Een schaaltje en een terrine van meerkleurig Chinees aardewerk. Met een decor van personages aan het hof. Niet gemerkt.

A small bowl and a tureen of multicolored Chinese earthenware. Decorated with court figures. Not marked.
Dim. 24/20 cm
SKU: 2810250347.
Categories: Aardewerk, Aziatisch.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #347
Estimate: € 50 / 70

  • #575

    Een XL Duitse geglazuurd keramische schenkkan, onderaan gemerkt HK Handgemalt.

    An XL German glazed ceramic jug, marked HK Handgemalt at the bottom.
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #443

    Een grote balustervaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose.

    A large baluster vase made of multicolored Chinese porcelain, famille rose.
    Dim. Hoogte 94, Ø 51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #340

    Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.

    Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.
    Dim. 19,15 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #507

    Een set van 2 massief houten gesculpteerde tempelleeuwen.

    A set of 2 solid wood carved temple lions.
    Dim. h 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #330

    Zes verschillende zilveren spelden bezet met fantasiestenen en markasiet waarvan enkele steentjes ontbreken.

    Six different silver brooches set with fantasy stones and marcasite, some stones missing.
    Dim. 50,90 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #440

    Dim. 20,30 g
    Estimate: € 25 / 40
  • #370

    Vier verschillende zilveren slavenarmbanden waarvan 1 bezet met een half edelsteen en 1 slot te herstellen.

    Four different silver slave bracelets, one of which is set with a semi-precious stone and one with a broken clasp to be repaired.
    Dim. 74 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #310

    Dim. 19,50 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #403

    Een kamerscherm in 3 delen met Japanse figuren beschilderd, gesigneerd B. Heidbuchel en gedateerd 5-1-1937.

    A room divider painted with Japanese figures in 3 parts, signed B. Heidbuchel and dated 5-1-1937.
    Dim. h 181 x b 162 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #390

    Vier verschillende zilveren spelden bezet met markasiet waarvan 1 waarvan enkele steentjes ontbreken.

    Four different silver brooches set with marcasite, one of which is missing a few stones.
    Dim. 27,60 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #393

    A sculpted solid wooden statue of a Chinese sage. Damage to the foot.
    Dim. h 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #201

    Een Franse aardewerken barbotine jardinière met floraal decor, gemerkt.

    A French earthenware barbotine jardinière with floral decoration, marked.
    Dim. 29 x 39 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #400

    Dim. 16,60 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #535

    A large Japanese porcelain lidded vase with bird and multi-color polychrome decor. Marked at the bottom.
    Dim. 67 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #517

    Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.

    A carved wooden statue of an Indonesian lady.
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #448
    Koos Van der Kaaij
    Period: 1900 - 1976

    "Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12".
    Dim. 65cm
    Estimate: € 120 / 260
  • #360

    Dim. 21,75 g
    Estimate: € 25 / 40
  • #195

    Een antieke Tibetaanse voorstelling van 3 Boeddha’s op een gepolychromeerd houten paneeltje.

    An antique Tibetan depiction of 3 Buddhas on a polychromed wooden panel.
    Dim. 9.5 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #380

    Dim. 16,90 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #501
    Sarreguémines

    Een set meerkleurig geglazuurde aardewerk jardinières, gemerkt Sarreguémines.

    A set of multi-colored glazed earthenware jardinières, marked Sarreguémines.
    Dim. 19.5 x 18 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #457

    Een paar Franse faience borden.

    A pair of French faience plates.
    Dim. Ø 31,5 cm
    Estimate: € 120 / 260
  • #420

    Five different silver rings set with faux stones. 925‰.
    Dim. 34,50 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #320

    Drie verschillende zilveren slavenarmbanden 925 ‰ versierd met bloemen en filgrain werk.

    Three different silver slave bracelets 925 ‰ decorated with flowers and filigree work.
    Dim. 174,10 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #520

    Een 18 kt witgouden ring bezet met fantasiestenen.

    An 18 kt white gold ring set with fantasy stones.
    Dim. 4,22 g
    Estimate: € 200 / 250

  • #172

    ‘Werkman met pet’, studie in olieverf op gemaroufleerd doek. Getekend; N. Gysis. Toegeschreven aan Nikolaus Gysis.

    'Worker with Cap', study in oil on marouflage canvas. Signed; N. Gysis. Attributed to Nikolaus Gysis.
    Dim. 33/26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #167

    Een zilveren bonbonniere met gescharnierd deksel. Gemerkt, met een brutogewicht van 325 gram.

    A silver bonbonniere with hinged lid. Marked, with a gross weight of 325 grams.
    Dim. H 6, B 15, D 12 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #333

    Een paar malachieten fotolijsten, met messingen binnenrand.

    A pair of malachite photo frames, with brass inner border.
    Dim. 18 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #236

    Een antiek bijzetmeubeltje met twee schuifjes, een koperen inzet en houten deksel . Gemarquetteerd. Beetje slijtage aan het fineer.

    An antique side table with two drawers, a brass insert, and a wooden lid. Marquetry decoration. Some wear on the veneer.
    Dim. H 68, B 36, D 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #374
    Cecilia Vanderbeek
    Period: 1932 - 1999

    ‘Naaktstudies’, gewassen inkt op papier. Een set van twee tekeningen naar model. Getekend; C. Vanderbeek.

    'Nude studies', ink wash on paper. A set of two drawings from a model. Signed; C. Vanderbeek.
    Dim. 51/40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #428
    Victor Rousseau

    ‘Jonge moeder met twee kinderen’, een polychroom gepatineerd bronzen beeld op een zwart marmeren voet. Getekend Rousseau, postume geut.

    'Young Mother with Two Children', a polychrome patinated bronze sculpture on a black marble base. Signed Rousseau.
    Dim. Hoogte 52 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #217

    Een sierkruik van polychroom porselein en verguld koper. Romantische versiering in de geest van Sèvres.

    A decorative jug made of polychrome porcelain and gilded copper. Romantic decoration in the style of Sèvres.
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #546

    Een set van drie gevlochten zeteltjes in de stijl van Lloyd Loom. Twee roze en één blauw met gouden accenten. De roze zeteltjes zijn gedateerd; Okt. 37 en Aug. 52. De kussens moeten opnieuw worden bekleed.

    Dim. Hoogte 69, 70 en 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #302

    Een kleine ovale butlerspiegel.

    A small oval butler's mirror.
    Dim. 44/36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #518

    Een karaf en veertien diverse champagneglazen van ongekleurd kristal.

    A decanter and fourteen assorted champagne glasses made of colorless crystal.
    Dim. Karaf - H: 22 cm Glas - H: 22, 28 & 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #591

    Een oude Kappel schrijfmachine in origineel koffertje.

    An old Kappel typewriter in original case.
    Dim. H 16, B 34, D 37 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #112
    J.H. (Jef) Diels
    Period: °1952

    “Stilleven met glaswerk en Prince Albert tabak”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. 1988.

    "Still life with glassware and Prince Albert tobacco". Oil on canvas. Signed and dated. 1988.
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 350 / 450

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00