#154Samuel De WildePeriod: 1748 - 1832“Taverne interieur met dienstmeid en pijprokers”. Een schilderij, olieverf op paneel. Maakte oorspronkelijk deel uit van een paar, waarvan het ander met signatuur.
#304Marie-Louise Batardy“De Goochelaar naar Jeroen Bosch”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
"The Magician after Jeroen Bosch". Oil on canvas. Monogrammed.No longer availableDim. 30 x 40Estimate: € 100 / 120 -
#476HerizEen Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
A Persian hand-knotted wool carpet.No longer availableDim. 339 x 249 cmEstimate: € 220 / 260 -
#584Een vintage solifiore glaspasta vaas met blauw en bruin decor.
#95Een staande klok in massief eiken kast.
#525Een paar houten eetkamerstoelen met gestoffeerde zitting.
A pair of wooden dining chairs with upholstered seats.No longer availableDim. 95,5 x 44 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#117VespaEen bagagetas voor de 70ste verjaardag van Vespa in bruin leder. In gebruikte toestand.
A luggage bag for the 70th anniversary of Vespa in brown leather. In used condition.No longer availableDim. 28 x 36 x 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#288Val Saint LambertEen vintage VSL vaas met rood in de massa. Onderaan gemerkt en gelabeld.
#396Een grote modernistische bureautafel in metaal en houtfineer.
A large modernist desk table in metal and wood veneer.No longer availableDim. 74 x 96 x 241 cmEstimate: € 100 / 150