Similar lots by type
-
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
"Dancing Couple". A group of polychrome terracotta. Signed. Hand restored.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#290
Een Vlaams aardewerken kruikje met een vredesduif in reliëf op de buik en met een kruisje op de stop.
Verseuse en faïence flamande avec une colombe de la paix en relief sur la panse et une croix sur le bouchon.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#286
Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
A duck of glazed Chinese pottery. Crack in the neck.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35/45 -
#226
Een lot Engels aardewerk met old-willowdecor, bestaande uit een terrine, negen platte borden, vier diepe borden en een ronde schotel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 25 cm Ø: 25 cm -
#188
Een vaas van witgeglazuurd aardewerk met getorste ribben. Gemonteerd als lampenvoet.
A white-glazed earthenware vase with twisted ribs. Mounted as a lamp base.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm (vaas)Estimate: € 60/100 -
#96
Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.
Lot of 2 earthenware flower pot in the shape of pigs.No longer availableOnline onlyDim. h 17 m x 23 cmEstimate: € 30/40 -
#36
Een wit aardewerken vaas op piedouche.
A white earthenware vase on a pie douche.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 15/25 -
#143
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
A Satsuma earthenware vase. Hole in the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 10/15 -
#29
Een Chinees porseleinen gemberpot met meerkleurig en verguld cantondecor. Op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain ginger jar with multi-coloured and gilded canton decor. On wooden base. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 26 + 5 cmEstimate: € 40/50 -
#18
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain baluster vase with a multi-coloured decoration of characters. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 20/35 -
#297
Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
large and a small pot of German stoneware with a blue decor. One of the two ears of the large pot has come off.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20/25 -
#70
Een Duits gepolychromeerde, aardewerken schenkkan.
A German polychrome earthenware jug.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 25 x Ø 10 cmEstimate: € 40/50 -
#12
Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.
A geisha of multicolored porcelain. Cracked in the middle.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 10/15 -
#23A. Camos, Valauris
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.
An earthenware decorative dish with a multi-coloured decor of a fish. Hairline crack.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20/25 -
#21
Een broodmandje van gekleurd porselein, kobaltblauw en wit met een polychroom bloemenmotief. Zonder merk.
A bread basket in colored porcelain, cobalt blue and white with a polychrome floral motif. Without brand.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. L. 37,5 cmEstimate: € 20/25 -
#251
Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf en faïence brune. Barvaux.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 30/40 -
#11
Twee borden van meerkleurig Chinees porselein.
Two plates of multi-coloured Chinese porcelain.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 26 cmEstimate: € 20/25 -
#294
Drie verschillende vaasjes van Nanking-aardewerk,waarbij een dekselvaasje en een lampenvoet. Deksel gerestaureerd.
Trois vases différents en faïence de Nankin, dont un vase à couvercle et un pied de lampe. Couvercle restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 38 - 26,5 cmEstimate: € 60/100 -
#279Santucci Deruta
Een dekselpot en een fruitschaal van Italiaans majolica. Onderaan gemerkt.
Un pot à couvercle et un bol de fruits en majolique italienne. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 36 cm Ø: 36 cmEstimate: € 25/30 -
#28
Een gemberpot van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
A ginger jar of multi-coloured and gilded Chinese porcelain. Marked at the bottom. With wooden base.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 25 + 4 cmEstimate: € 40/50 -
#16
Een meerkleurig aardewerken zeepbakje in de vorm van een pierrot. Lichte glazuurschade. Onderaan gemerkt “Ylang Ylang”.
A multicolored earthenware soap dish in the shape of a pierrot. Light glaze damage. Marked at the bottom "Ylang Ylang".No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 22 cmEstimate: € 10/15
Other lots in this auction
-
#187
Twee uit kunststof gesculptuurde beeldjes van jongen en meisje op metalen voet. Naar Moreau.
Two plastic sculpted figurines of a boy and girl on a metal base. To Moreau.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 61 cmEstimate: € 40/60 -
#262
Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 13 - 27 cmEstimate: € 30/50 -
#205
Een lot van drie verzamelalbums met betrekking tot de koninklijke familie, vooral Koningin Astrid.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#164
Een lot beeldjes van malachiet in de vorm van dieren.
A lot of malachite figurines in the shape of animals.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h +- 5 cmEstimate: € 30/40 -
#264
Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.
A lot of three patinated plaster sculptures, consisting of a girl's bust, a woodworker and a pieta. We add a group of a boy on a plastic branch. Some very small flakes.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 60/80 -
#206
Een paar engeltjes van verguld plaaster. Eén vleugel kapot. We voegen er een kleine wandconsole aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm -
#86
“Liggende leeuwin.” Terra cotta beeld met patina - galvanoplastie. Op roodmarmeren sokkel. Naar Barye. Staart gebroken.
“Reclining lioness.” Terra cotta statue with patina - galvanoplasty. On a red marble plinth. To Barry. Broken tail.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 10 cmEstimate: € 50/60 -
#106Lladro
“De conversatie.” Porseleinen beeldje, gedateerd 1980.
“The conversation.” Porcelain figurine, dated 1980.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h 18 cmEstimate: € 40/60 -
#10Dresden
Een lampenvoetje van meerkleurig Saksisch porselein met een meisje met bloemenmand. Onderaan gemerkt.
Un pied de lampe en porcelaine saxonne multicolore avec une fille avec un panier de fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 25/40 -
#155
Een lot van 3 vintage poppen mid 19e eeuws.
A lot of 3 vintage dolls from the mid 19th century.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 40 cmEstimate: € 60/100 -
#215
Een lot van barometers en thermometers waaronder één gemonteerd op een reeënpootje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 7 - 19 cm -
#186
Een verzilverde lampadaire naar Art Deco ontwerp.
A silver plated lampadaire after an Art Deco design.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. H: 90 cmEstimate: € 35/45