Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schermhelmvizier.
Een schermhelmvizier.
Een schermhelmvizier.

Een schermhelmvizier.

Une visière de casque d’escrime.
Online only
Dim. h: 29 cm
SKU: 9803210074.
Auction day: 8 March 2021 22:00
Catalogue #74
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #52

    Een lot van vier Chinese beeldjes van Chinees porselein. Enkele manco’s. Eén hoed beschadigd.

    Un lot de quatre figurines en porcelaine chinoise. Quelques défauts. Un chapeau endommagé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 - 22 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #275

    Een vaas van Imariporselein.

    Un vase en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #44
    Gibson & Sons

    Twee Engels aardewerken theekoppen met schoteltjes, versierd met verguld decor “Greek border” op zwarte fond.

    Deux tasses à thé en faïence anglaise avec sous-tasses, décor “Greek Border” doré sur fond noir.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 10 & 18 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #185

    Twee draken van kunststof, waarbij één als wandlamp. Beide met beschadigde vleugel.

    Deux dragons en plastique, un comme applique. Les deux ont une aile endommagée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 67 & 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #227
    Louis Belen

    “Impasse Bruxelles”. Aquarel op papier.

    ”Impasse Bruxelles”. Aquarelle sur papier.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #56

    Een gedreven messingen schotel met decor van fruit.

    Plat en laiton repoussé décoré de fruits.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #186

    Een lot van tien verschillende beeldjes van meerkleurig kunststof, biscuit en porselein.

    Un lot de dix figurines différentes en plastique multicolore, biscuit et porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 3 - 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #68

    Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.

    Un couple bourgeois en porcelaine allemande multicolore. Eclat sur le bas du chapeau haut de forme.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #131

    Een rood- en geelkoperen schenkkan.

    Un pichet en cuivre rouge et jaune.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #7

    Glazen plaquette met gems. Gesigneerd.

    Plaquette en verre décorée d’un chamois gravé. Signée.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #32

    Drie gravures: “Jockai emporte par ses Chevaux”. Een kleurenprentje naar Charles Vernet. “Going at a fence”. Een kleurenprent naar Alken. “Drie vissen”. Een kleurenets van Coutant naar Bévalet.

    Trois gravures: “Jockai emporte par ses Chevaux”. Image en couleurs d’après Charles Vernet. “Going at a fence”. Image en couleurs d’après Alken. “Drie vissen”. Une eau-forte en couleurs de Coutant d’après Bévalet.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #217
    Leonardo Torfs
    Period: °1927_2020

    “Meisjesportret”. Houtskool en krijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 19-10-79.

    “Portrait de petite fille”. Fusain et craie sur papier. Signé et daté ‘79.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 36 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only veiling van 8 maart 2021

Op Maandag 8 maart wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday March 8th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

8 March 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More