Een schemerlamp in de vorm van een moderne zuil in tweekleurig metaal.

A table lamp in the shape of a modern column in two-tone metal.
7
H. 65 cm
Estimate: 4060
Catalogue #7
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›

  • #1

    Een lot van 28 boeken, merendeels 19e eeuw. Religieus en andere.

    A lot of 28 books, mostly from the 19th century. Religious and others.
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #177

    Boeddhahoofdje in zeepsteen. Gepatineerd in rood en bruintinten.

    Buddha head in soapstone. Patinated in red and brown tones.
    Online only
    Dim. Hoogte 18 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #22

    Een lot van 9 stuks porselein bestaande uit 8 vazen en een theebus. Hoofdzakelijk Chinees werk.

    A lot of 9 pieces of porcelain consisting of 8 vases and a tea caddy. Mainly Chinese work.
    Online only
    Dim. h 48.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #125

    Don Quixote en Sancho Panza. Reproductie naar het werk van Honore Daumier. Uitgegeven door Enourmous Art.

    Don Quixote and Sancho Panza. Reproduction of the work by Honore Daumier. Published by Enourmous Art.
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #56

    Een lot van 9 koperen pannen, de grootste, Ø 28 cm van het merk Falk, 4 met Ø 16 cm, merkloos en 4 met Ø 14.5 cm gemerkt Copper Cook.

    A lot of 9 copper pans, the largest Ø 28 cm by Falk, 4 Ø 16 cm unbranded, and 4 Ø 14.5 cm marked Copper Cook.
    Online only
    Dim. Ø 28 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #23
    Capodimonte

    Een meerkleurig beeld van een schoenmaker in porselein, gemerkt Capodimonte. Toegevoegd een meerkleurig beeld van een meisje in biscuit.

    A multicolored porcelain figure of a shoemaker, marked Capo Di Monte. Also included is a multicolored biscuit figure of a girl.
    Online only
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #127

    Ingelijste kunstdruk met kermistafereel. Genummerd 120/250. Naar Albert Buikema.

    Framed poster with fairground scene.
    Online only
    Dim. 49/62 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #153

    “Wandelpad”, een schilderij, olieverf op papier, onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1952.

    "Wandelpad", a painting, oil on paper, illegibly signed and dated 1952.
    Online only
    Dim. 31 x 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #96

    Porseleinen Christusbeeld, polychroom in pasteltinten.

    Porcelain Christ figure, polychrome in pastel colors.
    Online only
    Dim. Hoogte 45 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #100

    Een lot van 6 religieuze beelden, in diverse materialen. Meerkleurig biscuit, aardewerk en gips.

    A lot of 6 religious statues, in various materials. Multicolored biscuit, pottery, and plaster.
    Online only
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #78
    J. van Lennep

    ‘De roos van Dekama.’ Boek met fotogravures van Ch. Rochussen. Midden 19e eeuw (opgedragen aan koning Willem III). Rug beschadigd.

    'The Rose of Dekama.' Book with photogravures by Ch. Rochussen. Mid-19th century (dedicated to King Willem III). Spine damaged.
    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #89

    Set van 2 bordjes in Chinees porselein. Famille rose en verte met schilferschade aan de rand.

    Set of 2 plates in Chinese porcelain. Famille rose and verte with flake damage to the edge.
    Online only
    Estimate: € 15 / 25

Online-Only Varia 28 April 2025

Op Maandag 28 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 3,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot. On Monday April 28, lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 3,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

28 April 2025 22:00

Auction day: 28 April 2025 22:00