#439P. Van HoeydonckPeriod: Antwerpen 1925“De torenbouwers”. Gravure. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
“Les constructeurs de tours”. Gravure. Signé et daté ‘48.No longer availableDim. 47 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#452P. ThevenetPeriod: 1870 - 1937“”Binnenerf”. Kleurpotlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Basse-cour intérieure”. Crayon sur papier. Signé et daté 1924.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#124“Stilleven met chrysanten”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Nature morte aux chrysanthèmes”. Pastel sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 40 x 28 cmEstimate: € 40° / 60
#708Friedel, GermanyEen schoolgaand meisje en jongetje en twee muzikantjes van meerkleurig porselein in de stijl van Hummel. Onderaan gemerkt.
Deux écoliers et deux jeunes musiciens en porcelaine polychrome dans le goût de Hummel. Marques sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#196Een vierdelig koffie- en theestel van 835‰ zilver met getorste ribben. Duitse keuren.
Garniture de café et de thé en argent 835‰ au côtes torses. Poinçons allemands.No longer availableDim. +/- 1665 gEstimate: € 750 / 850 -
#737SwarovskiTwee witmetalen houders met resp. drie grote en negen kleine bloemen van geslepen kristal. We voegen er twee kristallen bloempjes en een kerstboompje van geslepen gekleurd kristal aan toe. Allen gemerkt.
Chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti d’un diamant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 100 / 150 -
#831Twee bergères van gesculpteerd hout in Lodewijk XV-stijl.
#488Een lot Saksisch porselein, bestaande uit een musicerende dame, een dame voor de spiegel en een romantisch koppel. De eerste twee gemerkt onderaan.
#180“Sovereign 1959”. Een 22 karaats geel gouden munt. Elizabeth II.
#22Verstraeten“Kerkje”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Petite église”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 32 x 38 cmEstimate: € 80 / 120