#395Een set van 5 industriële hanglampen.
A set of 5 industrial pendant lights.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 250 / 350 -
#521Een grote Chinees porseleinen dekselvaas met oud Engelse jachttaferelen gedecoreerd. Onderaan gemerkt.
#469Een houten Art Deco staande lamp met ronde voet en 2 etagères.
#156Een halfronde commode in marquetterie met messing beslag en marmeren blad.
#244Nicolae Groza“Le Haidouck Baba Novac”. Eglomisé. Gesigneerd.
"The Haidouck Baba Novac". Eglomisé. Signed.No longer availableDim. 33 x 33 cmEstimate: € 50 / 60 -
#235Een beschilderde pied de stalles in en hout met een vijvertafereel.
A painted pied de stalle in wood depicting a pond scene.No longer availableDim. 116 x Ø 32.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#304Marie-Louise Batardy“De Goochelaar naar Jeroen Bosch”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
"The Magician after Jeroen Bosch". Oil on canvas. Monogrammed.No longer availableDim. 30 x 40Estimate: € 100 / 120 -
#438Een paar Chinees porseleinen blauw en witte gemberpotten
#27Een bronzen gelaatsdeel op een steen gemonteerd, gesigneerd.
#302A. Dudley“De Hoeve, nabij Tongeren”. Kleurtekening. Gesigneerd.
#451Drie mopalia’s op een voetstukje. Het zijn schelpslakken.
René De ConinckPeriod: 1907-1978“Winterlandschap.” Gemengde techniek. Gesigneerd. Gedateerd 1942.
No longer availableDim. 93 x 66,5 cm