#60
“Heilige Familie”. Een antiek vieux Paris porseleinen groep.
"Holy Family." An antique Old Paris porcelain group. -
#163
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
#96
Een Yokkaichi, Japans “Banko” porseleinen theepot in de vorm van een olifant met berijder. Onderaan gemerkt.
#4
#62
Een uit kunststof vervaardigde bekervaas met engelachtig figuur in het reliëf.
A cup-shaped vase made from plastic with an angelic figure in relief. -
#53Pandora
“Kris Fierens”. Een kunstboek, uitgeverij Pandora.
"Kris Fierens". An art book, publisher Pandora. -
#11Limoges
Een lot Limoges porselein, bestaande uit een schrijfsetje met meerkleurig floraal decor en 2 inktpotjes. En een vaasje met floraal decor en vergulde lijnen. Onderaan gemerkt.
#110
Een vintage luchtfoto van Edegem.
A vintage aerial photograph of Edegem. -
#103
Een oude rode koperen koetslamp.
An old red copper carriage lamp. -
#153
Een ovaal houten bijzetmeubeltje met 4 lades.
An oval wooden side table with 4 drawers. -
#139
“Gestilleerde watermolen”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Stylized watermill." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.