koffer.
A Nikon F-801 analog camera with 2 lenses, 35-38mm 1:4-5.6D + 75-300 1:4.5-5.6 and case.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#467Een terracotta Akan pot met diverse figuren en dieren op gesculpteerd. Vermelding in het Guy van Rijn archief.
A terracotta Akan pot with various figures and animals sculpted on it. Mentioned in the Guy van Rijn archive.No longer availableDim. 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#247Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, groen in de massa. Gemerkt onderaan.
A cut crystal vase, green in color. Marked underneath.No longer availableDim. h 17,5 Ø 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#35Twee paar 18 karaats geelgouden oorbellen.
#148Een gestileerd bronzen beeld van een aap.
A stylized bronze sculpture of a monkey.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 260 / 320 -
#168De drie gratiën. Een gipsen hoogreliëf.
#321Een dolk met stalen lemmet en messing handvat waarop de afneelding van een everzwijn.
A dagger with a steel blade and brass handle featuring the image of a wild boar.No longer availableDim. l 35.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#430Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,68 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds weighing a total of 0.68 ct.No longer availableDim. 4,27 gEstimate: € 700 / 800 -
#34Een lot van 4 litho’s. “Panorama van Antwerpen”, Hypsos 1914, Nationaal Scheepvaartmuseum, uitgave bij “Waar is de tijd, Antwerpen 20e eeuw”.
A lot of 4 lithographs; "Panorama of Antwerp", Hypsos 1914, National Maritime Museum, published in "Where is the time, Antwerp 20th century".No longer availableDim. 35 x 100cmEstimate: € 60 / 90