Deux pieds de lampe en cristal de couleur, le plus petit marqué Val St. Lambert. Le plus grand avec éclat à la base.No longer availableDim. h: 28 & 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#469Ohara KosonPeriod: 1877 - 1945“Havik en mus op besneeuwde tak”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1910.
#3601 merkwaardige verzorgingsset van zwartgelakt metaal met vergulde motieven, waarin een horloge, een lipstickhouder, een poederdoos, een manicureset en naaigerief. Midden XXste eeuw.
#295Een witgouden ring 18 K bezet met een centrale diamant van +- 0,41 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,41 ct. Et de brillants d'un poids combiné de + - 0,38 ct.No longer availableDim. 3,46 gEstimate: € 900 / 1000 -
#4001 gouden armband met vijf diverse munten versierd (Albert I, Victoria, Wilhelmina, Victor-Emmanuel, Liberty).
1 bracelet en or orné de cinq pièces différentes (Albert Ier, Victoria, Wilhelmina, Victor-Emmanuel, Liberty).No longer availableDim. 105,30 gEstimate: € 3200 / 3500 -
#186Gebombeerde tombeaucommode in Lodewijk XV-stijl met vijf laden. Mooie fineer van diverse houtsoorten, vergulde koperen monturen. Marmeren blad.
Commode tombeau bombée de style Louis XV à cinq tiroirs. Beau placage de bois divers, cadres en cuivre doré. Dessus en marbre.No longer availableDim. 89 x 134 x 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#550Een geelgouden set, 18 K bestaande uit een paar oorbellen en een ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ca 0,70 ct en met gele saffieren. (er ontbreekt één steentje).
Un ensemble en or jaune, 18 K, composé d'une paire de boucles d'oreilles et d'une bague sertie de diamants d'un poids combiné d'environ 0,70 ct et de saphirs jaunes. (une pierre manque).No longer availableDim. 12,8 gEstimate: € 500 / 550 -
Une pendule de cheminée, portée par une statue allégorique en bronze d'une femme. Travail récent.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#284“Herenportret”. Olieverf op paneel.
Portrait d'homme . Huile sur panneau.No longer availableDim. 95 x 75 cmEstimate: € 50 / 80 -
#13Een inktstel van rood en zwart marmer met twee kleurloos kristallen inktpotjes.
Un encrier de marbre rouge et noir avec deux encriers en cristal clair.No longer availableDim. b: 27 cmEstimate: € 40 / 60