Een salontafel in Louis XV stijl, gesculpteerde delen, cannage en glazen blad.

Een salontafel in Chippendale stijl, gesculpteerde delen, cannage en glazen blad.

A coffee table in Chippendale style, carved details, caning, and glass top.
Dim. h 53 x Ø 83 cm
SKU: 2810250036.
Categories: Glas, Hout, Meubel, XXe eeuw.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #36
Estimate: € 40 / 60

  • #469

    Een handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    A hand-knotted silk Ghoum carpet.
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #483

    Een vintage bureaulamp, rood en chromé metaal.

    A vintage desk lamp, red and chrome metal.
    Dim. h 40 x Ø 28 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #489

    “Meisje met graanhalmen”, een betonnen tuinbeeld.

    "Girl with corn stalks," a concrete garden sculpture.
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #474

    "Walking Monks", a painting, mixed media on canvas, unsigned.
    Dim. 102 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #245

    Een gesculpteerde houten piëdestal.

    A carved wooden stall leg.
    Dim. Hoogte 107 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #463

    Een Iranees handgeknoopt zijden Tabriz tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Tabriz carpet.
    Dim. 157 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #466

    Een handgeknoopt zijden Perzisch Nain tapijt.

    A hand-knotted silk Persian Nain carpet.
    Dim. 180 x 114 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #185

    Een hanglamp met centraal een glazen coupe en drie lichtpunten.

    A hanging lamp with a central glass bowl and three light points.
    Dim. Ø 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #456

    Een Iranees handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Ghoum carpet.
    Dim. 200 x 138 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #215

    Een halfhoog Bretoens kastje met gesculpteerde panelen. 1 deur en 1 lade.

    A half-height Breton cabinet with carved panels. 1 door and 1 drawer.
    Dim. H 160, B 69, D 42 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #491

    “Jongen met fruitmand”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young boy with fruit basket", a concrete garden statue.
    Dim. h 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #476

    Een Iraans handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    Dim. 119 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #26

    Een messingen stoeltje met rood fluwelen bekleding. Hollywood Regency stijl.

    A brass chair with red velvet upholstery. Hollywood Regency style.
    Dim. H 109, B 37, D 39 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #435

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #481

    Een oude Duitse bajonet, model 1871.

    An old German bayonet, model 1871.
    Dim. l 60 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #105

    Een 18e eeuws gesculpteerd houten polychroom Mariabeeld, rechterhand manco.

    An 18th-century carved wooden polychrome statue of Mary, right hand missing.
    Dim. h 39.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #488

    “Bloemenmeisje”, een betonnen tuinbeeld.

    "Bloemenmeisje", a concrete garden statue.
    Dim. 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #205

    Een reeks van zes eikenhouten stoelen met lederen bekleding met klinknagels.

    A set of six oak chairs with leather upholstery and brass studs.
    Dim. H: 94 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #479

    Een handgeknoopt zijden Perzisch Ghoum tapijt met een voorstelling van een jachttafereel.

    A hand-knotted silk Persian Ghoum carpet depicting a hunting scene.
    Dim. 150 x 99 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #492

    “Jongen op een frisse ochtend”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young Boy on a Fresh Morning," a concrete garden statue.
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #477

    Een houten theekastje met afneembaar dienblad en vitrinedeurtjes.

    A wooden tea cabinet with removable tray and glass display doors.
    Dim. 74x45x65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #478
    Mangani Porcellane d’arte, Italia

    A blue porcelain, vintage Italian table lamp with a glass shade. Decorated with plant motifs and marked at the base.
    Dim. h 48 x Ø 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #115

    Een polychroom gipsen altaarstuk met de voorstelling van Jezus, Dismas en Hestas, gekruisigd op de berg Golgotha.

    A polychrome plaster altarpiece depicting Jesus, Dismas, and Gestas crucified on Mount Golgotha.
    Dim. 80 x 51 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #209

    Een massief eikenhouten gatelegtafel.

    A solid oak gateleg table.
    Dim. 75 x 125 x 89 cm
    Estimate: € 60 / 80

  • #424
    Jean Le Mayeur

    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #467

    Een klassiek beeld van composiet, met twee lezend kinderen.

    A classical composite sculpture of two reading children.
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #285
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, groen in de massa gekleurd, gemerkt.

    A crystal vase, colored green in the mass, marked.
    Dim. h 26.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #213

    Een set van 2 zilveren millennium stukken, Royal Mail, bestaande uit een briefopener en een vergrootglas. Birmingham, England.

    A set of 2 silver millennium pieces, Royal Mail, consisting of a letter opener and a magnifying glass. Birmingham, England.
    Dim. l 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #428
    Victor Rousseau

    ‘Jonge moeder met twee kinderen’, een polychroom gepatineerd bronzen beeld op een zwart marmeren voet. Getekend Rousseau, postume geut.

    'Young Mother with Two Children', a polychrome patinated bronze sculpture on a black marble base. Signed Rousseau.
    Dim. Hoogte 52 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #288

    Negen diverse kandelaars, waarvan twee van gedraaid hout met messingen wasvang, de andere van messing. Einde XIXde tot medio XXste eeuw.

    Nine assorted candlesticks, including two made of turned wood with brass drip pans, the others made of brass. Late 19th to mid-20th century.
    Estimate: € 50 / 80
  • #523

    Avalokiteśvara Bodhisattva, Boeddha met 10 gezichten en duizend armen. Een gepatinneerd bronzen beeldje.

    Avalokitesvara Bodhisattva, Buddha with 10 faces and a thousand arms. A patinated bronze statue.
    Dim. Hoogte 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #362
    J. Dieltjens

    “Kerkinterieur”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Dieltjens.

    "Church Interior", a painting, oil on canvas, signed J. Dieltjens.
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #186

    Een antiek polychroom bankstel in Louis XV stijl bestaande uit een tweezitsbank en twee enkelzitten. De singles dienen herdaan te worden.

    An antique polychrome Louis XV style sofa set consisting of a two-seater sofa and two armchairs. The armchairs need to be restored.
    Dim. 108 x 130 x 57 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #537
    Steiff, Germany

    ‘Brautmutter’, een Steiff beer. 038075. Nr. 5 uit een oplage van 500 exemplaren. Deze beer maakt deel uit van de reeks ‘Wedding Party’. In nieuwstaat.

    ‘Mother of the bride’, a Steiff bear. 038075. Number 5 out of an edition of 500 pieces. This bear is part of the ‘Wedding Party’ series. In mint condition.
    Dim. Hoogte 31 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #256

    Een set van vier gepatineerde stoelen in Lodewijk XVI stijl. Met gevlochten rug en zit en bijpassende kussens.

    A set of four patinated chairs in Louis XVI style. With caned back and seat and matching cushions.
    Dim. H 93, B 51, D 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1
    Capodimonte

    Een Italiaans porseleinen ara op boomstronk. Gemerkt ‘N’ en genummerd 34.

    An Italian porcelain macaw parrot on a tree stump. Marked 'N' and numbered 34.
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 120 / 160

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00