Other lots in this auction
-
#154Daniël Goergen“Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2018.
Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2018.No longer availableDim. 55 x 73 cmEstimate: € 30 / 40 -
#169C. L. Gavre“Portret van een student”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Portrait d'élève . Huile sur planche de peintre. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 200 / 220 -
#254Een gietijzeren replica van een oude muurplaquette met opschrift ‘Hofleverancier’.
Une réplique en fonte d'une ancienne plaque murale avec l'inscription Fournisseur à la maison royale .No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#5101 gouden munt “Conservation” van 100.000 Rupiahs. Verso: varaan. Au 900/1000. Indonesië 1974.
1 pièce d'or Conservation de 100 000 roupies. Verso: varan. Au 900/1000. Indonésie 1974.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#643Een gepolychromeerd houten wandmasker en een deels witgepatineerd beeld.
Un masque mural en bois polychrome et une statue en partie patinée blanche.No longer availableDim. h: 42 & 63 cmEstimate: € 60 / 80 -
#316Een smeedijzeren wandconsole met een zwart marmeren blad.
Console en fer forgé à tablette en marbre noir.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#97Een Sterlingzilveren kandelaar. Eén arm beschadigd. 411 gram Bruto. (Bodemplaatje verzilverd).
Un chandelier en argent sterling. Un bras endommagé. 411 grammes Brut. (Plaque inférieure plaquée argent).No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#15Een 18 K geelgouden hanger bezet met granaat met profiel van een Griek.
Un pendentif en or jaune 18 carats serti de grenat avec le profil d'un grec.No longer availableDim. 4,95 gEstimate: € 80 / 120 -
#339René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Huis in landschap”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.
“Maison dans un paysage”. Lavis sur papier. Signé.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#627“Stamhoofd op paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
Chef à cheval . Une statue africaine en bronze.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#555Twee paar oorbellen van geel goud 18 K. Knijpers met bladmotief.
Deux paires de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats. Chevilles avec motif feuille.No longer availableDim. 7,8 gEstimate: € 250 / 300 -
#203“Jockey te paard”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van Isidore Bonheur.
Jockey à cheval . Un groupe de bronze brun patiné d'après une oeuvre d'Isidore Bonheur.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 1700 / 1900


