Similar lots by type
-
#379Gerard Cox
“Duinlandschap met meeuwen boven zee”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Paysage aux dunes et aux mouettes au dessus de la mer”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#124
“Stilleven met chrysanten”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Nature morte aux chrysanthèmes”. Pastel sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 40 x 28 cmEstimate: € 40°/60 -
#452P. ThevenetPeriod: 1870 - 1937
“”Binnenerf”. Kleurpotlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Basse-cour intérieure”. Crayon sur papier. Signé et daté 1924.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#439P. Van HoeydonckPeriod: Antwerpen 1925
“De torenbouwers”. Gravure. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
“Les constructeurs de tours”. Gravure. Signé et daté ‘48.No longer availableDim. 47 x 33 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#129
Bestekkoffer met diverse gedeelten bestek: Wiskemann (9 grote vorken en 8 grote lepels), Blanco 100 (11 grote lepels, 12 grote en 11 kleine vorken, 5 kleine messen), Paris 4T Blanc en Reppel (18 grote lepels en 18 grote vorken en 3 zilveren vorken van Delheid met hetzelfde motief). Enkele andere lossen stukken.
Ménagère contenant des parties de couverts différentes: Wiskemann (9 grandes fourchettes et 8 grandes cuillères), Blanco 100 (11 grandes cuillères, 12 grandes et 11 petites fourchettes, 5 petits couteaux), Paris 4T Blanc et Reppel (18 grandes cuillères et 18 grandes fourchettes et 3 fourchettes en argent de Delheid avec le même motif). Quelques autres pièces dépareillées.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#361Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 80/120 -
#326
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt. Lichte verkleuring.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Légère décoloration.No longer availableDim. 390 x 315 cmEstimate: € 100/150 -
#179P.J. Dierckx
“Koeien bij een drinkplaats”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Vaches à l’abreuvoir”. Gouache sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 160/180 -
#705Micheline Dumont
“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à l’étang”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120/160 -
#443
Een lampenvoet van meerkleurig Chinees porselein.
Pied de lampe en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 30/50 -
#386
Een mahoniehouten secretaire in Engelse stijl met vier gedraaide poten met messingen schoeisel op wieltjes.
Secrétaire en acajou de style anglais. Quatre pieds tournés aux roulettes en laiton.No longer availableDim. b: 91 cmEstimate: € 200/240 -
#353
Een vaas van kleurloos geslepen kristal.
Vase en cristal taillé incolore.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 40/60 -
#549
Een lot van drie rasterdrukken, waarvan twee naar een werk van Saverys en één naar Ger. Sioen.
Lot de trois estampes dont deux d’après Saverys et une de Ger. Sioen.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#297
Een siervaas van “Vieux Paris” porselein met handgeschilderd bloemendecor en bladgoud. Tijdperk Louis-Philippe.
Vase décoratif en porcelaine dite Vieux Paris. Décor de fleurs peint à la main et doré. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 45/55 -
#675
Lot van 7 poppen. 1 karakterpop gemerkt S. Souat (?) en genummerd 113/500 d.d. 2004. 1 van kunststof zonder merk. 1 zonder merk van papier-maché. 1 zwarte gemerkt Unica Belgium. 1 gemerkt Schutz Marke 60 Germany met bruine slaapogen. 1 Spaanse meisje zonder merk. 1 met onleesbaar merk (Unica?).
Lot de sept poupées. 1 poupée de caractère marquée S. Souat (?) et numérotée 113/500 de 2004. 1 en plastique sans marque. 1 sans marque en papier mâché. 1 noire marquée Unica Belgium. 1 marquée Schutz Marke 60 Germany aux yeux dormeurs bruns. 1 fillette espagnole sans marque. 1 marquée illisiblement (Unica?).No longer availableEstimate: € 60/100 -
#216Tane
Een serie van twaalf onderborden van vermeil. 925‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.
Suite de douze dessous-de-plats en vermeil. Poinçons mexicains d’argent sterling 925‰. Avec sacs de protection.No longer availableDim. +/- 9984 g Ø 30 cmEstimate: € 4500/5500