#105Een uit gepatineerd donkerhouten gesculpteerde buste.
A patinated dark wooden sculpted bust.No longer availableOnline onlyDim. 40cmEstimate: € 40 / 60 -
#117Een verzilverde set van theepot met bijhorende suikerpot en melkkannetje.
#28Een set van 2 19e eeuwse kandelaars in rood koper.
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
#134Een uit gips gesculpteerde zuil pilaar als piedestal met rozen ornamenten en vergulde details. Schilferschade aanwezig.
#168Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
#101Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.
#217Een lot van 2 tinnen kandelaars.
No longer availableOnline onlyDim. h 69 cmEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#118Een kristallen vaasje, Val Saint Lambert. Kleurloos en groen in de massa met 2 minieme stukjes schilferschade aan de rand.
A crystal vase, Val Saint Lambert. Colorless and green in the mass with 2 tiny chips on the edge.No longer availableOnline onlyDim. h 16.5 x Ø 12 cmEstimate: € 20 / 30