Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Saksisch porseleinen coupe gedragen door twee jonge edellieden, gemerkt met een R.
Een Saksisch porseleinen coupe gedragen door twee jonge edellieden, gemerkt met een R.
Een Saksisch porseleinen coupe gedragen door twee jonge edellieden, gemerkt met een R.
Een Saksisch porseleinen coupe gedragen door twee jonge edellieden, gemerkt met een R.
Een Saksisch porseleinen coupe gedragen door twee jonge edellieden, gemerkt met een R.
Een Saksisch porseleinen coupe gedragen door twee jonge edellieden, gemerkt met een R.

Een Saksisch porseleinen coupe gedragen door twee jonge edellieden, gemerkt met een R.

A Saxon porcelain bowl carried by two young noblemen, marked with an R.
Dim. 22 x 49 x 23 cm
SKU: 2810250427.
Categories: Beeld, curiosa, Porselein, XXe eeuw.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #427
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #105

    Een 18e eeuws gesculpteerd houten polychroom Mariabeeld, rechterhand manco.

    An 18th-century carved wooden polychrome statue of Mary, right hand missing.
    No longer available
    Dim. h 39.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #499

    Een handgeknoopt Beloutch karpet met certificaat.

    A hand-knotted Beluch rug with certificate.
    No longer available
    Dim. 145 x 88 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #469

    Een handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    A hand-knotted silk Ghoum carpet.
    No longer available
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #209

    Een massief eikenhouten gatelegtafel.

    A solid oak gateleg table.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 x 89 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #477

    Een houten theekastje met afneembaar dienblad en vitrinedeurtjes.

    A wooden tea cabinet with removable tray and glass display doors.
    No longer available
    Dim. 74x45x65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #488

    “Bloemenmeisje”, een betonnen tuinbeeld.

    "Bloemenmeisje", a concrete garden statue.
    No longer available
    Dim. 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #471
    Carpie

    ‘Verliefd zwerverskoppel’, en Capodimonte groep van biscuit. Getekend Carpie. Klein beetje schade aan de blaadjes.

    'Infatuated wandering couple', and Capo Di Monte group in biscuit. Signed; Carpie. Small damage to the leaves.
    No longer available
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #463

    Een Iranees handgeknoopt zijden Tabriz tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Tabriz carpet.
    No longer available
    Dim. 157 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #476

    Een Iraans handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Ghoum carpet.
    No longer available
    Dim. 119 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #115

    Een polychroom gipsen altaarstuk met de voorstelling van Jezus, Dismas en Hestas, gekruisigd op de berg Golgotha.

    A polychrome plaster altarpiece depicting Jesus, Dismas, and Gestas crucified on Mount Golgotha.
    No longer available
    Dim. 80 x 51 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #435

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    No longer available
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #456

    Een Iranees handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Ghoum carpet.
    No longer available
    Dim. 200 x 138 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #478
    Mangani Porcellane d’arte, Italia

    Een blauw porseleinen, vintage Italiaanse tafellamp met glazen kap. Versierd met planten decor en onderaan gemerkt.

    A blue porcelain, vintage Italian table lamp with a glass shade. Decorated with plant motifs and marked at the base.
    No longer available
    Dim. h 48 x Ø 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #494

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted oriental carpet.
    No longer available
    Dim. 163 x 91 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #466

    Een handgeknoopt zijden Perzisch Nain tapijt.

    A hand-knotted silk Persian Nain carpet.
    No longer available
    Dim. 180 x 114 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #492

    “Jongen op een frisse ochtend”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young Boy on a Fresh Morning," a concrete garden statue.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #489

    “Meisje met graanhalmen”, een betonnen tuinbeeld.

    "Girl with corn stalks," a concrete garden sculpture.
    No longer available
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #481

    Een oude Duitse bajonet, model 1871.

    An old German bayonet, model 1871.
    No longer available
    Dim. l 60 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #295

    Een handgeknoopt tapijt met slijtage.

    A hand-knotted carpet with wear.
    No longer available
    Dim. 190 x 148 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #479

    Een handgeknoopt zijden Perzisch Ghoum tapijt met een voorstelling van een jachttafereel.

    A hand-knotted silk Persian Ghoum carpet depicting a hunting scene.
    No longer available
    Dim. 150 x 99 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #491

    “Jongen met fruitmand”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young boy with fruit basket", a concrete garden statue.
    No longer available
    Dim. h 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #474

    “Walking Monks”, een schilderij, gemengde techniek op doek, niet gesigneerd.

    "Walking Monks", a painting, mixed media on canvas, unsigned.
    No longer available
    Dim. 102 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #483

    Een vintage bureaulamp, rood en chromé metaal.

    A vintage desk lamp, red and chrome metal.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 28 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #205

    Een reeks van zes eikenhouten stoelen met lederen bekleding met klinknagels.

    A set of six oak chairs with leather upholstery and brass studs.
    No longer available
    Dim. H: 94 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #340

    Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.

    Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.
    No longer available
    Dim. 19,15 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #504

    ‘Les Velours’, Matisse. Reproductie naar het werk in de collectie van het MoMA. Zeefdruk gepubliceerd door Segers, gedrukt in Florence door Acte II, 2010.

    ‘Les Velours’, Matisse. Reproduction of the work in the MoMA collection. Silkscreen print published by Segers, printed in Florence by Acte II, 2010.
    No longer available
    Dim. 134/39 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #191
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt.

    A vase made of cut crystal, colored green in the mass. Marked.
    No longer available
    Dim. h 24.5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #402
    Adrien Paul Duerinckx

    ‘Witte hoeve met kruisbeeld’, olieverf op doek. Getekend; A. P. Duerinckx. Met een beetje schade aan de verflaag.

    'White farmhouse with crucifix', oil on canvas. Signed; A. P. Duerinckx. With some damage to the paint layer.
    No longer available
    Dim. 85/105 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #82
    Henri Schouten

    ‘Trekpaarden op het erf’, olieverf op doek. Getekend Henry Schouten. Beetje schade aan de onderkant van het doek.

    'Draft Horses in the Yard', oil on canvas. Signed; Henry Schouten. Some damage at the bottom of the canvas.
    No longer available
    Dim. 68/57 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #213

    Een set van 2 zilveren millennium stukken, Royal Mail, bestaande uit een briefopener en een vergrootglas. Birmingham, England.

    A set of 2 silver millennium pieces, Royal Mail, consisting of a letter opener and a magnifying glass. Birmingham, England.
    No longer available
    Dim. l 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #83

    “Steenbok”, een deels gepatineerd bronzen beeld van een jongedame met opschrift Capricorn.

    "Capricorn", a partly patinated bronze sculpture of a young lady with the inscription Capricorn.
    No longer available
    Dim. h 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #228

    Een Chinoiserie tafellamp in Hollywood Regency stijl, hout en keramiek.

    A Chinoiserie table lamp in Hollywood Regency style, wood and ceramic.
    No longer available
    Dim. h 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #397
    Revox

    Een A-77 Stereo Bandopnemer. Met twee 26.5 cm spoelen. Omstreeks 1970.

    An A-77 Stereo Tape Recorder. With two 26.5 cm reels. Circa 1970.
    No longer available
    Dim. 36x18x42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #148
    A. Gaudez

    'La Fortune Récompense le Travail', een gepatinneerd bronzen beeld. Getekend A. Gaudez. De lauwerkrans is manco.

    'The Fortune Rewards the Work', a patinated bronze sculpture. Signed; A. Gaudez. The laurel wreath is missing.
    No longer available
    Dim. Hoogte 57 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #167

    Een zilveren bonbonniere met gescharnierd deksel. Gemerkt, met een brutogewicht van 325 gram.

    A silver bonbonniere with hinged lid. Marked, with a gross weight of 325 grams.
    No longer available
    Dim. H 6, B 15, D 12 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #155

    ‘Hoornblazer met jachthonden’, een gepatineerd kunstbronzen beeld op zwarte marmeren voet. Naar A. Moreau.

    'Horn player with hunting dogs', a patinated bronze art sculpture on a black marble base. After A. Moreau.
    No longer available
    Dim. Hoogte 74 cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

Veiling volledig, 600 loten. Tentoonstelling:  vr. 24 & zat. 25 Oktober van 10.00 tot 17.00

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More