Similar lots by type
-
#268
Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 50 / 80 -
#234
Een halssnoer bezet met 11 rijen schijfjes van parelmoer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#213Helga Verlinden
Twee vershillende halssnoeren bezet met fijne bruine parels. e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#244
Zes paar verschillende oorbellen bezet met fantasie stenen en parels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 30 / 50 -
#209Helga Verlinden
Een fantasie halssnoer bezet met licht grijze bolletjes. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 30 / 50 -
#217
Twee verschillende halssnoeren bezet met half edelstenen van amber.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#279Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met grote witte en kleine zwarte bollen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#216
Een fantasie halssnoer bezet met 18 rijen licht grijze geweven koord met marmeren versiering.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#270Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met grote en kleine ringen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#272Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met grote bruine bollen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30 / 50 -
#260
Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#162
Een paar gepatineerd terracotta tafeldeco’s in de vorm van dennenappels.
A pair of patinated terracotta table decorations in the shape of pine cones.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 22cmEstimate: € 25 / 75 -
#211Helga Verlinden
Een fantasie halssnoer bezet met zwarte schijfjes en bolletjes. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30 / 50 -
#259
Een licht bruine fantasie halssnoer bezet met 4 rijen bolletjes e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30 / 40 -
#273Dyberg Kern
Een fantasie halssnoer van bruin leder met hanger.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 30 / 50 -
#152
Een geglazuurde aardewerken vaas.
A glazed earthenware vase.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 23 x Ø18cmEstimate: € 25 / 50 -
#274Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met kleine bruine pareltjes en bolletjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30 / 50 -
#277Dyberg Kern
Twee lange lederen fantasie halssnoeren van bruin leder met hangers.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 50 / 70 -
#228charlotte Lynggaard
Een licht bruin lederen halssnoer en één van koord. Wevoegen er een Black Vice slavenarmband aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#235
Twee vershillende halssnoeren van koord met zilveren sluiting. 925‰.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#218
Een fantasie halssnoer bezet met 28 rijen bruine kleine pareltjes met versiering.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#278Ryna
Een fantasie halssnoer bezet met beige ringen en bolletjes. e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 30 / 50 -
#247
Een paar zilveren manchetknopen. 925‰.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 12,87 gEstimate: € 20 / 30 -
#167
Een geglazuurde aardewerken vaas, moderne vorm. Merkteken onderaan.
A glazed earthenware vase, modern shape. Mark at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 27 x 26cmEstimate: € 25 / 50
Other lots in this auction
-
#206
Een paar engeltjes van verguld plaaster. Eén vleugel kapot. We voegen er een kleine wandconsole aan toe.
A pair of gilded plaster angels. One wing broken. We add a small wall console to it.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#187
Een eiken klaptafel met kleine schade.
An oak folding table with minor damage.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 76 x 91 x 66 cmEstimate: € 45 / 60 -
#71Kaiser w. Germany
Een porseleinen vaas, onderaan gemerkt Kaiser w. Germany “Ming”.
A porcelain vase, marked Kaiser w. Germany "Ming".No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#85
Een paar Chinese cloisonné vazen, 1 met verbogen voet.
A pair of Chinese cloisonné vases, 1 with bent foot.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 40 / 50 -
#287
Een biscuit witte kat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#258
Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.
A set of five Japanese porcelain plates with landscape decors. Some small flakes. Marked at the bottom. We add a bowl with a chicken and a turkey in the decor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 9 cmEstimate: € 35 / 45 -
#285Hector St-Sauveur
“Châteaux de France, Région de La Loire. Extérieurs et Intérieurs”. Ed. Massin Paris, 1926. Een collectie foto’s in-folio.
« Châteaux de France, Région de la Loire. Extérieurs et intérieurs ». Éd. Massin Paris, 1926. Une collection de photographies in-folio.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 90 x 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#121
Een lot van uit glas gesculpteerd flesje en gietkan.
A lot of glass sculpted bottle and pouring jug.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 28cmEstimate: € 40 / 45 -
#117
Een houten opbergkistje met lederen bekleding en vergulde details in het decor. Een gekleurde ets in ovaal kadertje op het deksel en met sleutel.
A wooden storage box with leather upholstery and gilded details in the decor. A colored etching in an oval frame on the lid and with key.No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. 10 x 40 x 7cmEstimate: € 35 / 45 -
#143Maria Innocentia Hummel
Een Hummeltje, “Just Resting”, 112/3/0, TMK1, 1935-1949.
A Hummel, “Just Resting”, 112/3/0, TMK1, 1935-1949.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 9.5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#185
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#136
Een paar reproducties naar werken van Schapner.
A few reproductions after works by Schapner.No longer availableOnline onlyDim. 38x39 cmEstimate: € 30 / 50