#438Een binnenin verzilverde fles, gemonteerd als lampenvoet.
#53Drie flesjes van eau de Cologne van Guerlain in oplopende hoogtes.
Trois flacons d’eau de Cologne de Guerlain de tailles croissantes.No longer availableDim. h: 13 - 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#197Een vaas van glaspasta, versierd met een slakje. Draagt handtekening ‘Daum, Nancy’.
Vase en pâte de verre décoré d’un escargot. Porte une signature: Daum Nancy.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 500 / 600 -
#742NainEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#191“Panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van René Paris.
“Panthère”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après René Paris.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 550 / 650 -
#83“De theedrinkers”. Een groep van meerkleurig porselein. Niet gemerkt.
“Les buveurs de thé”. Groupe en porcelaine polychrome. Sans marque.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#569“Interieur met menorah”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening Schlos.
“Intérieur à la menorah”. Technique mixte. Porte une signature: Schlos.No longer availableDim. 36 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#626Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.
Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 208 cmEstimate: € 200 / 300 -
#159“Damesportret”. Met krijt opgehoogde potloodtekening op papier. Onleesbaar gesigneerd. Vermoedelijk Franse school, vroege XIXe eeuw.
“Portrait de dame”. Crayon et craie sur papier. Signature illisible. Probablement école française; début XIXième siècle.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 150 / 180 -
#228Een lot van vijf stuks Delfts aardewerk.
#56Een sober eikenhouten meubeltje met een gemoulureerde deur onder een lade. Eerste helft XIXe eeuw.
Un meuble sobre en chêne avec une porte a moulures en dessous du tiroir. Première partie XIXième siècle.No longer availableDim. H: 109 cm B: 79 cm D: 55 cmEstimate: € 30 / 40 -
#441Een Chinese scepter van verzilverd metaal.
“Vue de ville à Bruges”. Huile sur toile. Signée et daté 1898.No longer availableDim. 35 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#547Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, versierd met een decor van eeuwig-levenstekens.
Paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche décorés de signes de la vie éternelle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160 / 180