Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schelp van meerkleurig glaspasta.

Een schelp van meerkleurig glaspasta.

Coquille en pâte de verre polychrome.
Dim. l: 22 cm
SKU: 2609170717.
Category: Glaswerk.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #717
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #438

    Een binnenin verzilverde fles, gemonteerd als lampenvoet.

    Bouteille argentée à l’intérieur, montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #108

    Een vaas van Booms glas in zwart met vergulde motieven en een opmerkelijk decor van gele horizontale lijnen.

    Vase en verre de Boom noir aux motifs dorés. Décor remarquable de traits horizontales jaunes.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #53

    Drie flesjes van eau de Cologne van Guerlain in oplopende hoogtes.

    Trois flacons d’eau de Cologne de Guerlain de tailles croissantes.
    No longer available
    Dim. h: 13 - 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #392

    Een lot Mary Gregoryglas, bestaande uit twee verschillende vaasjes op voet en een buikvaasje. XIXe eeuw.

    Lot de verres Mary Gregory comprenant deux différents vases sur pied et un vase pansu. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #394

    Twee vaasjes van roze Mary Gregoryglas met geëmailleerde decors. XIXe eeuw.

    Deux petits vases Mary Gregory aux décors émaillés. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #197

    Een vaas van glaspasta, versierd met een slakje. Draagt handtekening ‘Daum, Nancy’.

    Vase en pâte de verre décoré d’un escargot. Porte une signature: Daum Nancy.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #773

    Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.

    Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 39 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #742
    Nain

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 310 x 197 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #191

    “Panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van René Paris.

    “Panthère”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après René Paris.
    No longer available
    Dim. l: 46 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #83

    “De theedrinkers”. Een groep van meerkleurig porselein. Niet gemerkt.

    “Les buveurs de thé”. Groupe en porcelaine polychrome. Sans marque.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #583

    Een albasten zuil met gesculpteerd decor, getooid met een sierkruik met verlichting.

    Colonne en albâtre sculpté sur montée d’une cruche décorative lumineuse.
    No longer available
    Dim. h: 143 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #569

    “Interieur met menorah”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening Schlos.

    “Intérieur à la menorah”. Technique mixte. Porte une signature: Schlos.
    No longer available
    Dim. 36 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #626

    Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.

    Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 208 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #159

    “Damesportret”. Met krijt opgehoogde potloodtekening op papier. Onleesbaar gesigneerd. Vermoedelijk Franse school, vroege XIXe eeuw.

    “Portrait de dame”. Crayon et craie sur papier. Signature illisible. Probablement école française; début XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 20 x 14 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #228

    Een lot van vijf stuks Delfts aardewerk.

    Un lot de cinq pièces en faïence de Delft.
    No longer available
    Dim. 37 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #56

    Een sober eikenhouten meubeltje met een gemoulureerde deur onder een lade. Eerste helft XIXe eeuw.

    Un meuble sobre en chêne avec une porte a moulures en dessous du tiroir. Première partie XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. H: 109 cm B: 79 cm D: 55 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #441

    Een Chinese scepter van verzilverd metaal.

    Sceptre chinois en métal argenté.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #272
    E. Smeysters

    “Straatzicht te Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1898.

    “Vue de ville à Bruges”. Huile sur toile. Signée et daté 1898.
    No longer available
    Dim. 35 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #547

    Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, versierd met een decor van eeuwig-levenstekens.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche décorés de signes de la vie éternelle.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More