Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schaalmodel van een B-25 mitchell.
Riverdale

Een schaalmodel van een B-25 mitchell.

271
Estimate: 2535
Catalogue #271
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #278
    Atlas Editions

    “Sud-Aviation Caravelle - 1955”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #274

    Twee metalen modelvliegtuigjes: - Schuco ‘Star Jets’ - Northwest Boeing 727-100. Schaal 1/500. In origineel doosje. - KLM Lockheed Super constellation “The flying Dutchman”. Schaal 1/200. Neuswiel manco. Zonder doosje.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #77

    Zes ingebonden Snoeck’s almanakken. Jaargangen 1898, 1902, 1908, 1939, 1943 & 1946.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #186

    “Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #279
    Atlas Editions

    “De Havilland DH-106 ‘Comet’ - 1949”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #268

    Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #72

    Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #173

    Een schemerlamp van gepuncteerd rood koper.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #197

    Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #272

    Drie kunststof schaalmodellen: - TUI Boeing 737-800. Met origineel doosje. - Swissair McDonnell Douglas MD-11. - Brussels Airlines B737-400.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #190

    Een Hotei van kunststof.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #273

    Een verzilverd messingen dienblad met opengewerkte rand en met gegraveerd decor.

    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #182

    Een langerekt fluitvaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #267

    Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #277
    Atlas Editions

    “Airbus A318 - 2002”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #282
    Atlas Editions

    “Avro RJ100 ‘Jumbolino’ - 1992”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #205

    “Wijze met scroll”. een gesculpteerd Chinees hardhouten beeld.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #284
    Atlas Editions

    “Focke-Wulf Fw 200 ‘Condor’ - 1937”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #180

    Een houten wandelstok met uitschuifbare verrekijker als knop. Lens manco.

    No longer available
    Online only
    Dim. l: 94 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #228
    Märklin

    Een lot HO sporen, bestaande 22 rechte stukken (5106), waarbij 10 in originele doos, 11 bochten (5100), 8 lange bochten (5200) en een paar elektromagnetische wissels in originele doos (5202).

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #236

    Een lot van vier messingen ketels.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #286
    Atlas Editions

    Een lot van vier verzilverd metalen vliegtuigmodellen op houten voetjes uit de reeks “Silver Classics”: - Antonov An-2 - 1947 - Heinkel He 70 ‘Blitz’ - 1932 - Fokker F.III - 1920 - Lockheed L-9 ‘Orion’ - 1931 Schaal 1/200. In originele doosjes.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #257

    Een lot bestaande uit negen oude houten soldaatjes.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 - 14 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #266

    Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.

    No longer available
    Online only
    Dim. b: 41 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #20

    “Notre Dame de Victoire”. Een gepolychromeerd biscuit beeld.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #17

    Een screwpull van geborsteld staal en wijnstoppen en kurkentrekker van gepolijst staal in originele doos.

    Une screwpull en acier brossé avec des bouchons de vin et un extracteur de bouchon en acier poli dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 80
  • #43
    Goebel, West-Germany

    Een meerkleurig biscuit wijwatervaatje met beeltenis van twee zingende engeltjes. Ontwerp van M.I. Hummel. Gemerkt en genummerd 146.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #206

    “Album Religieux.” Album met bidprentjes.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #187

    “Krijger”. Een beeld van meerkleurig en deels verguld Chinees porselein.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #63

    Een geisha met shamisen van meerkleurig aardewerk. Haarscheur in de basis.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #291
    Manufacture de Longchamp

    Een groot, een klein en een diep bord met blauw op witte decors. Allen gemerkt.

    Une grande, une petite assiette et une creuse à décors bleu sur blanc. Tous marqués.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 22 & 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #119

    Een verzilverd metalen dienblad met gegraveerd decor. Sheffield.

    Un plateau en métal argenté à décor gravé. Sheffield.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #146

    Twee bronzen vide-poches, waarbij één meet beeltenis van een meisje en één met kastanjebladeren. Begin XXe eeuw.

    Deux vide-poches en bronze, l'une à l'effigie d'une jeune fille et l'autre aux feuilles de châtaignier. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 16 & 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #134
    Denbac

    Een kannetje en vier bekertjes van geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt. (Denert & Baluchon)

    Une cruche et quatre tasses en faïence émaillée. Marquée en bas. (Denert & Baluchon)
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 & 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #243

    Een lot van dertig eendjes in diverse materialen en uitvoeriningen.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #42
    Goebel, Germany

    “Liebt mich, liebt mich nicht”. Een meerkleurig biscuit groepje naar ontwerp van M.I. Hummel. Gemerkt en genummerd 174.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Online-Only Varia 21 November 2022

Op Maandag 21 november wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday November 21st lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 November 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More