#205Een commode in Louis XV-stijl, marmeren blad en bronzen handvatten/beslag.
#222Leo JordaensPeriod: 1944-2000‘Herfstlandschappen’, olieverf op paneel. Twee schilderijen, getekend.
'Autumn Landscapes', oil on panel. A set of two paintings, signed; L. Jordaens.No longer availableDim. 38/43 cmEstimate: € 100 / 150 -
#146Een Chippendalestijl bureau van gefineerd wortelhout en notenhout. Gerestaureerd door Chris Kerremans in 2016.
A Chippendale style desk. Restored by Chris Kerremans in 2016.No longer availableDim. 80 x 173 x 88 cmEstimate: € 240 / 300 -
#19327 munten. 835/1000 zilver: Leopold II, 2 x 2 F, 5 x 1 F, 2 x 50 ct. Albert I, 2 x 2 F, 7 x 1 F, 1x 50 ct. République Française, 1 x 2 F, 1 x 1 F. 6 diverse nikkel (Frankrijk en Nederland).
27 coins. 835/1000 silver: Leopold II, 2 x 2 F, 5 x 1 F, 2 x 50 ct. Albert I, 2 x 2 F, 7 x 1 F, 1 x 50 ct. République Française, 1 x 2 F, 1 x 1 F. 6 various nickel coins (France and the Netherlands).No longer availableDim. 120 g brutoEstimate: € 50 / 80 -
#28Roger CapronEen terracotte wandklokje, gemerkt Roger Capron, made in France.
A terracotta wall clock, marked Roger Capron, made in France.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 50 / 60 -
#211‘Herdersjongen met mand’, een massief houten beeld.
#626Een kristallen Marie-Thérèse luchter met 8 armen, 12 lichtpunten.
#489Wallaert“Zittend Naakt.” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Schimmelschade.
"Sitting Nude." Mixed media on paper. Signed. Mold damage.No longer availableDim. 94 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#514Pauwaert‘Platbodems onder zeil’. Olieverf op papier. Getekend.
A lot of five vases and flower pot holders made of glazed and patinated earthenware. From the collection; House Of Porters.No longer availableDim. Hoogte 13-30 cmEstimate: € 50 / 70 -
#52‘Interieur met doorkijk’ Olieverf op doek in de stijl van Piet Lippens. Niet getekend.
'Interior with a view', oil on canvas in the style of Piet Lippens. Not signed.No longer availableDim. 54/67 cmEstimate: € 80 / 120