Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schilderij-klok, olieverf op paneel, decoratief model, wijzers ontbreken, klokmechanisme nooit aanwezig geweest. Gemonogrammeerd C.V.M.
C.V.M.

Een schilderij-klok, olieverf op paneel, decoratief model, wijzers ontbreken, klokmechanisme nooit aanwezig geweest. Gemonogrammeerd C.V.M.

A painting-clock, oil on panel, decorative model, hands missing, clock mechanism never present. Monogrammed C.V.M.
Dim. 40 x 31.5 cm
SKU: 2608250264.
Categories: Klok, Schilderij, XIXe eeuw, XXe eeuw.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #264
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #171
    Regnaukt à Paris

    Een 3-delige pendule van brons, marmer en messing, Regnault à Paris, gedragen door 2 faunen, met 2 bijhorende kandelaars voor 7 kaarsen elk.

    A 3-piece clock set in bronze, marble, and brass, by Regnault in Paris, supported by 2 fauns, with 2 matching candelabras for 7 candles each.
    No longer available
    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #506
    Hamadan

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool rug.
    No longer available
    Dim. 350 x 256 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #192
    Cor Van Reken

    ‘Maanlicht boven het ven’, olieverf op doek. Getekend C. V. Reken.

    'Moonlight above the pond', oil on canvas. Signed C. V. Reken.
    No longer available
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #115

    Een partij van 7 postzegelkaften: hoofdzakelijk zegels van België alsook Belgisch Congo, een deel van Europa en erbuiten en een lege kaft, een lotje losse zegels, een catalogus met cd-rom: zegels van België 2003 en een snijtoestelletje.

    A lot of 7 stamp folders: mainly stamps from Belgium and Belgian Congo, some from Europe and beyond, and an empty folder, a batch of loose stamps, a catalog with CD-ROM: stamps from Belgium 2003, and a cutting tool.
    No longer available
    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #651

    Een 19e eeuws massief eikenhouten ééndeurskastje.

    A 19th century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 99 77 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #194
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Herfstbos’, olieverf op doek. Getekend; H. J. Pauwels.

    'Autumn forest', oil on canvas. Signed; H. J. Pauwels.
    No longer available
    Dim. 64/91 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #642
    Anne Dias
    Period: 2023-24

    ‘Soldiers near the stars’ & ‘Swans are souls of poets’. Een lot van twee schilderijen, olieverf op doek. Getekend; Anne Dias. Met certificaat.

    'Soldiers near the stars' & 'Swans are souls of poets'. A lot of two paintings, oil on canvas. Signed; Anne Dias. With certificate.
    No longer available
    Dim. 60/80
    Estimate: € 40 / 60
  • #166

    ‘Schapen op stal’, olieverf op paneel. Toegeschreven aan Auguste Coomans. Niet getekend.

    'View of the canals in Bruges', oil on canvas. Signed by G. Haustrate.
    No longer available
    Dim. 18/26 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #491
    Edgard Farasyn

    ‘Zeilschip in de mist’, olieverf op paneel. Getekend Edg. Farsyn.

    ‘Sailboat in the Mist’, oil on panel. Signed Edg. Farsyn.
    No longer available
    Dim. 24.5/32cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #526

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    No longer available
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #186

    ‘Monnik met atlas’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, niet getekend.

    "Monk with atlas", oil on panel. After the 19th century, not signed.
    No longer available
    Dim. 26/33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #146

    Een Engelse wand/vitrine-kast met centrale spiegel en afgeronde delen. Edwardian.

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    No longer available
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #196

    Een antieke staande klok met op de wijzerplaat het opschrift; Urbain Kern A Bruxelles.

    An antique standing clock with the inscription on the dial; Urbain Kern A Bruxelles.
    No longer available
    Dim. H 221, B 49, D 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #169
    Alexandre Ouline

    ‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groen patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.

    "Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #172
    Loevsky & Loevsky

    Een set Hollywood Regency tafellampen met vergulde adelaar, gemerkt L&L (Loevsky & Loevsky). Zwarte kap met landkaart.

    A set of Hollywood Regency table lamps with gilded eagle, marked L&L (Loevsky & Loevsky). Black shade with map design.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #482

    ‘Herfstlandschap met huizen’, een naief schilderij op zijde. Getekend Emmanuelle.

    "Autumn landscape with houses", a naive painting on silk. Signed: Emmanuelle.
    No longer available
    Dim. 72/87 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #135

    “Connochaetes gnou”, een taxidermie kop van een black wildebeest, ook wel de witstaartgnoe genoemd.

    A pair of wooden Asian side tables with cloisonné inlay. Featuring floral decoration.
    No longer available
    Dim. 70 x 51 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #580

    Een 14 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.

    No longer available
    Dim. 2,66 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #320

    Een lot tin, 7190 gram, bestaande uit een terrine op schaal, een bordje, een schaal, 2 bekers, een schenkkan en een vaas.

    A lot of pewter, 7190 grams, comprising a tureen on a platter, a small plate, a bowl, 2 cups, a jug, and a vase.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #156
    Gaston Haustrate
    Period: 1878 - 1949

    ‘Zicht op de Brugse reien’, olieverf op doek. Getekend G. Haustrate.

    "Connochaetes gnou", a taxidermy head of a black wildebeest, also known as the white-tailed gnu.
    No longer available
    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #504

    Kunstmap met lithografieën van 12 Europese kunstenaars. Uitgegeven ter gelegenheid van de eenwording van Europa. Getiteld ‘Art in Europe 92’.

    Art portfolio with lithographs by 12 European artists. Published on the occasion of the unification of Europe. Titled 'Art in Europe 92'.
    No longer available
    Dim. 88/76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #219

    Een halspiegel met vergulde lijst.

    A neck mirror with a gilded frame.
    No longer available
    Dim. 137 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #162

    Een set van 2 vintage tafellampen met een stuk wit koraal op zwart marmeren sokkel.

    A set of 2 vintage table lamps with a piece of white coral on a black marble base.
    No longer available
    Dim. h 77 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #105

    Een set van 2 porseleinen lampenvoeten, circa 1990, met pastelkleurige patronen, op messing sokkel.

    A set of 2 porcelain lamp bases, circa 1990, with pastel-colored patterns, on brass base.
    No longer available
    Dim. h 41 cm (lampvoet)
    Estimate: € 120 / 160
  • #559

    Een houten vitrinekast, circa 1930, met 1 deur en marmeren blad.

    A wooden display cabinet, circa 1930, with 1 door and marble top.
    No longer available
    Dim. 129 x 53 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #133

    Een massief houten sculptuur van een kind dat een diepe schaal draagt. Aziatische makelij. Gebarsten aan de voet.

    A solid wooden sculpture of a child carrying a deep bowl. Asian origin. Cracked at the base.
    No longer available
    Dim. Hoogte 92, Ø 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #362
    Barney De Krijger

    ‘Zonder titel’, kleurenlitho, getekend Barney de Krijger. Nr. 18 uit een oplage van 300.

    'Untitled', color lithograph, signed Barney de Krijger. No. 18 from an edition of 300.
    No longer available
    Dim. 45/45 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #484
    Peter Donkersloot
    Period: 2024

    ‘Tony Montana coke”, acryl op doek. Getekend Donkersloot. Met certificaat. Unieke commissie.

    "Tony Montana coke", acrylic on canvas. Signed; Donkersloot. With certificate. Unique commission.
    No longer available
    Dim. 120/150 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #267

    Een set roodkoperen scheepslampen. Gemerkt; ‘PORT’ en ‘STARBOARD’.

    A set of red copper ship lamps. Marked; 'PORT' and 'STARBOARD'.
    No longer available
    Dim. H 48, B 37, D 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #155

    Een luchter met een centrale albasten coupe en met vier blakers in de vorm van een vlam.

    A chandelier with a central alabaster bowl and four candle holders shaped like flames.
    No longer available
    Dim. Hoogte 97, Ø 60 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #27

    “The Waterloo medal Benedetto Pistrucci”, een grote verzilverde munt, gelimiteerde uitgave, nr 0827/1815, in plexiglazen houder.

    "The Waterloo medal by Benedetto Pistrucci", a large silvered coin, limited edition, no. 0827/1815, in a plexiglass holder.
    No longer available
    Dim. Ø 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #76

    Een massief 19e eeuws ladenkastje met gesculpteerde fries, drie laden met reliëfpaneel.

    A solid 19th-century chest of drawers with a sculpted frieze, three drawers with relief panels.
    No longer available
    Dim. H 91, B 76, D 38 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #605

    Een set van drie messing bijzettafeltjes met gefumeerd glazen blad. In goede vintage staat.

    A set of three brass side tables with smoke glass tops. In good vintage condition.
    No longer available
    Dim. H 50, B 83, D 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #113

    Een set goudkleurige badkamerkranen van het merk Nussbaum. Model ‘Orient Express’. Een dubbele lavabokraan en een badkraan met handsproeier.

    A set of gold-colored bathroom faucets by the brand Nussbaum. Model 'Orient Express'. Includes a double basin faucet and a bath faucet with hand shower.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #23
    Julius Paul Schmidt - Felling
    Period: 1835 - 1920

    “Rokende jongen”, een bronzen beeldje gemerkt Schmidt - Felling, genummerd en stempel van de bronsgieterij.

    "Smoking boy", a bronze sculpture marked Schmidt - Felling, numbered and with the foundry stamp.
    No longer available
    Dim. h 18.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More